Leganes 1-1 Mallorca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Leganes 1–1 Mallorca (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 13–10, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %52–%48, korner 7–4.
Maç özeti
Leganes – Mallorca maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Álex Millán 57' (Leganes); Zito Luvumbo 34' (Mallorca). xG: Leganes 2,1 – 1,0 Mallorca.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Leganes: Luis Carrión · Mallorca: Luis García
Maç akışı
Leganes üstte · Mallorca altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 30' sarı kart: Ismael Gharbi (Leganes)
- 34' gol: Zito Luvumbo (Mallorca)
- 43' sarı kart: Rubén Pulido (Leganes)
- 49' sarı kart: Antonio Sánchez (Mallorca)
- 52' sarı kart: Luis García Fernández (Mallorca)
- 54' sarı kart: Alejandro San Cristobal Sanchez (Leganes)
- 54' sarı kart: Alex Sala (Mallorca)
- 57' gol: Álex Millán (Leganes)
- 61' sarı kart: Arnau Tenas (Mallorca)
- 62' sarı kart: Dani Rodriguez (Leganes)
- 62' oyuncu değişikliği: Pablo Torre ↔ Sergi Darder (Mallorca)
- 66' oyuncu değişikliği: Ismael Gharbi ↔ Zico Buurmeester (Leganes)
- 73' oyuncu değişikliği: Álex Millán ↔ Unax del Cura (Leganes)
- 73' oyuncu değişikliği: Dani Rodriguez ↔ Naim Garcia (Leganes)
- 75' oyuncu değişikliği: Alberto Moreno ↔ Antonio Latorre Grueso (Mallorca)
- 80' oyuncu değişikliği: Patrick Soko ↔ Andres Campos (Leganes)
- 80' oyuncu değişikliği: Amadou Diawara ↔ Yassine Kechta (Leganes)
- 87' oyuncu değişikliği: Zito Luvumbo ↔ Justin Kalumba (Mallorca)
- 87' oyuncu değişikliği: Adrian Liso ↔ Guille Fernández (Mallorca)
- 90+1' sarı kart: Antonio Latorre Grueso (Mallorca)
Maç olayları
- LeganesMallorca
- 90+1'Antonio Latorre GruesoSarı kart
- 87'Zito Luvumbo ↔ Justin KalumbaOyuncu değişikliği
- 87'Adrian Liso ↔ Guille FernándezOyuncu değişikliği
- Patrick Soko ↔ Andres CamposOyuncu değişikliği80'
- Amadou Diawara ↔ Yassine KechtaOyuncu değişikliği80'
- 75'Alberto Moreno ↔ Antonio Latorre GruesoOyuncu değişikliği
- Álex Millán ↔ Unax del CuraOyuncu değişikliği73'
- Dani Rodriguez ↔ Naim GarciaOyuncu değişikliği73'
- Ismael Gharbi ↔ Zico BuurmeesterOyuncu değişikliği66'
- Dani RodriguezSarı kart62'
- 62'Pablo Torre ↔ Sergi DarderOyuncu değişikliği
- 61'Arnau TenasSarı kart
- Gol Álex Millán 1–1Asist: Alejandro San Cristobal Sanchez57'
- Alejandro San Cristobal SanchezSarı kart54'
- 54'Alex SalaSarı kart
- 52'Luis García FernándezSarı kart
- 49'Antonio SánchezSarı kart
- Rubén PulidoSarı kart43'
- 34'Gol Zito Luvumbo 0–1
- Ismael GharbiSarı kart30'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %67 4/6 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,85 (11 gol)ligde 21. · lig ortalamasından 0,53 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,40 yüksek | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,58 (7 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,79 düşük | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 19. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13ligde 18. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 20.–21. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %25 3/12ligde 22. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 6,7 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Leganes (13 maç)
Mallorca (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Leganes (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Mallorca (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Leganes
Sarı 42 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 3,2)
Mallorca
Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Leganes: iç saha, 6 maç · Mallorca: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Leganes – Mallorca ilk 11'ler
Leganes · 4-2-3-1
- 1Raúl FernándezK
- 7Rubén PeñaD
- 4Rubén PulidoD43' sarı kart 43. dk
- 3Javi MonteroD
- 15Enric FranquesaD
- 17Ismaël GharbiO30' sarı kart 30. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 24A. DiawaraO80' oyundan çıktı 80. dk
- 19P. SokoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 14Dani RodríguezO62' sarı kart 62. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 22Álex SancrisO54' sarı kart 54. dk57' asist 57. dk
- 9Álex MillánF57' gol 57. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 10Z. BuurmeesterO66' oyuna girdi 66. dk
- 2MarvelD
- 18Andrés CamposF80' oyuna girdi 80. dk
- 32Suleiman El Haddadi MohamedF
- 11Naim GarcíaF73' oyuna girdi 73. dk
- 8Y. KechtaO80' oyuna girdi 80. dk
- 31Nico LozanoK
- 39Jorge MartínezF
- 5Ignasi MiquelD
- 13L. ZidaneK
- 16U. del CuraF73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: Luis Carrión
Mallorca · 4-2-3-1
- 1Arnau TenasK61' sarı kart 61. dk
- 34M. CalatayudD
- 24M. ValjentD
- 21RaílloD
- 5Alberto MorenoD75' oyundan çıktı 75. dk
- 7Álex SalaO54' sarı kart 54. dk
- 6Antonio SánchezO49' sarı kart 49. dk
- 11Zito LuvumboO34' gol 34. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 20Pablo TorreO62' oyundan çıktı 62. dk
- 33Adrian LisoO87' oyundan çıktı 87. dk
- 18FuentesF
- 9Abdón PratsF
- 29L. OrejuelaD
- 4David LópezD
- 3Toni LatoD75' oyuna girdi 75. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 30J. KalumbaF87' oyuna girdi 87. dk
- 39J. GarciaO
- 2Guille FernándezO52' sarı kart 52. dk87' oyuna girdi 87. dk
- 10DarderO62' oyuna girdi 62. dk
- 25Iván CuéllarK
- 16A. BuksaF
- 13L. BergströmK
- 22A. SouhmahoroD
Teknik direktör: Luis García
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Leganes 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-12). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Mallorca 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-3). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Leganes 1, Mallorca 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2025, Mallorca 0-0 Leganes.
- Sıralama
- 17. (11 p) – 7. (18 p)
- Form (son 5)
- MMMMG – BGBMG
- H2H (G-B-M)
- 1-2-3 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %20
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 3,11 – 2,96 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Leganes iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Mallorca dış saha 5 maçta 0,40 attı, 0,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Leganes %25, Mallorca %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Leganes %25, Mallorca %20. İlk yarıyı önde kapatma: Leganes 1/4, Mallorca 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Leganes 3,5, Mallorca 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Leganes 3,0, Mallorca 3,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,11, 0 – 2,96, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %22; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Cordoba 2–0 Eibar
- 19:30 Girona 5–1 Celta Vigo B
- 19:30 Las Palmas 1–0 Real Sociedad B
- 22:00 Almeria 2–2 Real Oviedo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
