← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 5. hafta13 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

JSM Skikda 2-1 MC Magra: Maç Sonucu ve İstatistikleri

JSM Skikda
2–1İY 1–0
MC Magra
Maç sonu

JSM Skikda 2–1 MC Magra (13 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

JSM Skikda – MC Magra maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

JSM Skikda
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%63 5/8%100 5/5
Beraberlik%0 0/8%0 0/5
Mağlubiyet%38 3/8%0 0/5
MC Magra
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%20 1/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

JSM Skikda
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (12 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)0,60 (3 gol)
MC Magra
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

JSM Skikda
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%50 4/8%40 2/5
1,5 Üst%63 5/8%60 3/5
2,5 Üst%50 4/8%40 2/5
3,5 Üst%25 2/8%20 1/5
Gol yememe%38 3/8%60 3/5
MC Magra
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%33 3/9%60 3/5
1,5 Üst%56 5/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%60 3/5
3,5 Üst%0 0/9%0 0/5
Gol yememe%44 4/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

JSM Skikda
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%38 3/8%60 3/5
Berabere%13 1/8%20 1/5
Geride%50 4/8%20 1/5
MC Magra
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%33 3/9%20 1/5
Berabere%33 3/9%20 1/5
Geride%33 3/9%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

JSM Skikda (8 maç)

1/131/X01/20X/11X/X0X/202/112/X02/23

MC Magra (9 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/202/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

JSM Skikda (2 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 1
31-45 0 2
46-60 0 1
61-75 2 0
76-90 1 0

MC Magra (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 1 1
46-60 2 0
61-75 0 0
76-90 1 0

Kartlar

JSM Skikda

Sarı 0 · Kırmızı 1 (2 maç · maç başı sarı 0,0)

MC Magra

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 3 maçta JSM Skikda 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-1). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta NC Magra 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: JSM Skikda 0, NC Magra 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,25 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Ağustos 2021, JSM Skikda 0-2 NC Magra.

Sıralama
6. (6 p) – 5. (7 p)
Form (son 5)
GMG – BGGMM
H2H (G-B-M)
0-0-4 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,93 – 2,58 – 3,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

JSM Skikda bu sezon 3 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,33 gol yedi; NC Magra bu sezon 4 maçta 0,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: JSM Skikda %0, NC Magra %25. İlk yarıyı önde kapatma: JSM Skikda 1/3, NC Magra 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 2,58, 2 – 3,71. Karşılıklı Gol: Var 2,01, Yok 1,47.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · East

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1MSP Batna 9522 138 +517 GGMGM
2Azazga 9522 129 +317 MGGMG
3USM Annaba 9432 126 +615 MBGBB
4JSM Skikda 8503 129 +315 GMGMG
5MO Bejaia 8422 106 +414 GMGGB
6NC Magra 9423 98 +114 MGBGM
7MO Constantine 9342 910 -113 GBMMG
8Khroub 9333 66 012 MGGMM
9Paradou AC 8323 118 +311 MGMGB
10CA Batna 9252 65 +111 GBGBB
11Nrb Beni Oulbene 9324 57 -211 MBMGM
12US Chaouia 9324 711 -411 GGMGM
13Teleghma 9234 1113 -29 GMGBM
14IRB Nezla 8215 712 -57 MMMMG
15JS Jijel 8134 38 -56 MMBBG
16CR Béni Thour 8206 714 -76 GMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1JSM Skikda 5500 93 +615
2Azazga 4400 93 +612
3USM Annaba 5320 81 +711
4US Chaouia 5320 63 +311
5MSP Batna 4310 72 +510
6NC Magra 4310 50 +510
7Nrb Beni Oulbene 4310 40 +410
8Paradou AC 3300 93 +69
9MO Constantine 4301 53 +29
10MO Bejaia 4220 52 +38
11CA Batna 5221 53 +28
12Teleghma 5221 65 +18
13Khroub 5221 54 +18
14IRB Nezla 4211 53 +27
15CR Béni Thour 4202 56 -16
16JS Jijel 4121 33 05
#TakımOGBMAYAVP
1MSP Batna 5212 66 07
2MO Bejaia 4202 54 +16
3Azazga 5122 36 -35
4USM Annaba 4112 45 -14
5Khroub 4112 12 -14
6MO Constantine 5041 47 -34
7NC Magra 5113 48 -44
8CA Batna 4031 12 -13
9Paradou AC 5023 25 -32
10Teleghma 4013 58 -31
11JS Jijel 4013 05 -51
12Nrb Beni Oulbene 5014 17 -61
13JSM Skikda 3003 36 -30
14CR Béni Thour 4004 28 -60
15IRB Nezla 4004 29 -70
16US Chaouia 4004 18 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,93X2,5823,71

Çifte şans

1X1,12121,26X21,49

Karşılıklı gol

Var2,01Yok1,47

1,5 Alt / Üst

Alt2,19Üst1,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.