Tayland · Thai League 2 · 10. hafta

Khon Kaen United 3-2 Songkhla: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 3–2 MS İY 3–1

Khon Kaen United 3–2 Songkhla (7 Kasım 2026). İlk yarı 3–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Khon Kaen United – Songkhla maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: P. Tangsap 6', Kwon Dae-hee 43', J. Badcharee 45+1' (Khon Kaen United); Mosquito 19', B. Sanron 71' (Songkhla).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Khonkaen Stadyumu, Khon Kaen

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Khon Kaen United üstte · Songkhla altta

01530İY607590 6' gol: P. Tangsap (Khon Kaen United)19' gol: Mosquito (Songkhla)43' gol: Kwon Dae-hee (Khon Kaen United)45+1' gol: J. Badcharee (Khon Kaen United)71' gol: B. Sanron (Songkhla)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol: P. Tangsap (Khon Kaen United)
  • 19' gol: Mosquito (Songkhla)
  • 43' gol: Kwon Dae-hee (Khon Kaen United)
  • 45+1' gol: J. Badcharee (Khon Kaen United)
  • 71' gol: B. Sanron (Songkhla)

Maç olayları

  1. Khon Kaen UnitedSongkhla
  2. 71'Gol B. Sanron 3–2
  3. Gol J. Badcharee 3–145+1'
  4. Kaçan penaltı43'
  5. Gol Kwon Dae-hee 2–143'
  6. 19'Gol Mosquito 1–1
  7. Gol P. Tangsap 1–06'
Maç özeti

Ev sahibi

Khon Kaen United

1. sıra · 24 puan

GGGGG

Deplasman

Songkhla

16. sıra · 7 puan

MBGBM

Khon Kaen United iç sahada (5 maç) · Songkhla deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,80 Gol atma maç başı 1,43
1,00 Gol yeme maç başı 2,00
%40 Gol yememe maçların %14
%60 KG Var maçların %71
%80 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

1 Khon Kaen United0 berabere1 Songkhla

  • Khon Kaen United iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
  • Songkhla deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Songkhla, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Khon Kaen United
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%80 8/10%100 5/5
Beraberlik%0 0/10%0 0/5
Mağlubiyet%20 2/10%0 0/5
Songkhla
Toplam (10)Dış saha (7)
Galibiyet%10 1/10%14 1/7
Beraberlik%40 4/10%29 2/7
Mağlubiyet%50 5/10%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Khon Kaen United
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,10 (21 gol)2,80 (14 gol)
Yediği gol / maç0,90 (9 gol)1,00 (5 gol)
Songkhla
Toplam (10)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,90 (19 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Khon Kaen United
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%100 5/5
2,5 Üst%60 6/10%80 4/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%50 5/10%40 2/5
Songkhla
Toplam (10)Dış saha (7)
KG Var%80 8/10%71 5/7
1,5 Üst%100 10/10%100 7/7
2,5 Üst%50 5/10%57 4/7
3,5 Üst%40 4/10%43 3/7
Gol yememe%10 1/10%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Khon Kaen United
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%70 7/10%100 5/5
Berabere%10 1/10%0 0/5
Geride%20 2/10%0 0/5
Songkhla
Toplam (10)Dış saha (7)
Önde%20 2/10%0 0/7
Berabere%20 2/10%29 2/7
Geride%60 6/10%71 5/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Khon Kaen United (10 maç)

1/171/X01/20X/11X/X0X/202/102/X02/22

Songkhla (10 maç)

1/101/X11/21X/11X/X1X/202/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Khon Kaen United (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 1
31-45 6 2
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 5 0

Songkhla (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 0
31-45 2 5
46-60 1 0
61-75 2 2
76-90 4 4

Kartlar

Khon Kaen United

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Songkhla

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Khon Kaen United

1. sıra · 24 puan · 10 maç · averaj +12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG

  1. 31.10 Phrae United 0–3 Khon Kaen United G
  2. 25.10 Khon Kaen United 4–2 Muang Loei United G
  3. 21.10 Khon Kaen United 1–0 BG Pathum United G
  4. 18.10 Esan Pattaya 0–2 Khon Kaen United G
  5. 15.10 Khon Kaen United 2–1 Chainat G
Deplasman

