Rusya · Premier Lig · 14. hafta

Krylia Sovetov – FC Orenburg

Başlamasına 7 sa 23 dk Başlamadı

Krylia Sovetov – FC Orenburg: 8 Kasım 14:00, Rusya · Premier Lig, 14. hafta. Bu sezon Krylia Sovetov evinde 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet; FC Orenburg deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Solidarnost Samara Arena, Samara

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiKrylia SovetovFC Orenburg
Lig sırası8. · 15 puan6. · 16 puan
Form (son 5)MMGGMGBGGB
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 2,140,83 – 0,83
2,5 Üst biten%71%17
Karşılıklı gol%71%50
Gol yemediği%0%33
Aralarında (G-B-M)4-8-7 (19 maç, Krylia Sovetov bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Krylia Sovetov iç sahada (7 maç), FC Orenburg deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Krylia Sovetov iç sahada (7 maç) · FC Orenburg deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,83
2,14 Gol yeme maç başı 0,83
%0 Gol yememe maçların %33
%71 KG Var maçların %50
%71 2.5 Üst maçların %17

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Krylia Sovetov iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Orenburg deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Krylia Sovetov, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Krylia Sovetov

8. sıra · 15 puan · 12 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM

  1. 02.11 Krylia Sovetov 0–3 Zenit M
  2. 29.10 Krylia Sovetov 2–0 Dynamo Makhachkala G
  3. 24.10 Rubin 0–2 Krylia Sovetov G
  4. 17.10 Krylia Sovetov 1–2 Fakel M
  5. 14.10 Krylia Sovetov 0–2 Baltika M
Deplasman

FC Orenburg

6. sıra · 16 puan · 12 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGB

  1. 01.11 FC Orenburg 0–0 CSKA Moscow B
  2. 28.10 FC Orenburg 2–1 Rodina Moskva G
  3. 23.10 Akhmat Grozny 0–1 FC Orenburg G
  4. 19.10 Rodina Moskva 2–2 FC Orenburg B
  5. 15.10 Rubin 1–4 FC Orenburg G

Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Krylia Sovetov için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 5, yenilen 7. Son 5 maçta FC Orenburg 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-4).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Krylia Sovetov 4 – FC Orenburg 7; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, FC Orenburg 1-0 Krylia Sovetov.

Gol istatistikleri

Krylia Sovetov iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,14 gol yedi; FC Orenburg dış saha 6 maçta 0,83 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Krylia Sovetov %71, FC Orenburg %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Krylia Sovetov %71, FC Orenburg %50. İlk yarıyı önde kapatma: Krylia Sovetov 0/7, FC Orenburg 1/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Krylia Sovetov 5,0, FC Orenburg 2,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Krylia Sovetov 2,1, FC Orenburg 5,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,24, 2 – 2,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,97.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 11 gol yediler.

Sıralama
8. (15 p) – 6. (16 p)
Form (son 5)
MGGMM – BGGBG
H2H (G-B-M)
4-8-7 (19 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %50
Korner ort. (maç)
8,8
iddaa MS 1-0-2
2,17 – 3,24 – 2,62

Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Krylia Sovetov
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%23 3/13%14 1/7
Beraberlik%46 6/13%29 2/7
Mağlubiyet%31 4/13%57 4/7
FC Orenburg
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%23 3/13%17 1/6
Beraberlik%62 8/13%67 4/6
Mağlubiyet%15 2/13%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Krylia Sovetov
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,54 (20 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,19 yüksek2,14 (15 gol)
FC Orenburg
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (14 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,28 düşük0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç0,92 (12 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,43 düşük0,83 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Krylia Sovetov
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%62 8/13ligde 4.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%71 5/7
1,5 Üst%92 12/13%100 7/7
2,5 Üst%54 7/13ligde 9.–11. · lig ortalamasında%71 5/7
3,5 Üst%23 3/13%29 2/7
Gol yememe%23 3/13%0 0/7
FC Orenburg
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%46 6/13ligde 12.–14. · lig ortalamasından 8 puan düşük%50 3/6
1,5 Üst%62 8/13%50 3/6
2,5 Üst%38 5/13ligde 14. · lig ortalamasından 16 puan düşük%17 1/6
3,5 Üst%23 3/13%17 1/6
Gol yememe%38 5/13%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Krylia Sovetov
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,39,4
7,5 Üst%62 8/13%71 5/7
8,5 Üst%38 5/13%71 5/7
9,5 Üst%38 5/13%71 5/7
10,5 Üst%15 2/13%29 2/7
FC Orenburg
Toplam (13)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,58,2
7,5 Üst%69 9/13%50 3/6
8,5 Üst%38 5/13%33 2/6
9,5 Üst%23 3/13%33 2/6
10,5 Üst%8 1/13%0 0/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Krylia Sovetov
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart4,94,6
2,5 Üst%85 11/13%86 6/7
3,5 Üst%69 9/13%71 5/7
4,5 Üst%62 8/13%57 4/7
5,5 Üst%46 6/13%43 3/7
FC Orenburg
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı kart6,67,3
2,5 Üst%92 12/13%100 6/6
3,5 Üst%69 9/13%67 4/6
4,5 Üst%54 7/13%50 3/6
5,5 Üst%46 6/13%50 3/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Krylia Sovetov
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,89,3
6,5 Üst%92 12/13%100 7/7
7,5 Üst%69 9/13%57 4/7
8,5 Üst%69 9/13%57 4/7
9,5 Üst%62 8/13%57 4/7
FC Orenburg
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,48,2
6,5 Üst%85 11/13%67 4/6
7,5 Üst%54 7/13%50 3/6
8,5 Üst%46 6/13%50 3/6
9,5 Üst%38 5/13%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Krylia Sovetov
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%8 1/13%0 0/7
Berabere%54 7/13%43 3/7
Geride%38 5/13%57 4/7
FC Orenburg
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%23 3/13%17 1/6
Berabere%62 8/13%83 5/6
Geride%15 2/13%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Krylia Sovetov (13 maç)

