Eskişehirspor 1-0 Kepez Spor Futbol: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Eskişehirspor 1–0 Kepez Spor Futbol (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
Eskişehirspor – Kepez Spor Futbol maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: H. Kaya 21' (Eskişehirspor). Eskişehirspor 7 maçtır yenilmiyor. Bu sonuçla puan durumunda Eskişehirspor 5., Kepez Spor Futbol 16. sırada.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Eskişehirspor üstte · Kepez Spor Futbol altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' gol: H. Kaya (Eskişehirspor)
Maç olayları
- EskişehirsporKepez Spor Futbol
- Gol H. Kaya 1–0Asist: M. Baser21'
Eskişehirspor iç sahada (5 maç) · Kepez Spor Futbol deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Eskişehirspor iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik.
- Kepezspor deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Kepezspor, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,90 (29 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,53 yüksek | 3,00 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,37 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,70 (7 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,67 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 6.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 2.–3. · lig ortalamasından 31 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 10.–15. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10ligde 11.–18. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %50 5/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Eskişehirspor (10 maç)
Kepez Spor Futbol (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Eskişehirspor (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 9 | 2 |
Kepez Spor Futbol (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Kartlar
Eskişehirspor
Sarı 0 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kepez Spor Futbol
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiEskişehirspor
5. sıra · 15 puan · 8 maç · averaj +13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBGG
- 01.11 Gaziemirspor 0–5 Eskişehirspor G
- 29.10 Eskişehirspor 1–0 Iğdır FK G
- 24.10 Eskişehirspor 2–2 Bursa Yıldırımspor B
- 17.10 Altay 1–4 Eskişehirspor G
- 11.10 Eskişehirspor 1–1 Etimesgut SK B
Kepez Spor Futbol
16. sıra · 5 puan · 8 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGG
- 31.10 Kepez Spor Futbol 2–0 Uşak Spor G
- 25.10 Alanya 1221 FK 1–2 Kepez Spor Futbol G
- 18.10 Kepez Spor Futbol 1–3 Bucaspor 1928 M
- 11.10 Nilüfer Belediye 1–0 Kepez Spor Futbol M
- 07.10 Anadolu Üniversitesi 4–2 Kepez Spor Futbol M
Puan durumu 28.10.2026 20:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Eskişehirspor ile Kepez Spor Futbol, 3. Lig · Grup 2 (Türkiye) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 15:30 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 5. sırada (15 puan), konuk ekip 16. sırada (5 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Eskişehirspor 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 13-4). Son 5 maçta Kepez Spor Futbol 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-9).
- Sıralama
- 5. (15 p) – 16. (5 p)
- Form (son 5)
- GGBGB – GGMMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,09 – 4,92 – 8,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Eskişehirspor iç saha 4 maçta maç başına 3,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Kepez Spor Futbol dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Eskişehirspor %75, Kepez Spor Futbol %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eskişehirspor %75, Kepez Spor Futbol %50. İlk yarıyı önde kapatma: Eskişehirspor 2/4, Kepez Spor Futbol 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,09, 0 – 4,92, 2 – 8,23.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Türkiye · 3. Lig · Grup 2 puan durumu · 3. Lig Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nilüfer Belediye | 8 | +9 | 18 |
| 2 | Etimesgut SK | 8 | +8 | 17 |
| 3 | Balıkesirspor | 8 | +9 | 16 |
| 4 | Bursa Yıldırımspor | 8 | +5 | 16 |
| 5 | Eskişehirspor | 8 | +13 | 15 |
| 6 | Anadolu Üniversitesi | 8 | +7 | 15 |
| 7 | Ayvalikgucu | 8 | +5 | 15 |
| 8 | Bigaspor | 8 | +4 | 14 |
| 9 | Karsiyaka | 8 | +1 | 12 |
| 10 | Gaziemirspor | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Altay | 8 | -7 | 9 |
| 12 | Söke 1970 | 8 | -1 | 7 |
| 13 | Uşak Spor | 8 | -2 | 7 |
| 14 | Bucaspor 1928 | 8 | -6 | 6 |
| 15 | Denizli İYG | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Kepezspor | 8 | -8 | 5 |
| 17 | Alanya 1221 FK | 8 | -13 | 4 |
| 18 | Akşehirspor | 8 | -15 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Balıkesirspor | 4 | +13 | 12 |
| 2 | Bigaspor | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Etimesgut SK | 4 | +4 | 10 |
| 4 | Eskişehirspor | 4 | +10 | 8 |
| 5 | Anadolu Üniversitesi | 4 | +5 | 8 |
| 6 | Ayvalikgucu | 4 | +4 | 8 |
| 7 | Bursa Yıldırımspor | 4 | +2 | 8 |
| 8 | Nilüfer Belediye | 4 | +2 | 8 |
| 9 | Karsiyaka | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Uşak Spor | 4 | +2 | 5 |
| 11 | Söke 1970 | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Denizli İYG | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Gaziemirspor | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Bucaspor 1928 | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Akşehirspor | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Altay | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Kepezspor | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Alanya 1221 FK | 4 | -8 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nilüfer Belediye | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Bursa Yıldırımspor | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Etimesgut SK | 4 | +4 | 7 |
| 4 | Eskişehirspor | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Anadolu Üniversitesi | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Ayvalikgucu | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Gaziemirspor | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Altay | 4 | -3 | 7 |
| 9 | Karsiyaka | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Bigaspor | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Kepezspor | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Balıkesirspor | 4 | -4 | 4 |
| 13 | Alanya 1221 FK | 4 | -5 | 4 |
| 14 | Bucaspor 1928 | 4 | -4 | 3 |
| 15 | Söke 1970 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Uşak Spor | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Denizli İYG | 4 | -7 | 2 |
| 18 | Akşehirspor | 4 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:14 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 20:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