Songkhla

16. sıra · 7 puan · 10 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGBM

  1. 31.10 Nakhon Ratchasima FC 4–1 Songkhla M
  2. 24.10 Songkhla 1–1 Phrae United B
  3. 21.10 Chumphon United 3–6 Songkhla G
  4. 17.10 Chiangmai United 1–1 Songkhla B
  5. 14.10 Esan Pattaya 3–2 Songkhla M

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Khon Kaen United ile Songkhla, Thai League 2 (Tayland) 10. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 14:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Khon Kaen United 1., Songkhla 16.; iki takım arasında 14 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Khon Kaen United için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 12, yenilen 3. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Songkhla 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-12).

Sıralama
1. (21 p) – 16. (7 p)
Form (son 5)
GGGGG – MBGBM
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,47 – 3,55 – 4,33
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Khon Kaen United 1 – Songkhla 1; 0 beraberlik var. Son maç: 18 Şubat 2026, Songkhla 1-0 Khon Kaen United.

Gol istatistikleri

Khon Kaen United iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Songkhla dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Khon Kaen United %50, Songkhla %67. İlk yarıyı önde kapatma: Khon Kaen United 4/4, Songkhla 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,55, 2 – 4,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,92.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Khon Kaen United 10802 219 +1224 GGGGG
2Uttaradit 10541 2112 +919 BMGBG
3Nong Bua Pitchaya 9522 2412 +1217 BGMGG
4Kanchanaburi 10451 1812 +617 GBGBG
5Satun 9432 1611 +515 GBBGB
6Nakhon Ratchasima FC 10433 1612 +415 GGGGM
7Muangthong United 10424 1110 +114 MBGGM
8Phrae United 10424 1111 014 GMBMG
9Chainat 9423 1516 -114 GMGMB
10Chiangmai United 9333 109 +112 GMBBB
11Esan Pattaya 10334 1017 -712 GMMBG
12Nakhon Pathom 9252 811 -311 GMGMB
13Chanthaburi 10244 89 -110 GBBMM
14Police Tero 10316 1124 -1310 MGMMM
15Muang Loei United 9234 1415 -19 BMBMM
16Songkhla 10145 1319 -67 MBBMM
17Mahasarakham United 9144 715 -87 MMBMG
18Kasetsart FC 9126 818 -105 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Khon Kaen United 5500 145 +915
2Nong Bua Pitchaya 4400 124 +812
3Uttaradit 6330 136 +712
4Chainat 5320 94 +511
5Kanchanaburi 5320 94 +511
6Nakhon Ratchasima FC 5302 117 +49
7Muangthong United 5302 85 +39
8Muang Loei United 5221 96 +38
9Chiangmai United 5221 74 +38
10Nakhon Pathom 4220 86 +28
11Satun 5221 64 +28
12Chanthaburi 6222 54 +18
13Police Tero 5212 713 -67
14Mahasarakham United 5131 55 06
15Kasetsart FC 4112 46 -24
16Phrae United 4112 25 -34
17Esan Pattaya 5113 512 -74
18Songkhla 3021 35 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Phrae United 6312 96 +310
2Khon Kaen United 5302 74 +39
3Esan Pattaya 5221 55 08
4Satun 4211 107 +37
5Uttaradit 4211 86 +27
6Kanchanaburi 5131 98 +16
7Nakhon Ratchasima FC 5131 55 06
8Nong Bua Pitchaya 5122 128 +45
9Muangthong United 5122 35 -25
10Songkhla 7124 1014 -45
11Chiangmai United 4112 35 -24
12Nakhon Pathom 5032 05 -53
13Chainat 4103 612 -63
14Police Tero 5104 411 -73
15Chanthaburi 4022 35 -22
16Muang Loei United 4013 59 -41
17Kasetsart FC 5014 412 -81
18Mahasarakham United 4013 210 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Khon Kaen United1,47
X · Beraberlik3,55
2 · Songkhla4,33

2,5 Alt / Üst

Alt1,98
Üst1,45

Karşılıklı gol

Var1,49
Yok1,92
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,061 ve 21,100 ve 21,86

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,2703,4121,93

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,34Üst1,31

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,00Üst1,43

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Aynı gün Thai League 2'de oynanan diğer maçlar