Kamatamare Sanuki 0-2 Nara Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kamatamare Sanuki 0–2 Nara Club (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Kamatamare Sanuki – Nara Club maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. Ando 40', R. Sato 66' (Nara Club).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Kamatamare Sanuki üstte · Nara Club altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' oyuncu değişikliği: R. Sano ↔ Y. Morikawa (Kamatamare Sanuki)
- 40' gol: R. Ando (Nara Club)
- 41' sarı kart: S. Woo (Kamatamare Sanuki)
- 63' oyuncu değişikliği: K. Makiyama ↔ S. Sago (Kamatamare Sanuki)
- 63' oyuncu değişikliği: S. Woo ↔ J. Ishikura (Kamatamare Sanuki)
- 66' gol: R. Sato (Nara Club)
- 70' oyuncu değişikliği: S. Arita ↔ Y. Murakami (Kamatamare Sanuki)
- 70' oyuncu değişikliği: Lee Gi-San ↔ K. Hayashida (Kamatamare Sanuki)
- 77' oyuncu değişikliği: T. Ishii ↔ Y. Yoshimura (Nara Club)
- 77' oyuncu değişikliği: S. Ichimura ↔ R. Tamura (Nara Club)
- 77' oyuncu değişikliği: R. Ando ↔ H. Morimoto (Nara Club)
- 77' oyuncu değişikliği: S. Kawanishi ↔ S. Mochizuki (Nara Club)
- 90' oyuncu değişikliği: A. Yoshida ↔ K. Takahata (Nara Club)
Maç olayları
- Kamatamare SanukiNara Club
- 90'A. Yoshida ↔ K. TakahataOyuncu değişikliği
- 77'T. Ishii ↔ Y. YoshimuraOyuncu değişikliği
- 77'S. Ichimura ↔ R. TamuraOyuncu değişikliği
- 77'R. Ando ↔ H. MorimotoOyuncu değişikliği
- 77'S. Kawanishi ↔ S. MochizukiOyuncu değişikliği
- S. Arita ↔ Y. MurakamiOyuncu değişikliği70'
- Lee Gi-San ↔ K. HayashidaOyuncu değişikliği70'
- 66'Gol R. Sato 0–2Asist: S. Kawanishi
- K. Makiyama ↔ S. SagoOyuncu değişikliği63'
- S. Woo ↔ J. IshikuraOyuncu değişikliği63'
- S. WooSarı kart41'
- 40'Gol R. Ando 0–1Asist: S. Kawanishi
- R. Sano ↔ Y. MorikawaOyuncu değişikliği18'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %67 10/15 | %63 5/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 10/16 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %25 2/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (16 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (27 gol) | 2,12 (17 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,06 (33 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (21 gol) | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %56 9/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %38 6/16 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Geride | %47 7/15 | %50 4/8 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 7/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Geride | %25 4/16 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kamatamare Sanuki (15 maç)
Nara Club (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kamatamare Sanuki (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Nara Club (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 8 | 1 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Kamatamare Sanuki
Sarı 17 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,1)
Nara Club
Sarı 16 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kamatamare Sanuki için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Nara Club 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Kamatamare Sanuki 2 – Nara Club 1; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Nara Club 1-1 Kamatamare Sanuki.
