← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 5. hafta13 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

JS Djidjel 1-2 MSP Batna: Maç Sonucu ve İstatistikleri

JS Djidjel
1–2İY 0–1
MSP Batna
Maç sonu

JS Djidjel 1–2 MSP Batna (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

JS Djidjel – MSP Batna maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

JS Djidjel
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%13 1/8%25 1/4
Beraberlik%38 3/8%50 2/4
Mağlubiyet%50 4/8%25 1/4
MSP Batna
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%56 5/9%40 2/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%22 2/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

JS Djidjel
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,38 (3 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)0,75 (3 gol)
MSP Batna
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

JS Djidjel
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%25 2/8%50 2/4
1,5 Üst%50 4/8%50 2/4
2,5 Üst%13 1/8%25 1/4
3,5 Üst%0 0/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
MSP Batna
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%56 5/9%60 3/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%33 3/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

JS Djidjel
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%0 0/7%0 0/4
Berabere%71 5/7%75 3/4
Geride%29 2/7%25 1/4
MSP Batna
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%44 4/9%40 2/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%11 1/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

JS Djidjel (7 maç)

1/101/X01/20X/11X/X3X/212/102/X02/22

MSP Batna (9 maç)

1/131/X11/20X/12X/X1X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

JS Djidjel (0 maç)

MSP Batna (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 2 1
31-45 0 0
46-60 1 0
61-75 2 0
76-90 2 3

Kartlar

JS Djidjel

MSP Batna

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta JS Jijel 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-10). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta MSP Batna 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-3).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler JS Jijel 2 – MSP Batna 1; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, JS Jijel 1-4 MSP Batna.

Sıralama
15. (1 p) – 3. (8 p)
Form (son 5)
MBMMM – GGBBG
H2H (G-B-M)
2-1-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,47 – 2,61 – 2,58
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

JS Jijel bu sezon 3 maçta maç başına 0,00 gol attı, 1,00 gol yedi; MSP Batna bu sezon 4 maçta 1,00 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: JS Jijel %0, MSP Batna %50. İlk yarıyı önde kapatma: JS Jijel 0/2, MSP Batna 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,47, 0 – 2,61, 2 – 2,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,36, Üst 2,28. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,56.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · East

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1MSP Batna 9522 138 +517 GGMGM
2Azazga 9522 129 +317 MGGMG
3USM Annaba 9432 126 +615 MBGBB
4JSM Skikda 8503 129 +315 GMGMG
5MO Bejaia 8422 106 +414 GMGGB
6NC Magra 9423 98 +114 MGBGM
7MO Constantine 9342 910 -113 GBMMG
8Khroub 9333 66 012 MGGMM
9Paradou AC 8323 118 +311 MGMGB
10CA Batna 9252 65 +111 GBGBB
11Nrb Beni Oulbene 9324 57 -211 MBMGM
12US Chaouia 9324 711 -411 GGMGM
13Teleghma 9234 1113 -29 GMGBM
14IRB Nezla 8215 712 -57 MMMMG
15JS Jijel 8134 38 -56 MMBBG
16CR Béni Thour 8206 714 -76 GMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1JSM Skikda 5500 93 +615
2Azazga 4400 93 +612
3USM Annaba 5320 81 +711
4US Chaouia 5320 63 +311
5MSP Batna 4310 72 +510
6NC Magra 4310 50 +510
7Nrb Beni Oulbene 4310 40 +410
8Paradou AC 3300 93 +69
9MO Constantine 4301 53 +29
10MO Bejaia 4220 52 +38
11CA Batna 5221 53 +28
12Teleghma 5221 65 +18
13Khroub 5221 54 +18
14IRB Nezla 4211 53 +27
15CR Béni Thour 4202 56 -16
16JS Jijel 4121 33 05
#TakımOGBMAYAVP
1MSP Batna 5212 66 07
2MO Bejaia 4202 54 +16
3Azazga 5122 36 -35
4USM Annaba 4112 45 -14
5Khroub 4112 12 -14
6MO Constantine 5041 47 -34
7NC Magra 5113 48 -44
8CA Batna 4031 12 -13
9Paradou AC 5023 25 -32
10Teleghma 4013 58 -31
11JS Jijel 4013 05 -51
12Nrb Beni Oulbene 5014 17 -61
13JSM Skikda 3003 36 -30
14CR Béni Thour 4004 28 -60
15IRB Nezla 4004 29 -70
16US Chaouia 4004 18 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,47X2,6122,58

Çifte şans

1X1,26121,26X21,29

Karşılıklı gol

Var1,88Yok1,56

1,5 Alt / Üst

Alt2,22Üst1,37

2,5 Alt / Üst

Alt1,36Üst2,28

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.