CR Beni Thour 2-1 Nrb Nezla: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CR Beni Thour 2–1 Nrb Nezla (13 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
CR Beni Thour – Nrb Nezla maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %75 6/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %100 4/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,88 (7 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (14 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,88 (7 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 2,25 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %67 2/3 |
| Berabere | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Geride | %57 4/7 | %33 1/3 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/4 |
| Berabere | %67 4/6 | %50 2/4 |
| Geride | %33 2/6 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CR Beni Thour (7 maç)
Nrb Nezla (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CR Beni Thour (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Nrb Nezla (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
CR Beni Thour
Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)
Nrb Nezla
Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta CR Béni Thour 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Nrb Nezla için son 3 maçın dökümü: 1G 1B 1M, atılan 3, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
CR Béni Thour bu sezon 3 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,33 gol yedi; Nrb Nezla bu sezon 3 maçta 1,00 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CR Béni Thour %100, Nrb Nezla %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CR Béni Thour %100, Nrb Nezla %33. İlk yarıyı önde kapatma: CR Béni Thour 0/2, Nrb Nezla 0/1.
- Sıralama
- 16. (0 p) – 11. (4 p)
- Form (son 5)
- MMMGM – BGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,97 – 2,76 – 3,28
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 2,76, 2 – 3,28. Karşılıklı Gol: Var 2,01, Yok 1,47.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 07:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Cezayir · Ligue 2 puan durumu · East
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSP Batna | 9 | +5 | 17 |
| 2 | Azazga | 9 | +3 | 17 |
| 3 | USM Annaba | 9 | +6 | 15 |
| 4 | JSM Skikda | 8 | +3 | 15 |
| 5 | MO Bejaia | 8 | +4 | 14 |
| 6 | NC Magra | 9 | +1 | 14 |
| 7 | MO Constantine | 9 | -1 | 13 |
| 8 | Khroub | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Paradou AC | 8 | +3 | 11 |
| 10 | CA Batna | 9 | +1 | 11 |
| 11 | Nrb Beni Oulbene | 9 | -2 | 11 |
| 12 | US Chaouia | 9 | -4 | 11 |
| 13 | Teleghma | 9 | -2 | 9 |
| 14 | IRB Nezla | 8 | -5 | 7 |
| 15 | JS Jijel | 8 | -5 | 6 |
| 16 | CR Béni Thour | 8 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | JSM Skikda | 5 | +6 | 15 |
| 2 | Azazga | 4 | +6 | 12 |
| 3 | USM Annaba | 5 | +7 | 11 |
| 4 | US Chaouia | 5 | +3 | 11 |
| 5 | MSP Batna | 4 | +5 | 10 |
| 6 | NC Magra | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Nrb Beni Oulbene | 4 | +4 | 10 |
| 8 | Paradou AC | 3 | +6 | 9 |
| 9 | MO Constantine | 4 | +2 | 9 |
| 10 | MO Bejaia | 4 | +3 | 8 |
| 11 | CA Batna | 5 | +2 | 8 |
| 12 | Teleghma | 5 | +1 | 8 |
| 13 | Khroub | 5 | +1 | 8 |
| 14 | IRB Nezla | 4 | +2 | 7 |
| 15 | CR Béni Thour | 4 | -1 | 6 |
| 16 | JS Jijel | 4 | 0 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSP Batna | 5 | 0 | 7 |
| 2 | MO Bejaia | 4 | +1 | 6 |
| 3 | Azazga | 5 | -3 | 5 |
| 4 | USM Annaba | 4 | -1 | 4 |
| 5 | Khroub | 4 | -1 | 4 |
| 6 | MO Constantine | 5 | -3 | 4 |
| 7 | NC Magra | 5 | -4 | 4 |
| 8 | CA Batna | 4 | -1 | 3 |
| 9 | Paradou AC | 5 | -3 | 2 |
| 10 | Teleghma | 4 | -3 | 1 |
| 11 | JS Jijel | 4 | -5 | 1 |
| 12 | Nrb Beni Oulbene | 5 | -6 | 1 |
| 13 | JSM Skikda | 3 | -3 | 0 |
| 14 | CR Béni Thour | 4 | -6 | 0 |
| 15 | IRB Nezla | 4 | -7 | 0 |
| 16 | US Chaouia | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 ASM Oran 6–1 Taghit
- 17:00 CA Batna 1–0 AS Khroub
- 17:00 ESM Kolea 2–3 ES Mostaganem
- 17:00 GC Mascara 2–0 Sidi Benali
- 17:00 JS Djidjel 1–2 MSP Batna
- 17:00 JSM Skikda 2–1 MC Magra
- 17:00 MC Saida 1–0 JSM Tiaret
- 17:00 NA Hussein Dey 3–0 MC EL Bayadh
- 17:00 Nrb Teleghma 2–1 USM Annaba
- 17:00 US Chaouia 1–0 Paradou AC
- 17:00 WA Tlemcen 0–2 USM Blida
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