1/111/X01/20X/12X/X4X/212/102/X22/23

FC Orenburg (13 maç)

1/121/X11/20X/11X/X6X/212/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Krylia Sovetov (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 3 4
31-45 1 3
46-60 1 3
61-75 5 3
76-90 4 4

FC Orenburg (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 2 0
31-45 3 0
46-60 1 2
61-75 4 2
76-90 3 4

Kartlar

Krylia Sovetov

Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)

FC Orenburg

Sarı 52 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 4,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Krylia Sovetov: iç saha, 7 maç · FC Orenburg: dış saha, 6 maç

Krylia SovetovFC Orenburg
%56,7Topa sahip olma%35,0
2,07Beklenen gol (xG)1,54
15,6Toplam şut10,0
3,9İsabetli şut3,7
10,6Ceza sahası içi şut6,0
5,0Korner2,3
470Pas246
%81Pas isabeti%58
3,3Kurtarış4,0
14,1Faul21,3
1,1Ofsayt2,8
2,0Sarı kart4,8
0,14Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

1,96Rakibin xG'si1,77
13,3Rakibin şutu15,5
5,4Rakibin isabetli şutu4,5
4,4Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Rusya · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zenit 12903 2713 +1427 GGGGG
2Dinamo Moscow 12813 1912 +725 GGGGM
3CSKA Moscow 12741 2112 +925 BGGMG
4Krasnodar 12651 2014 +623 BBMBB
5Spartak Moscow 12723 2110 +1123 GGBGM
6Orenburg 12372 1412 +216 MBGBG
7Rostov 12435 1317 -415 MMGBG
8Krylia Sovetov 12363 1717 015 GBBMG
9Baltika 12354 1513 +214 BMBBB
10Dynamo Makhachkala 12417 1623 -713 MMMBM
11Rubin 12264 1218 -612 BBMMM
12Akron 12264 1521 -612 BGMBG
13Lokomotiv 12255 1616 011 MBGBM
14Akhmat Grozny 12255 1517 -211 GMBMM
15Rodina Moskva 12237 1327 -149 MBMBG
16Fakel 12138 820 -126 BMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1CSKA Moscow 8530 135 +818
2Spartak Moscow 7511 153 +1216
3Dinamo Moscow 6510 124 +816
4Zenit 6402 127 +512
5Krasnodar 6321 97 +211
6Rostov 5311 75 +210
7Orenburg 6231 97 +29
8Akhmat Grozny 6222 119 +28
9Dynamo Makhachkala 5212 66 07
10Akron 6213 813 -57
11Baltika 6123 68 -25
12Rubin 6123 69 -35
13Krylia Sovetov 6123 712 -55
14Lokomotiv 5041 56 -14
15Rodina Moskva 5032 813 -53
16Fakel 7034 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Zenit 6501 156 +915
2Krasnodar 6330 117 +412
3Krylia Sovetov 6240 105 +510
4Baltika 6231 95 +49
5Dinamo Moscow 6303 78 -19
6Lokomotiv 7214 1110 +17
7CSKA Moscow 4211 87 +17
8Orenburg 6141 55 07
9Spartak Moscow 5212 67 -17
10Rubin 6141 69 -37
11Dynamo Makhachkala 7205 1017 -76
12Rodina Moskva 7205 514 -96
13Akron 6051 78 -15
14Rostov 7124 612 -65
15Fakel 5104 59 -43
16Akhmat Grozny 6033 48 -43

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Krylia Sovetov2,17
X · Beraberlik3,24
2 · FC Orenburg2,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,79
Üst1,68

Karşılıklı gol

Var1,56
Yok1,97
Tüm marketler (24)

Handikaplı Maç Sonucu -1

14,1603,8621,41

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var4,271 ve Yok4,100 ve Var4,190 ve Yok12,002 ve Var5,072 ve Yok5,04

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,50

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,02Yok1,11

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet7,53Hayır–

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,96Eşit3,352.1,94

1. Yarı Sonucu

12,7902,0623,26

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,54Üst2,00

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,39Üst2,32

Alt/Üst 3.5

Alt1,25Üst2,86

2. Yarı Sonucu

12,5102,4522,90

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,65Üst1,84

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,340 ve Alt4,302 ve Alt6,261 ve Üst3,440 ve Üst11,202 ve Üst4,24

Alt/Üst 1.5

Alt3,51Üst1,15

Çifte Şans

1 ve 01,301 ve 21,200 ve 21,44

1. Yarı / Maç Sonucu

1/13,471/013,651/230,500/15,480/05,010/26,342/127,002/013,902/24,34

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,58Üst ve Var1,96Alt ve Yok2,36Üst ve Yok10,20

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var17,451 ve Yok3,190 ve Var6,950 ve Yok2,772 ve Var20,152 ve Yok3,71

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,191 ve 21,490 ve 21,26

Toplam Gol

0-1 gol3,452-3 gol1,834-5 gol3,506+ gol13,20

Tek / Çift

Tek1,78Çift1,70

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet9,80Hayır–

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,80Üst1,26

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,51Üst2,03