← Maçlar
Türkiye · 3. Lig · Grup 27 Kasım 2026 · 13:00 TSİ

Etimesgut Spor Kulübü 3-0 Altay: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Etimesgut Spor Kulübü
3–0İY 3–0
Altay
Maç sonu

Etimesgut Spor Kulübü 3–0 Altay (7 Kasım 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

Etimesgut Spor Kulübü – Altay maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Altay 4 maçtır kazanamıyor. Bu sonuçla puan durumunda Etimesgut Spor Kulübü 2., Altay 11. sırada.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Etimesgut Spor Kulübü
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%80 4/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%20 2/10%0 0/5
Altay
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%40 2/5
Beraberlik%40 4/10%20 1/5
Mağlubiyet%40 4/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Etimesgut Spor Kulübü
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç0,50 (5 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,87 düşük0,40 (2 gol)
Altay
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,80 (8 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,57 düşük0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,43 yüksek2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Etimesgut Spor Kulübü
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%20 2/10ligde 17.–18. · lig ortalamasından 27 puan düşük%20 1/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%30 3/10ligde 11.–18. · lig ortalamasından 19 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%10 1/10%20 1/5
Gol yememe%60 6/10%80 4/5
Altay
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10ligde 8.–9. · lig ortalamasında%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Etimesgut Spor Kulübü
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%80 4/5
Berabere%50 5/10%20 1/5
Geride%10 1/10%0 0/5
Altay
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%40 2/5
Geride%30 3/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Etimesgut Spor Kulübü (10 maç)

1/131/X11/20X/13X/X1X/212/102/X02/21

Altay (10 maç)

1/111/X11/21X/11X/X3X/202/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Etimesgut Spor Kulübü (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 1
31-45 3 1
46-60 5 2
61-75 1 0
76-90 2 1

Altay (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 1
31-45 2 3
46-60 1 0
61-75 0 4
76-90 2 3

Kartlar

Etimesgut Spor Kulübü

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Altay

Sarı 1 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 90 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Etimesgut Spor Kulübü 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-8). Son 5 maçta Altay 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-10).

Gol istatistikleri

Etimesgut Spor Kulübü iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,50 gol yedi; Altay dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Etimesgut Spor Kulübü %25, Altay %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Etimesgut Spor Kulübü %25, Altay %50. İlk yarıyı önde kapatma: Etimesgut Spor Kulübü 3/4, Altay 1/4.

Sıralama
2. (17 p) – 11. (9 p)
Form (son 5)
MMGBB – BMMGB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Türkiye · 3. Lig · Grup 2 puan durumu · 3. Lig Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nilüfer Belediye 8530 123 +918 BGGBB
2Etimesgut SK 8521 124 +817 GGBBG
3Balıkesirspor 8512 2415 +916 MMGBG
4Bursa Yıldırımspor 8440 105 +516 BGGBB
5Eskişehirspor 8431 2310 +1315 GGBGB
6Anadolu Üniversitesi 8431 125 +715 BGMBG
7Ayvalikgucu 8431 127 +515 GBGBB
8Bigaspor 8422 1511 +414 MGGGM
9Karsiyaka 8332 76 +112 MGGBG
10Gaziemirspor 8314 1011 -110 GMGMB
11Altay 8233 714 -79 GBGMM
12Söke 1970 8143 1112 -17 BBMBM
13Uşak Spor 8143 911 -27 GMMBB
14Bucaspor 1928 8206 814 -66 MMMGM
15Denizli İYG 8134 614 -86 BMMBG
16Kepezspor 8125 513 -85 BMMMG
17Alanya 1221 FK 8116 417 -134 MBMGM
18Akşehirspor 8107 520 -153 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Balıkesirspor 4400 163 +1312
2Bigaspor 4310 93 +610
3Etimesgut SK 4310 62 +410
4Eskişehirspor 4220 144 +108
5Anadolu Üniversitesi 4220 83 +58
6Ayvalikgucu 4220 73 +48
7Bursa Yıldırımspor 4220 53 +28
8Nilüfer Belediye 4220 31 +28
9Karsiyaka 4211 43 +17
10Uşak Spor 4121 64 +25
11Söke 1970 4121 87 +15
12Denizli İYG 4112 23 -14
13Gaziemirspor 4103 67 -13
14Bucaspor 1928 4103 46 -23
15Akşehirspor 4103 310 -73
16Altay 4022 37 -42
17Kepezspor 4013 27 -51
18Alanya 1221 FK 4004 19 -80
#TakımOGBMAYAVP
1Nilüfer Belediye 4310 92 +710
2Bursa Yıldırımspor 4220 52 +38
3Etimesgut SK 4211 62 +47
4Eskişehirspor 4211 96 +37
5Anadolu Üniversitesi 4211 42 +27
6Ayvalikgucu 4211 54 +17
7Gaziemirspor 4211 44 07
8Altay 4211 47 -37
9Karsiyaka 4121 33 05
10Bigaspor 4112 68 -24
11Kepezspor 4112 36 -34
12Balıkesirspor 4112 812 -44
13Alanya 1221 FK 4112 38 -54
14Bucaspor 1928 4103 48 -43
15Söke 1970 4022 35 -22
16Uşak Spor 4022 37 -42
17Denizli İYG 4022 411 -72
18Akşehirspor 4004 210 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 3. Lig · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.