Nakhon Ratch 4-1 Songkhla FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Nakhon Ratch 4–1 Songkhla FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Nakhon Ratch – Songkhla FC maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: P. Prempri 39', Alex Flavio (kendi kalesine) 69', T. Jaidee 74', Samuel Gomes 77' (Nakhon Ratch); N. Raksachum 90' (Songkhla FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Nakhon Ratch üstte · Songkhla FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 39' gol: P. Prempri (Nakhon Ratch)
- 69' kendi kalesine gol: Alex Flavio (Nakhon Ratch)
- 74' gol: T. Jaidee (Nakhon Ratch)
- 77' gol: Samuel Gomes (Nakhon Ratch)
- 90' gol: N. Raksachum (Songkhla FC)
Maç olayları
- Nakhon RatchSongkhla FC
- 90'Gol N. Raksachum 4–1
- Gol Samuel Gomes 4–077'
- Gol T. Jaidee 3–074'
- Kendi kalesine gol Alex Flavio 2–0Kendi kalesine69'
- Gol P. Prempri 1–039'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %10 1/10 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (16 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,90 (19 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/7 |
| Berabere | %20 2/10 | %29 2/7 |
| Geride | %60 6/10 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Nakhon Ratch (10 maç)
Songkhla FC (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Nakhon Ratch (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 6 | 0 |
Songkhla FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Nakhon Ratch
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Songkhla FC
Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Nakhon Ratch için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Songkhla 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-10).
Gol istatistikleri
Nakhon Ratch iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Songkhla dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Nakhon Ratch %75, Songkhla %60. İlk yarıyı önde kapatma: Nakhon Ratch 1/4, Songkhla 0/5.
- Sıralama
- 7. (12 p) – 16. (7 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – BGBMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 1,76 – 3,14 – 3,36
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 3,14, 2 – 3,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 18:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 2 puan durumu · Thai Division 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Khon Kaen United | 10 | +12 | 24 |
| 2 | Uttaradit | 10 | +9 | 19 |
| 3 | Nong Bua Pitchaya | 9 | +12 | 17 |
| 4 | Kanchanaburi | 10 | +6 | 17 |
| 5 | Satun | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Nakhon Ratchasima FC | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Muangthong United | 10 | +1 | 14 |
| 8 | Phrae United | 10 | 0 | 14 |
| 9 | Chainat | 9 | -1 | 14 |
| 10 | Chiangmai United | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Esan Pattaya | 10 | -7 | 12 |
| 12 | Nakhon Pathom | 9 | -3 | 11 |
| 13 | Chanthaburi | 10 | -1 | 10 |
| 14 | Police Tero | 10 | -13 | 10 |
| 15 | Muang Loei United | 9 | -1 | 9 |
| 16 | Songkhla | 10 | -6 | 7 |
| 17 | Mahasarakham United | 9 | -8 | 7 |
| 18 | Kasetsart FC | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Khon Kaen United | 5 | +9 | 15 |
| 2 | Nong Bua Pitchaya | 4 | +8 | 12 |
| 3 | Uttaradit | 6 | +7 | 12 |
| 4 | Chainat | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Kanchanaburi | 5 | +5 | 11 |
| 6 | Nakhon Ratchasima FC | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Muangthong United | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Muang Loei United | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Chiangmai United | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Nakhon Pathom | 4 | +2 | 8 |
| 11 | Satun | 5 | +2 | 8 |
| 12 | Chanthaburi | 6 | +1 | 8 |
| 13 | Police Tero | 5 | -6 | 7 |
| 14 | Mahasarakham United | 5 | 0 | 6 |
| 15 | Kasetsart FC | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Phrae United | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Esan Pattaya | 5 | -7 | 4 |
| 18 | Songkhla | 3 | -2 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Phrae United | 6 | +3 | 10 |
| 2 | Khon Kaen United | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Esan Pattaya | 5 | 0 | 8 |
| 4 | Satun | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uttaradit | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Kanchanaburi | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Nakhon Ratchasima FC | 5 | 0 | 6 |
| 8 | Nong Bua Pitchaya | 5 | +4 | 5 |
| 9 | Muangthong United | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Songkhla | 7 | -4 | 5 |
| 11 | Chiangmai United | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Nakhon Pathom | 5 | -5 | 3 |
| 13 | Chainat | 4 | -6 | 3 |
| 14 | Police Tero | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Chanthaburi | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Muang Loei United | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Kasetsart FC | 5 | -8 | 1 |
| 18 | Mahasarakham United | 4 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 2'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