- Sıralama
- 19. (8 p) – 6. (23 p)
- Form (son 5)
- MGMMB – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-5-1 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %57
- iddaa MS 1-0-2
- 2,45 – 3,23 – 2,14
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kamatamare Sanuki iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,50 gol yedi; Nara Club dış saha 7 maçta 1,43 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kamatamare Sanuki %83, Nara Club %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kamatamare Sanuki %50, Nara Club %57. İlk yarıyı önde kapatma: Kamatamare Sanuki 2/6, Nara Club 1/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 3,23, 2 – 2,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,22.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 14:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J3 League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nara Club | 16 | +12 | 32 |
| 2 | FC Gifu | 16 | +14 | 31 |
| 3 | Kagoshima United | 15 | +11 | 31 |
| 4 | Osaka | 16 | +11 | 29 |
| 5 | Ehime FC | 16 | +6 | 29 |
| 6 | Sagamihara | 15 | +10 | 28 |
| 7 | Renofa Yamaguchi | 15 | +8 | 27 |
| 8 | Roasso Kumamoto | 15 | +7 | 24 |
| 9 | Kanazawa | 16 | +7 | 23 |
| 10 | Parceiro Nagano | 15 | +2 | 23 |
| 11 | FC Ryukyu | 16 | 0 | 23 |
| 12 | Kitakyushu | 16 | -3 | 19 |
| 13 | Fukushima United | 16 | -2 | 18 |
| 14 | Tochigi SC | 15 | -2 | 18 |
| 15 | Matsumoto Yamaga | 16 | -3 | 17 |
| 16 | Biwako Shiga | 16 | -9 | 17 |
| 17 | Gainare Tottori | 15 | -14 | 15 |
| 18 | Thespakusatsu Gunma | 16 | -18 | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | -11 | 11 |
| 20 | Kochi United | 16 | -26 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ehime FC | 8 | +12 | 21 |
| 2 | Osaka | 8 | +10 | 20 |
| 3 | Kagoshima United | 8 | +9 | 20 |
| 4 | Nara Club | 8 | +12 | 18 |
| 5 | FC Gifu | 8 | +11 | 18 |
| 6 | FC Ryukyu | 8 | +6 | 16 |
| 7 | Tochigi SC | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Parceiro Nagano | 8 | +2 | 13 |
| 9 | Kitakyushu | 8 | +3 | 12 |
| 10 | Renofa Yamaguchi | 7 | +3 | 12 |
| 11 | Sagamihara | 7 | +2 | 12 |
| 12 | Fukushima United | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Kanazawa | 7 | +3 | 9 |
| 14 | Roasso Kumamoto | 7 | +1 | 9 |
| 15 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -5 | 9 |
| 16 | Matsumoto Yamaga | 9 | -4 | 8 |
| 17 | Kochi United | 8 | -5 | 8 |
| 18 | Kamatamare Sanuki | 8 | -7 | 7 |
| 19 | Gainare Tottori | 8 | -5 | 6 |
| 20 | Biwako Shiga | 7 | -8 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sagamihara | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Roasso Kumamoto | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Renofa Yamaguchi | 8 | +5 | 15 |
| 4 | Kanazawa | 9 | +4 | 14 |
| 5 | Nara Club | 8 | 0 | 14 |
| 6 | FC Gifu | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Biwako Shiga | 9 | -1 | 13 |
| 8 | Kagoshima United | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Parceiro Nagano | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Osaka | 8 | +1 | 9 |
| 11 | Matsumoto Yamaga | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Gainare Tottori | 7 | -9 | 9 |
| 13 | Ehime FC | 8 | -6 | 8 |
| 14 | Fukushima United | 8 | -3 | 7 |
| 15 | FC Ryukyu | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Kitakyushu | 8 | -6 | 7 |
| 17 | Kamatamare Sanuki | 7 | -4 | 4 |
| 18 | Tochigi SC | 7 | -6 | 4 |
| 19 | Thespakusatsu Gunma | 8 | -13 | 4 |
| 20 | Kochi United | 8 | -21 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J3 League'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 Fukushima United FC 1–3 Matsumoto Y
- 08:00 Gifu 1–0 FC Osaka
- 08:00 Kochi United SC 1–3 SC Sagamihara
- 08:00 Tochigi 2–0 Ehime
- 08:00 Zweigen Kanazawa 4–0 Thespakusatsu Gunma
- 09:05 R Yamaguchi 0–2 Giravanz Kitakyushu
- 10:00 AC Nagano Parceiro 3–1 MIO Biwako Shiga
- 10:00 FC Ryukyu 5–2 Gainare Tottori
- 12:00 Kagoshima United 1–1 Roasso Kumamoto
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
