Jagiellonia Bialystok – Katowice
Jagiellonia Bialystok – Katowice: 8 Kasım 16:45, Polonya · Ekstraklasa, 14. hafta. Bu sezon Jagiellonia Bialystok evinde 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet; Katowice deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion Miejski w Białymstoku, Bialystok
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Jagiellonia Bialystok | Katowice |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 18 puan | 8. · 21 puan |
| Form (son 5) | MGGGM | GMMMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 1,50 | 1,29 – 1,71 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %71 |
| Karşılıklı gol | %50 | %57 |
| Gol yemediği | %33 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-1-2 (5 maç, Jagiellonia Bialystok bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Jagiellonia Bialystok iç sahada (6 maç), Katowice deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Jagiellonia Bialystok iç sahada (6 maç) · Katowice deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Jagiellonia iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- GKS Katowice deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- GKS Katowice, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiJagiellonia Bialystok
10. sıra · 18 puan · 12 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGM
- 05.11 Levski Sofia 1–0 Jagiellonia Bialystok M
- 31.10 Wieczysta Kraków 1–3 Jagiellonia Bialystok G
- 28.10 Lechia Gdansk 0–6 Jagiellonia Bialystok G
- 25.10 Jagiellonia Bialystok 1–0 Wisla Plock G
- 22.10 Jagiellonia Bialystok 0–3 Anderlecht M
Katowice
8. sıra · 21 puan · 13 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMG
- 31.10 Katowice 3–2 Widzew Łódź G
- 27.10 Górnik Łęczna 1–0 Katowice M
- 24.10 Korona Kielce 1–0 Katowice M
- 17.10 Katowice 0–1 Pogon Szczecin M
- 12.10 Katowice 2–1 Wieczysta Kraków G
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Jagiellonia Bialystok son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi. Katowice son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Jagiellonia Bialystok 2 – Katowice 2; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,20 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Katowice 2-2 Jagiellonia Bialystok.
Gol istatistikleri
Jagiellonia Bialystok iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Katowice dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jagiellonia Bialystok %50, Katowice %57. İlk yarıyı önde kapatma: Jagiellonia Bialystok 1/6, Katowice 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Jagiellonia Bialystok 5,2, Katowice 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Jagiellonia Bialystok 1,2, Katowice 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,37, 2 – 2,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,28, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,29, Yok 2,39.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (18 p) – 8. (21 p)
- Form (son 5)
- MGGGM – GMMMG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %57
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,97 – 3,37 – 2,57
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,43 yüksek | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 12. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 10. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 11. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13ligde 3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Geride | %23 3/13 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jagiellonia Bialystok (12 maç)
Katowice (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jagiellonia Bialystok (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 0 | 5 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Katowice (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Kartlar
Jagiellonia Bialystok
Sarı 16 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
Katowice
Sarı 28 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jagiellonia Bialystok: iç saha, 6 maç · Katowice: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
