← Maçlar
Cezayir · Ligue 1 · 8. hafta31 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

MC Alger 2-0 USM Khenchela: Maç Sonucu ve İstatistikleri

MC Alger
2–0İY 1–0
USM Khenchela
Maç sonu

MC Alger 2–0 USM Khenchela (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

MC Alger – USM Khenchela maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Ghezala 2', S. Bayazid 68' (MC Alger).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

MC Alger üstte · USM Khenchela altta

01530İY607590 2' gol: A. Ghezala (MC Alger)68' gol: S. Bayazid (MC Alger)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 2' gol: A. Ghezala (MC Alger)
  • 68' gol: S. Bayazid (MC Alger)

Maç olayları

  1. MC AlgerUSM Khenchela
  2. Gol S. Bayazid 2–068'
  3. Gol A. Ghezala 1–02'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

MC Alger
Toplam (6)İç saha (4)
Galibiyet%83 5/6%100 4/4
Beraberlik%17 1/6%0 0/4
Mağlubiyet%0 0/6%0 0/4
USM Khenchela
Toplam (7)Dış saha (3)
Galibiyet%14 1/7%0 0/3
Beraberlik%29 2/7%0 0/3
Mağlubiyet%57 4/7%100 3/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

MC Alger
Toplam (6)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,50 (9 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç0,17 (1 gol)0,00 (0 gol)
USM Khenchela
Toplam (7)Dış saha (3)
Attığı gol / maç0,43 (3 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç1,14 (8 gol)1,33 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

MC Alger
Toplam (6)İç saha (4)
KG Var%17 1/6%0 0/4
1,5 Üst%67 4/6%75 3/4
2,5 Üst%0 0/6%0 0/4
3,5 Üst%0 0/6%0 0/4
Gol yememe%83 5/6%100 4/4
USM Khenchela
Toplam (7)Dış saha (3)
KG Var%14 1/7%0 0/3
1,5 Üst%57 4/7%33 1/3
2,5 Üst%14 1/7%0 0/3
3,5 Üst%0 0/7%0 0/3
Gol yememe%29 2/7%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

MC Alger
Toplam (6)İç saha (4)
Önde%67 4/6%75 3/4
Berabere%33 2/6%25 1/4
Geride%0 0/6%0 0/4
USM Khenchela
Toplam (7)Dış saha (3)
Önde%14 1/7%0 0/3
Berabere%71 5/7%67 2/3
Geride%14 1/7%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

MC Alger (6 maç)

1/131/X11/20X/12X/X0X/202/102/X02/20

USM Khenchela (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X2X/232/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

MC Alger (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 1 0
31-45 0 0
46-60 1 1
61-75 2 0
76-90 2 0

USM Khenchela (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 0
31-45 1 0
46-60 1 2
61-75 1 3
76-90 0 2

Kartlar

MC Alger

Sarı 16 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,7)

USM Khenchela

Sarı 10 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

MC Alger için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. USM Khenchela son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: MC Alger 7, USM Khenchela 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Mart 2026, MC Alger 2-1 USM Khenchela.

Sıralama
7. (10 p) – 13. (5 p)
Form (son 5)
GGMBG – MMGMB
H2H (G-B-M)
7-2-1 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,25 – 3,78 – 8,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

MC Alger bu sezon 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 0,25 gol yedi; USM Khenchela bu sezon 6 maçta 0,50 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: MC Alger %0, USM Khenchela %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: MC Alger %25, USM Khenchela %17. İlk yarıyı önde kapatma: MC Alger 2/4, USM Khenchela 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 3,78, 2 – 8,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,95. Karşılıklı Gol: Var 2,32, Yok 1,33.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %8; KG var ortalaması %21; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 1 puan durumu · Division-1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1JS Kabylie 8521 113 +817 BGGGB
2CR Belouizdad 7520 127 +517 GGGBG
3MC Alger 6510 91 +816 GBGGG
4MB Rouisset 9432 96 +315 GGBBB
5MC Oran 8431 52 +315 GGBBM
6USM Alger 7421 105 +514 GMGBG
7Olympique Akbou 8332 96 +312 BGGBB
8ES Setif 8233 108 +29 BBMGB
9Témouchent 8233 69 -39 MMBGB
10JS El Biar 8224 1212 08 BMGBM
11Ben Aknoun 7151 88 08 BBMBB
12CS Constantine 8215 1117 -67 GMMMM
13Khenchela 7124 38 -55 MGMMM
14ASO Chlef 8044 713 -64 MBBBM
15JS Saoura 7034 07 -73 BMMBM
16US Biskra 8035 414 -103 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1MC Alger 4400 70 +712
2JS Kabylie 4400 71 +612
3MB Rouisset 4310 51 +410
4CR Belouizdad 3300 30 +39
5MC Oran 4220 30 +38
6Olympique Akbou 4211 74 +37
7USM Alger 3210 52 +37
8CS Constantine 4202 96 +36
9Témouchent 5131 45 -16
10ES Setif 5122 86 +25
11Khenchela 4121 34 -15
12JS El Biar 4112 65 +14
13ASO Chlef 5032 68 -23
14Ben Aknoun 2020 44 02
15JS Saoura 2020 00 02
16US Biskra 4013 03 -31
#TakımOGBMAYAVP
1CR Belouizdad 4220 97 +28
2USM Alger 4211 53 +27
3MC Oran 4211 22 07
4Ben Aknoun 5131 44 06
5JS Kabylie 4121 42 +25
6Olympique Akbou 4121 22 05
7MB Rouisset 5122 45 -15
8MC Alger 2110 21 +14
9ES Setif 3111 22 04
10JS El Biar 4112 67 -14
11Témouchent 3102 24 -23
12US Biskra 4022 411 -72
13ASO Chlef 3012 15 -41
14JS Saoura 5014 07 -71
15CS Constantine 4013 211 -91
16Khenchela 3003 04 -40

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,25X3,7828,01

Çifte şans

121,08X22,36

Karşılıklı gol

Var2,32Yok1,33

1,5 Alt / Üst

Alt2,61Üst1,25

2,5 Alt / Üst

Alt1,49Üst1,95

3,5 Alt / Üst

Alt1,11Üst3,50

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.