JS El Biar – MC Alger
JS El Biar – MC Alger: 8 Kasım 16:00, Cezayir · Ligue 1, 9. hafta. Bu sezon JS El Biar evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; MC Alger deplasmanda 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %21; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İki takımın son 5 maçı| Bilgi | JS El Biar | MC Alger |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 8 puan | 3. · 16 puan |
| Form (son 5) | BMGBM | MGGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,60 – 1,60 | 1,60 – 0,40 |
| 2,5 Üst biten | %60 | %20 |
| Karşılıklı gol | %60 | %0 |
| Gol yemediği | %20 | %80 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İki takımın son 5 maçı
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- JS El Biar iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiJS El Biar
10. sıra · 8 puan · 8 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBM
- 30.10 JS Kabylie 1–0 JS El Biar M
- 23.10 JS El Biar 0–0 MC Oran B
- 17.10 CS Constantine 2–4 JS El Biar G
- 12.10 JS El Biar 2–3 CR Belouizdad M
- 07.10 Ben Aknoun 2–2 JS El Biar B
MC Alger
3. sıra · 16 puan · 6 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGG
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
JS El Biar son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi. MC Alger için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 8, yenilen 2. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
JS El Biar iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,25 gol yedi; MC Alger bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 0,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: JS El Biar %50, MC Alger %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: JS El Biar %25, MC Alger %17. İlk yarıyı önde kapatma: JS El Biar 0/4, MC Alger 4/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,94, 0 – 2,70, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,29, Üst 2,40. Karşılıklı Gol: Var 2,09, Yok 1,40.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %21; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (8 p) – 3. (16 p)
- Form (son 5)
- MBGMB – GGGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %17
- iddaa MS 1-0-2
- 3,94 – 2,70 – 1,75
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %83 5/6 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/6 | %0 0/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (9 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,17 (1 gol) | 0,50 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %17 1/6 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %83 5/6 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Geride | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 4/6 | %50 1/2 |
| Berabere | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/6 | %0 0/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
JS El Biar (8 maç)
MC Alger (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
JS El Biar (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 1 |
MC Alger (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
JS El Biar
Sarı 24 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 3,0)
MC Alger
Sarı 16 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Cezayir · Ligue 1 puan durumu · Division-1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | JS Kabylie | 8 | +8 | 17 |
| 2 | CR Belouizdad | 7 | +5 | 17 |
| 3 | MC Alger | 6 | +8 | 16 |
| 4 | MB Rouisset | 9 | +3 | 15 |
| 5 | MC Oran | 8 | +3 | 15 |
| 6 | USM Alger | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Olympique Akbou | 8 | +3 | 12 |
| 8 | ES Setif | 8 | +2 | 9 |
| 9 | Témouchent | 8 | -3 | 9 |
| 10 | JS El Biar | 8 | 0 | 8 |
| 11 | Ben Aknoun | 7 | 0 | 8 |
| 12 | CS Constantine | 8 | -6 | 7 |
| 13 | Khenchela | 7 | -5 | 5 |
| 14 | ASO Chlef | 8 | -6 | 4 |
| 15 | JS Saoura | 7 | -7 | 3 |
| 16 | US Biskra | 8 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MC Alger | 4 | +7 | 12 |
| 2 | JS Kabylie | 4 | +6 | 12 |
| 3 | MB Rouisset | 4 | +4 | 10 |
| 4 | CR Belouizdad | 3 | +3 | 9 |
| 5 | MC Oran | 4 | +3 | 8 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | +3 | 7 |
| 7 | USM Alger | 3 | +3 | 7 |
| 8 | CS Constantine | 4 | +3 | 6 |
| 9 | Témouchent | 5 | -1 | 6 |
| 10 | ES Setif | 5 | +2 | 5 |
| 11 | Khenchela | 4 | -1 | 5 |
| 12 | JS El Biar | 4 | +1 | 4 |
| 13 | ASO Chlef | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Ben Aknoun | 2 | 0 | 2 |
| 15 | JS Saoura | 2 | 0 | 2 |
| 16 | US Biskra | 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CR Belouizdad | 4 | +2 | 8 |
| 2 | USM Alger | 4 | +2 | 7 |
| 3 | MC Oran | 4 | 0 | 7 |
| 4 | Ben Aknoun | 5 | 0 | 6 |
| 5 | JS Kabylie | 4 | +2 | 5 |
| 6 | Olympique Akbou | 4 | 0 | 5 |
| 7 | MB Rouisset | 5 | -1 | 5 |
| 8 | MC Alger | 2 | +1 | 4 |
| 9 | ES Setif | 3 | 0 | 4 |
| 10 | JS El Biar | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Témouchent | 3 | -2 | 3 |
| 12 | US Biskra | 4 | -7 | 2 |
| 13 | ASO Chlef | 3 | -4 | 1 |
| 14 | JS Saoura | 5 | -7 | 1 |
| 15 | CS Constantine | 4 | -9 | 1 |
| 16 | Khenchela | 3 | -4 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (18)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Tek / Çift
