Cordoba 2-0 Eibar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cordoba 2–0 Eibar (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 23–14, isabetli şut 11–4, topa sahip olma %58–%42, korner 16–3.
Maç özeti
Cordoba – Eibar maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Eder Garcia 50', Diego Percan 56' (Cordoba). xG: Cordoba 2,2 – 1,7 Eibar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cordoba: Iván Ania · Eibar: Jokin Arambarri
Maç akışı
Cordoba üstte · Eibar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Daniel Esmoris Tasende (Cordoba)
- 17' oyuncu değişikliği: Elijah Gift Izobodo John ↔ jon guruzeta (Eibar)
- 41' sarı kart: Adnane Ghailan Benktib (Cordoba)
- 50' gol: Eder Garcia (Cordoba)
- 45+5' sarı kart: Juan Gutiérrez (Cordoba)
- 54' oyuncu değişikliği: Pejiño ↔ Iván Gil (Eibar)
- 54' oyuncu değişikliği: Ander Madariaga Susaeta ↔ Lucas Nuñez Ramirez (Eibar)
- 56' gol: Diego Percan (Cordoba)
- 61' oyuncu değişikliği: Diego Percan ↔ Victor Sánchez Morales (Cordoba)
- 61' oyuncu değişikliği: Diego Bri ↔ Salim El Jebari (Cordoba)
- 66' oyuncu değişikliği: Jair Amador ↔ Markel Arana Mateo (Eibar)
- 66' oyuncu değişikliği: Javier Martón Ansó ↔ Jon Bautista (Eibar)
- 66' oyuncu değişikliği: Daniel Esmoris Tasende ↔ Carlos Albarran (Cordoba)
- 75' oyuncu değişikliği: Daniel Budesca ↔ Rubén González Alves (Cordoba)
- 75' oyuncu değişikliği: Adnane Ghailan Benktib ↔ Damián Cáceres Rodríguez (Cordoba)
- 76' sarı kart: Lucas Nuñez Ramirez (Eibar)
- 82' sarı kart: Iker Álvarez (Cordoba)
- 87' sarı kart: Imanol García (Eibar)
- 90' sarı kart: Álex Martín (Cordoba)
Maç olayları
- CordobaEibar
- Álex MartínSarı kart90'
- 87'Imanol GarcíaSarı kart
- Iker ÁlvarezSarı kart82'
- 76'Lucas Nuñez RamirezSarı kart
- Daniel Budesca ↔ Rubén González AlvesOyuncu değişikliği75'
- Adnane Ghailan Benktib ↔ Damián Cáceres RodríguezOyuncu değişikliği75'
- 66'Jair Amador ↔ Markel Arana MateoOyuncu değişikliği
- 66'Javier Martón Ansó ↔ Jon BautistaOyuncu değişikliği
- Daniel Esmoris Tasende ↔ Carlos AlbarranOyuncu değişikliği66'
- Diego Percan ↔ Victor Sánchez MoralesOyuncu değişikliği61'
- Diego Bri ↔ Salim El JebariOyuncu değişikliği61'
- Gol Diego Percan 2–0Asist: Adnane Ghailan Benktib56'
- 54'Pejiño ↔ Iván GilOyuncu değişikliği
- 54'Ander Madariaga Susaeta ↔ Lucas Nuñez RamirezOyuncu değişikliği
- Gol Eder Garcia 1–050'
- Juan GutiérrezVAR: inceleme45+5'
- Juan GutiérrezSarı kart45+5'
- Adnane Ghailan BenktibSarı kart41'
- Daniel Esmoris TasendeSarı kart17'
- 17'Elijah Gift Izobodo John ↔ jon guruzetaOyuncu değişikliği
- 17'Javier Martón AnsóVAR: gol iptal
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,31 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (22 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,32 yüksek | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,37 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasından 0,20 düşük | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 1.–2. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %77 10/13ligde 1. · lig ortalamasından 26 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,5 | 7,3 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %67 4/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cordoba (13 maç)
Eibar (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cordoba (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Eibar (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Cordoba
Sarı 44 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 3,4)
Eibar
Sarı 24 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cordoba: iç saha, 6 maç · Eibar: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cordoba – Eibar ilk 11'ler
Cordoba · 4-3-3
- 1Iker ÁlvarezK82' sarı kart 82. dk
- 30Daniel BudescaD75' oyundan çıktı 75. dk
- 5Juan GutiérrezD45+5' sarı kart 45+5. dk
- 4Álex MartínD90' sarı kart 90. dk
- 3Dani TasendeD17' sarı kart 17. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 28Eder GarcíaO50' gol 50. dk
- 8Isma RuizO
- 14Adnane GhailanO41' sarı kart 41. dk56' asist 56. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 23Cristian CarracedoF
- 9PercanF56' gol 56. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 11Diego BriF61' oyundan çıktı 61. dk
- 13Guilherme FernandesK
- 27Egoitz MuñozD
- 21Carlos AlbarránD66' oyuna girdi 66. dk
- 16Rubén AlvesD75' oyuna girdi 75. dk
- 20Nélson MonteD
- 7T. ZidaneO
- 18Enol RodríguezF
- 19Ibai SanzF
- 24S. El JebariF61' oyuna girdi 61. dk
- 15V. SanchezF61' oyuna girdi 61. dk
- 6D. CaceresO75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: Iván Ania
Eibar · 4-2-3-1
- 13Jon MikelK
- 2Sergio CuberoD
- 5Peru NolaskoainD
- 15Jair AmadorD66' oyundan çıktı 66. dk
- 3Imanol García de AlbénizD87' sarı kart 87. dk
- 30Aleix GarridoO
- 8Ander MadariagaO54' oyundan çıktı 54. dk
- 27Elijah Gift Izobodo JohnO17' oyundan çıktı 17. dk
- 11Jon MagunazelaiaO
- 17PejiñoO54' oyundan çıktı 54. dk
- 20Javi MartónF66' oyundan çıktı 66. dk
- 9Jon BautistaF66' oyuna girdi 66. dk
- 21Iván GilO54' oyuna girdi 54. dk
- 14OlaetxeaO
- 19Eric PérezF
- 22Álvaro RodríguezD
- 10Jon GuruzetaO17' oyuna girdi 17. dk
- 34Oier LlorenteD
- 1Luis LópezK
- 28Lucas NuñezO54' oyuna girdi 54. dk76' sarı kart 76. dk
- 36Haritz OrtuzarD
- 18M. AranaD66' oyuna girdi 66. dk
Teknik direktör: Jokin Arambarri
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Cordoba 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Eibar 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Cordoba 1, Eibar 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Eibar 2-0 Cordoba.
- Sıralama
- 15. (12 p) – 3. (22 p)
- Form (son 5)
- GMGMG – BMGGG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,78 – 3,50 – 3,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cordoba iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,00 gol yedi; Eibar dış saha 5 maçta 2,20 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cordoba %75, Eibar %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cordoba %75, Eibar %60. İlk yarıyı önde kapatma: Cordoba 3/4, Eibar 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cordoba 5,2, Eibar 2,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Cordoba 3,2, Eibar 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,78, 0 – 3,50, 2 – 3,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,19, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,27.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 17:15 Leganes 1–1 Mallorca
- 19:30 Girona 5–1 Celta Vigo B
- 19:30 Las Palmas 1–0 Real Sociedad B
- 22:00 Almeria 2–2 Real Oviedo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
