Girona 5-1 Celta Vigo B: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Girona 5–1 Celta Vigo B (24 Ekim 2026). İlk yarı 4–0. Şut 22–3, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %65–%35, korner 7–2.
Maç özeti
Girona – Celta Vigo B maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. Goller: Vladyslav Vanat 17', 29' (pen.), 55', Unai Hernández 20', Carles Pérez 38' (Girona); Óscar Marcos 59' (Celta Vigo B). xG: Girona 3,3 – 0,7 Celta Vigo B.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Girona: Quique Álvarez · Celta Vigo B: Fredi
Maç akışı
Girona üstte · Celta Vigo B altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' gol: Vladyslav Vanat (Girona)
- 20' gol: Unai Hernández (Girona)
- 28' kırmızı kart: Pablo González Meixús (Celta Vigo B)
- 29' gol: Vladyslav Vanat (Girona)
- 38' gol: Carles Pérez (Girona)
- 41' sarı kart: Hugo Cuenca (Celta Vigo B)
- 55' gol: Vladyslav Vanat (Girona)
- 57' oyuncu değişikliği: Hugo Cuenca ↔ Seyni Mbaye Ndiaye (Celta Vigo B)
- 57' oyuncu değişikliği: Frank Germain Jonathan Miller ↔ Mateo Sobral Sabajanes (Celta Vigo B)
- 59' gol: Óscar Marcos (Celta Vigo B)
- 59' oyuncu değişikliği: Unai Hernández ↔ Donny van de Beek (Girona)
- 59' oyuncu değişikliği: Fran Beltran ↔ Iván Morante (Girona)
- 59' oyuncu değişikliği: Mateu Morey ↔ Abdul Mumin (Girona)
- 61' oyuncu değişikliği: Ángel Arcos ↔ Jan Oliveras (Celta Vigo B)
- 67' oyuncu değişikliği: Vladyslav Vanat ↔ Oleksandr Pyshchur (Girona)
- 73' oyuncu değişikliği: Carles Pérez ↔ Christian Stuani (Girona)
- 77' oyuncu değişikliği: Óscar Marcos ↔ Stefan Bajcetic (Celta Vigo B)
- 77' oyuncu değişikliği: Adrià Capdevila ↔ Aldrine Kibet (Celta Vigo B)
- 77' sarı kart: Jan Oliveras (Celta Vigo B)
- 90+1' sarı kart: Joel Lopez (Celta Vigo B)
Maç olayları
- GironaCelta Vigo B
- 90+1'Joel LopezSarı kart
- 77'Óscar Marcos ↔ Stefan BajceticOyuncu değişikliği
- 77'Adrià Capdevila ↔ Aldrine KibetOyuncu değişikliği
- 77'Jan OliverasSarı kart
- Carles Pérez ↔ Christian StuaniOyuncu değişikliği73'
- Vladyslav Vanat ↔ Oleksandr PyshchurOyuncu değişikliği67'
- 61'Ángel Arcos ↔ Jan OliverasOyuncu değişikliği
- 59'Gol Óscar Marcos 5–1
- Unai Hernández ↔ Donny van de BeekOyuncu değişikliği59'
- Fran Beltran ↔ Iván MoranteOyuncu değişikliği59'
- Mateu Morey ↔ Abdul MuminOyuncu değişikliği59'
- 57'Hugo Cuenca ↔ Seyni Mbaye NdiayeOyuncu değişikliği
- 57'Frank Germain Jonathan Miller ↔ Mateo Sobral SabajanesOyuncu değişikliği
- Gol Vladyslav Vanat 5–0Asist: Mateu Morey55'
- 41'Hugo CuencaSarı kart
- Gol Carles Pérez 4–0Asist: Yaser Asprilla38'
- Penaltı golü Vladyslav Vanat 3–0Penaltı29'
- 28'Pablo González MeixúsKırmızı kart
- Vladyslav VanatVAR: penaltı onaylandı27'
- Gol Unai Hernández 2–0Asist: Vladyslav Vanat20'
- Gol Vladyslav Vanat 1–0Asist: Unai Hernández17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,83 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,45 yüksek | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 21. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 1.–2. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 3.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,9 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %71 5/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Geride | %38 5/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Girona (12 maç)
Celta Vigo B (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Girona (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Celta Vigo B (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Kartlar
Girona
Sarı 30 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Celta Vigo B
Sarı 37 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Girona: iç saha, 7 maç · Celta Vigo B: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Girona – Celta Vigo B ilk 11'ler
Girona · 4-2-3-1
- 13P. GazzanigaK
- 3Mateu MoreyD55' asist 55. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 5David LópezD
- 16Alejandro FrancésD
- 11Álex MorenoD
- 8Fran BeltránO59' oyundan çıktı 59. dk
- 24I. GonzalezO
- 22Y. AsprillaO38' asist 38. dk
- 23Carles PérezO38' gol 38. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 30Unai HernándezO17' asist 17. dk20' gol 20. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 19V. VanatF17' gol 17. dk20' asist 20. dk29' gol 29. dk+2
- 10PortuF
- 25V. KrapyvtsovK
- 33M. FurtadoD
- 14Iván MoranteO59' oyuna girdi 59. dk
- 2A. MuminD59' oyuna girdi 59. dk
- 6D. van de BeekO59' oyuna girdi 59. dk
- 38Holmes ZamoranoD
- 7C. StuaniF73' oyuna girdi 73. dk
- 9Abel RuizF
- 15Oleksandr PishchurF67' oyuna girdi 67. dk
- 1Sergi PuigK
- 29L. KouroumaO
Teknik direktör: Quique Álvarez
Celta Vigo B · 3-4-2-1
- 1Coke CarrilloK
- 2P. GavianD
- 6P. MeixusD28' kırmızı kart 28. dk
- 3K. RibesD
- 23G. MillerO57' oyundan çıktı 57. dk
- 17H. CuencaO41' sarı kart 41. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 16Adrià CapdevilaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 18Joel LópezO90+1' sarı kart 90+1. dk
- 10O. MarcosO59' gol 59. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 11Ángel ArcosO61' oyundan çıktı 61. dk
- 9A. MarinF
- 25M. GonzalezK
- 29M. SobralD57' oyuna girdi 57. dk
- 27Noah Rodríguez GuallarO
- 26Jorge Pérez-Lafuente ReyF
- 14Jan OliverasD61' oyuna girdi 61. dk77' sarı kart 77. dk
- 4S. M. NdiayeD57' oyuna girdi 57. dk
- 15A. KibetO77' oyuna girdi 77. dk
- 28Vladimir Henrique SilvaF
- 19A. Davila OutereloF
- 13Caio BaroneK
- 22Stefan BajčetićO77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: Fredi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Girona için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 7, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Celta de Vigo II 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8).
Gol istatistikleri
Girona iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Celta de Vigo II dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Girona %33, Celta de Vigo II %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Girona %50, Celta de Vigo II %25. İlk yarıyı önde kapatma: Girona 4/6, Celta de Vigo II 1/4.
- Sıralama
- 6. (18 p) – 14. (12 p)
- Form (son 5)
- GBBGG – BGMBM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 5,14 – 8,09
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Girona 4,5, Celta de Vigo II 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Girona 2,2, Celta de Vigo II 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 5,14, 2 – 8,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,27, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Cordoba 2–0 Eibar
- 17:15 Leganes 1–1 Mallorca
- 19:30 Las Palmas 1–0 Real Sociedad B
- 22:00 Almeria 2–2 Real Oviedo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
