Jagiellonia Bialystok 1-0 Wisla Plock: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jagiellonia Bialystok 1–0 Wisla Plock (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–7, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %53–%47, korner 8–3.
Maç özeti
Jagiellonia Bialystok – Wisla Plock maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ousmane Sow 83' (Jagiellonia Bialystok). xG: Jagiellonia Bialystok 1,8 – 0,7 Wisla Plock.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Jagiellonia Bialystok: A. Siemieniec · Wisla Plock: A. Majewski
Maç akışı
Jagiellonia Bialystok üstte · Wisla Plock altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' oyuncu değişikliği: Sidnei·Tavares ↔ Fabian Hiszpański (Wisla Plock)
- 58' oyuncu değişikliği: Samuel Akere ↔ Olaf Kobacki (Wisla Plock)
- 59' oyuncu değişikliği: Aleksandar·Cirkovic ↔ Kajetan·Szmyt (Jagiellonia Bialystok)
- 59' oyuncu değişikliği: Jeremy Agbonifo ↔ Ousmane Sow (Jagiellonia Bialystok)
- 71' oyuncu değişikliği: Jesús Imaz ↔ Ferslev Anders Klynge (Jagiellonia Bialystok)
- 82' oyuncu değişikliği: Łukasz Sekulski ↔ Deni Jurić (Wisla Plock)
- 82' oyuncu değişikliği: Jurica Pršir ↔ Marcin Flis (Wisla Plock)
- 82' oyuncu değişikliği: Patryk Kun ↔ Said Hamulic (Wisla Plock)
- 83' gol: Ousmane Sow (Jagiellonia Bialystok)
- 89' oyuncu değişikliği: Nik Prelec ↔ Dimitris Rallis (Jagiellonia Bialystok)
- 89' oyuncu değişikliği: Sergio Lozano ↔ Eryk Kozlowski (Jagiellonia Bialystok)
Maç olayları
- Jagiellonia BialystokWisla Plock
- Nik Prelec ↔ Dimitris RallisOyuncu değişikliği89'
- Sergio Lozano ↔ Eryk KozlowskiOyuncu değişikliği89'
- Gol Ousmane Sow 1–0Asist: Kajetan·Szmyt83'
- 82'Łukasz Sekulski ↔ Deni JurićOyuncu değişikliği
- 82'Jurica Pršir ↔ Marcin FlisOyuncu değişikliği
- 82'Patryk Kun ↔ Said HamulicOyuncu değişikliği
- Dušan StojinovićVAR: penaltı iptal80'
- Jesús Imaz ↔ Ferslev Anders KlyngeOyuncu değişikliği71'
- Aleksandar·Cirkovic ↔ Kajetan·SzmytOyuncu değişikliği59'
- Jeremy Agbonifo ↔ Ousmane SowOyuncu değişikliği59'
- 58'Samuel Akere ↔ Olaf KobackiOyuncu değişikliği
- 13'Sidnei·Tavares ↔ Fabian HiszpańskiOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (14 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 12. · lig ortalamasında | 2,00 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 12. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 10. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 17.–18. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 14. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %63 5/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %38 3/8 |
| Berabere | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Geride | %38 5/13 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jagiellonia Bialystok (12 maç)
Wisla Plock (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jagiellonia Bialystok (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 0 | 5 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Wisla Plock (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
Jagiellonia Bialystok
Sarı 16 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
Wisla Plock
Sarı 22 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jagiellonia Bialystok: iç saha, 6 maç · Wisla Plock: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Jagiellonia Bialystok – Wisla Plock ilk 11'ler
Jagiellonia Bialystok · 4-2-3-1
- 1M. PerchelK
- 27Rodrigo ConceiçãoD
- 44A. KonstantopoulosD
- 3D. StojinovićD
- 23Guilherme Manuel Serrão MontóiaD
- 6T. RomanczukO
- 21Sergio LozanoO89' oyundan çıktı 89. dk
- 10J. AgbonifoO59' oyundan çıktı 59. dk
- 11Jesús ImazO71' oyundan çıktı 71. dk
- 32A. ĆirkovićO59' oyundan çıktı 59. dk
- 99N. PrelecF89' oyundan çıktı 89. dk
- 50S. AbramowiczK
- 20B. WdowikD
- 72K. JóźwiakO
- 19A. KlyngeO71' oyuna girdi 71. dk
- 4Y. KobayashiD
- 70J. KucharskiO
- 2C. PolakD
- 9Dimitris RallisF89' oyuna girdi 89. dk
- 30O. SowO59' oyuna girdi 59. dk83' gol 83. dk
- 7K. SzmytO59' oyuna girdi 59. dk83' asist 83. dk
- 5Bernardo VitalD
- 85Eryk KozlowskiO89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: A. Siemieniec
Wisla Plock · 3-4-3
- 12R. LeszczyńskiK
- 4M. Haglind-SangréD
- 35M. KamińskiD
- 34Afonso SilvaD
- 21Ž. RogeljO
- 18J. PrširO82' oyundan çıktı 82. dk
- 5Sidnei TavaresO13' oyundan çıktı 13. dk
- 19D. GallapeniO
- 57S. AkereF58' oyundan çıktı 58. dk
- 20Ł. SekulskiF82' oyundan çıktı 82. dk
- 23P. KunF82' oyundan çıktı 82. dk
- 88K. SavvidīsO
- 6K. PomorskiO
- 44P. MisiakD
- 91G. KuchkoO
- 7O. KobackiO58' oyuna girdi 58. dk
- 9D. JurićF82' oyuna girdi 82. dk
- 16F. HiszpańskiO13' oyuna girdi 13. dk
- 10S. HamulićF82' oyuna girdi 82. dk
- 3M. FlisD82' oyuna girdi 82. dk
- 26J. BurekK
Teknik direktör: A. Majewski
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Polonya · Ekstraklasa puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Jagiellonia Bialystok 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Wisla Plock için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Jagiellonia Bialystok 4 – Wisla Plock 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Jagiellonia Bialystok 1-2 Wisla Plock.
- Sıralama
- 12. (12 p) – 10. (14 p)
- Form (son 5)
- MMGMM – GMGGB
- H2H (G-B-M)
- 4-4-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,28 – 3,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Jagiellonia Bialystok iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,80 gol yedi; Wisla Plock dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jagiellonia Bialystok %60, Wisla Plock %50. İlk yarıyı önde kapatma: Jagiellonia Bialystok 1/5, Wisla Plock 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Jagiellonia Bialystok 4,6, Wisla Plock 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Jagiellonia Bialystok 1,4, Wisla Plock 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,28, 2 – 3,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
