← Maçlar
Türkiye · 3. Lig · Grup 27 Kasım 2026 · 15:30 TSİ

Karşıyaka 2-0 Bigaspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Karşıyaka
2–0İY 1–0
Bigaspor
Maç sonu

Karşıyaka 2–0 Bigaspor (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Karşıyaka – Bigaspor maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Karşıyaka 6 maçtır yenilmiyor. Bu sonuçla puan durumunda Karşıyaka 9., Bigaspor 8. sırada.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Karşıyaka
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%50 5/10%60 3/5
Beraberlik%30 3/10%20 1/5
Mağlubiyet%20 2/10%20 1/5
Bigaspor
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%50 5/10%20 1/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%30 3/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Karşıyaka
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)ligde 3.–5. · lig ortalamasından 0,77 düşük0,60 (3 gol)
Bigaspor
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,60 (16 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,23 yüksek1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,30 (13 gol)ligde 8. · lig ortalamasında2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Karşıyaka
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 16. · lig ortalamasından 17 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%50 5/10%60 3/5
2,5 Üst%30 3/10ligde 11.–18. · lig ortalamasından 19 puan düşük%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%0 0/5
Gol yememe%50 5/10%40 2/5
Bigaspor
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10ligde 6.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%90 9/10%100 5/5
2,5 Üst%50 5/10ligde 8.–9. · lig ortalamasında%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%30 3/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Karşıyaka
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%20 2/10%0 0/5
Bigaspor
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%0 0/5
Berabere%30 3/10%40 2/5
Geride%40 4/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Karşıyaka (10 maç)

1/131/X01/20X/12X/X2X/212/102/X12/21

Bigaspor (10 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/202/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Karşıyaka (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 1
31-45 3 1
46-60 4 1
61-75 1 0
76-90 3 3

Bigaspor (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 2
31-45 3 4
46-60 1 4
61-75 4 0
76-90 5 1

Kartlar

Karşıyaka

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Bigaspor

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Karşıyaka son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 12 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Bigaspor son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Karşıyaka 0, Bigaspor 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 12 Ekim 2023, Karşıyaka 0-1 Bigaspor.

Sıralama
9. (12 p) – 8. (14 p)
Form (son 5)
GGGBG – GMGGM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Karşıyaka iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,75 gol yedi; Bigaspor dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Karşıyaka %50, Bigaspor %75. İlk yarıyı önde kapatma: Karşıyaka 1/4, Bigaspor 0/4.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Türkiye · 3. Lig · Grup 2 puan durumu · 3. Lig Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nilüfer Belediye 8530 123 +918 BGGBB
2Etimesgut SK 8521 124 +817 GGBBG
3Balıkesirspor 8512 2415 +916 MMGBG
4Bursa Yıldırımspor 8440 105 +516 BGGBB
5Eskişehirspor 8431 2310 +1315 GGBGB
6Anadolu Üniversitesi 8431 125 +715 BGMBG
7Ayvalikgucu 8431 127 +515 GBGBB
8Bigaspor 8422 1511 +414 MGGGM
9Karsiyaka 8332 76 +112 MGGBG
10Gaziemirspor 8314 1011 -110 GMGMB
11Altay 8233 714 -79 GBGMM
12Söke 1970 8143 1112 -17 BBMBM
13Uşak Spor 8143 911 -27 GMMBB
14Bucaspor 1928 8206 814 -66 MMMGM
15Denizli İYG 8134 614 -86 BMMBG
16Kepezspor 8125 513 -85 BMMMG
17Alanya 1221 FK 8116 417 -134 MBMGM
18Akşehirspor 8107 520 -153 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Balıkesirspor 4400 163 +1312
2Bigaspor 4310 93 +610
3Etimesgut SK 4310 62 +410
4Eskişehirspor 4220 144 +108
5Anadolu Üniversitesi 4220 83 +58
6Ayvalikgucu 4220 73 +48
7Bursa Yıldırımspor 4220 53 +28
8Nilüfer Belediye 4220 31 +28
9Karsiyaka 4211 43 +17
10Uşak Spor 4121 64 +25
11Söke 1970 4121 87 +15
12Denizli İYG 4112 23 -14
13Gaziemirspor 4103 67 -13
14Bucaspor 1928 4103 46 -23
15Akşehirspor 4103 310 -73
16Altay 4022 37 -42
17Kepezspor 4013 27 -51
18Alanya 1221 FK 4004 19 -80
#TakımOGBMAYAVP
1Nilüfer Belediye 4310 92 +710
2Bursa Yıldırımspor 4220 52 +38
3Etimesgut SK 4211 62 +47
4Eskişehirspor 4211 96 +37
5Anadolu Üniversitesi 4211 42 +27
6Ayvalikgucu 4211 54 +17
7Gaziemirspor 4211 44 07
8Altay 4211 47 -37
9Karsiyaka 4121 33 05
10Bigaspor 4112 68 -24
11Kepezspor 4112 36 -34
12Balıkesirspor 4112 812 -44
13Alanya 1221 FK 4112 38 -54
14Bucaspor 1928 4103 48 -43
15Söke 1970 4022 35 -22
16Uşak Spor 4022 37 -42
17Denizli İYG 4022 411 -72
18Akşehirspor 4004 210 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 3. Lig · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.