Köln – Bayer Leverkusen
Köln – Bayer Leverkusen: 8 Kasım 17:30, Almanya · Bundesliga, 9. hafta. Bu sezon Köln evinde 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; Bayer Leverkusen deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 13 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- RheinEnergieStadion, Cologne
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Köln | Bayer Leverkusen |
|---|---|---|
| Lig sırası | 15. · 9 puan | 6. · 13 puan |
| Form (son 5) | GMBGB | GMGMM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,50 – 1,00 | 2,00 – 2,75 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %100 |
| Karşılıklı gol | %75 | %75 |
| Gol yemediği | %25 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-3-10 (17 maç, Köln bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Köln iç sahada (4 maç), Bayer Leverkusen deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Köln iç sahada (4 maç) · Bayer Leverkusen deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- 1. FC Köln iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik.
- Bayer Leverkusen deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Bayer Leverkusen, deplasman maçlarında 4 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiKöln
15. sıra · 9 puan · 8 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGB
- 01.11 Union Berlin 1–1 Köln B
- 27.10 Köln 5–0 Union Berlin G
- 24.10 Köln 0–0 FC Schalke 04 B
- 16.10 Eintracht Frankfurt 1–0 Köln M
- 11.10 Köln 2–1 Borussia Mönchengladbach G
Bayer Leverkusen
6. sıra · 13 puan · 8 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMM
- 05.11 Bayer Leverkusen 0–1 Marseille M
- 31.10 Bayer Leverkusen 2–4 VfB Stuttgart M
- 28.10 Bayer Leverkusen 5–2 1. FC Nürnberg G
- 25.10 1899 Hoffenheim 3–0 Bayer Leverkusen M
- 22.10 OFI 0–2 Bayer Leverkusen G
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Köln son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Son 5 maçta Bayer Leverkusen 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-10).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Köln 4 – Bayer Leverkusen 10; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Köln 1-2 Bayer Leverkusen.
Gol istatistikleri
Köln iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Bayer Leverkusen dış saha 4 maçta 2,00 attı, 2,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Köln %50, Bayer Leverkusen %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Köln %75, Bayer Leverkusen %75. İlk yarıyı önde kapatma: Köln 1/4, Bayer Leverkusen 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Köln 6,5, Bayer Leverkusen 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Köln 1,2, Bayer Leverkusen 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,34, 0 – 3,71, 2 – 1,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,63, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,31, Yok 2,60.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 13 gol yediler.
- Sıralama
- 15. (9 p) – 6. (13 p)
- Form (son 5)
- BGBMG – MMGMG
- H2H (G-B-M)
- 4-3-10 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 3,34 – 3,71 – 1,72
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,63 düşük | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,25 düşük | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,25 (18 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,50 yüksek | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (16 gol)ligde 10.–12. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 2,75 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 6/8ligde 4.–6. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %50 4/8ligde 15.–16. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8ligde 11. · lig ortalamasında | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %88 7/8ligde 4.–6. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 10,5 Üst | %63 5/8 | %100 4/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %50 4/8 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Köln (8 maç)
Bayer Leverkusen (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Köln (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Bayer Leverkusen (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Köln
Sarı 16 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,0)
Bayer Leverkusen
Sarı 17 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Köln: iç saha, 4 maç · Bayer Leverkusen: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
