Iğdır FK 1-1 Antalyaspor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Iğdır FK 1–1 Antalyaspor (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–4, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %48–%52, korner 6–3.
Maç özeti
Iğdır FK – Antalyaspor maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Leon Çalışkan 66' (Iğdır FK); Nuno Da Costa 68' (Antalyaspor). xG: Iğdır FK 0,8 – 0,6 Antalyaspor.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Turgut Doman · bu sezon 4 maç, maç başı 2,50 sarı Iğdır FK ile bu maçtan önce 5 maç (4 G, 1 B, 0 M), Antalyaspor ile bu maçtan önce 3 maç (2 G, 1 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Iğdır FK: K. Koçak · Antalyaspor: O. Özköylü
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Iğdır FK üstteAntalyaspor altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %60 · 1 şut · 0,2
- 16–30'Dengeli · 0 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %74 · 4 şut · 0,2
- 46–60'Dengeli · 4 şut · 0,4
- 61–75'Dengeli · 2 şut · 0,5
- 76–90+'Dengeli · 2 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Iğdır FK, Dep = Antalyaspor.
Maç olayları
- Iğdır FKAntalyaspor
- 90'Ö. Beyaz ↔ Erdoğan YeşilyurtOyuncu değişikliği
- A. Çolak ↔ Ozder OzcanOyuncu değişikliği88'
- Felix Ohene Afena-Gyan ↔ E. SihlaroğluOyuncu değişikliği88'
- 82'B. BalcıSarı kart
- S. Gürler ↔ Moustapha CamaraOyuncu değişikliği79'
- Gökcan KayaSarı kart76'
- 70'Jesper Ceesay ↔ Hasan Yakub İlçinOyuncu değişikliği
- 70'F. Nzaba ↔ G. VuralOyuncu değişikliği
- Leon Çalışkan ↔ Dino HotićOyuncu değişikliği68'
- 68'Gol Nuno Da Costa 1–1Asist: B. Balcı
- Gol Leon Çalışkan 1–066'
- 61'S. Dikmen ↔ Nuno Da CostaOyuncu değişikliği
- 45'Ahmet Sağat ↔ Mevlüt ŞimşekOyuncu değişikliği
- S. AsanSarı kart19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,79 (11 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 12. · lig ortalamasında | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 10.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14ligde 17.–18. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–9. · lig ortalamasında | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 6.–7. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,7 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Geride | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Geride | %36 5/14 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Iğdır FK (14 maç)
Antalyaspor (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Iğdır FK (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Antalyaspor (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Iğdır FK
Sarı 34 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Antalyaspor
Sarı 28 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Iğdır FK: iç saha, 7 maç · Antalyaspor: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Iğdır FK – Antalyaspor ilk 11'ler
Iğdır FK · 4-1-4-1
- 29J. SzumskiK
- 61S. AsanD19' sarı kart 19. dk
- 5A. ÖztürkD
- 18L. KouagbaD
- 28S. GönülD
- 21D. ErdoğanO
- 33F. Afena-GyanO88' oyundan çıktı 88. dk
- 44L. CaliskanO66' gol 66. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 58G. KayaO76' sarı kart 76. dk
- 17S. GürlerO79' oyundan çıktı 79. dk
- 9A. ÇolakF88' oyundan çıktı 88. dk
- 2B. MoğultayD
- 77Ahmet KöseD
- 23D. HotićO68' oyuna girdi 68. dk
- 7M. CamaraF79' oyuna girdi 79. dk
- 22A. SelviD
- 8E. SihlaroğluO88' oyuna girdi 88. dk
- 1T. TepeK
- 19Ö. ÖzcanF88' oyuna girdi 88. dk
- 4A. ÃztürkD
- 6D. ŞenyurtO
Teknik direktör: K. Kocak
Antalyaspor · 4-1-4-1
- 77F. PseftisK
- 7B. BalcıD68' asist 68. dk82' sarı kart 82. dk
- 4Bugra Tivsiz EnsarD
- 15F. NzabaD70' oyundan çıktı 70. dk
- 19S. KarakoçD
- 35J. CeesayO70' oyundan çıktı 70. dk
- 5Ö. BeyazO90' oyundan çıktı 90. dk
- 14PedrinhoO
- 22S. van de StreekO
- 6S. DikmenO61' oyundan çıktı 61. dk
- 23A. SağatF45' oyundan çıktı 45. dk
- 89V. SarıD
- 11G. VuralD70' oyuna girdi 70. dk
- 18S. YalçınO
- 17E. YeşilyurtO90' oyuna girdi 90. dk
- 21A. YiğiterK
- 27M. YılmazD
- 9Nuno da CostaF61' oyuna girdi 61. dk68' gol 68. dk
- 20Hasan Yakub İlçinO70' oyuna girdi 70. dk
- 97M. ŞimşekO45' oyuna girdi 45. dk
- 43A. KocamanD
Teknik direktör: O. Özköylü
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Iğdır FK istatistikleri → · Antalyaspor istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · 1. Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Iğdır FK 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-3). Antalyaspor için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Iğdır FK 1 – Antalyaspor 0; 0 beraberlik var. Son maç: 3 Şubat 2026, Iğdır FK 6-0 Antalyaspor.
- Sıralama
- 3. (26 p) – 8. (18 p)
- Form (son 5)
- MGGBG – GMGMG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %20
- Korner ort. (maç)
- 8,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,94 – 3,06 – 2,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Iğdır FK iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,67 gol yedi; Antalyaspor dış saha 5 maçta 1,20 attı, 0,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Iğdır FK %33, Antalyaspor %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Iğdır FK %33, Antalyaspor %20. İlk yarıyı önde kapatma: Iğdır FK 3/6, Antalyaspor 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Iğdır FK 4,3, Antalyaspor 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,0. Maç başına kart: Iğdır FK 2,0, Antalyaspor 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 3,06, 2 – 2,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %27; KG var ortalaması %27; maç başına toplam korner ortalaması 8,0; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · 1. Lig puan durumu · Lig A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Kayserispor | 13 | +23 | 30 |
| 3 | Iğdır FK | 14 | +8 | 28 |
| 4 | Mardin 1969 | 13 | +6 | 24 |
| 5 | Keçiörengücü | 14 | +8 | 23 |
| 6 | Batman Petrolspor | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Antalyaspor | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Bodrum FK | 13 | +4 | 18 |
| 9 | Erokspor | 14 | +2 | 18 |
| 10 | Muğlaspor | 14 | -7 | 18 |
| 11 | Sarıyer | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Karagümrük | 13 | 0 | 16 |
| 13 | Vanspor FK | 14 | -6 | 16 |
| 14 | Bandırmaspor | 13 | +4 | 14 |
| 15 | Ümraniyespor | 12 | +3 | 14 |
| 16 | Pendikspor | 14 | -10 | 14 |
| 17 | Manisa F.K. | 14 | -3 | 13 |
| 18 | Sivasspor | 14 | -6 | 13 |
| 19 | İstanbulspor | 14 | -21 | 8 |
| 20 | Boluspor | 12 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Iğdır FK | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Batman Petrolspor | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Kayserispor | 6 | +12 | 13 |
| 4 | Bursaspor | 6 | +9 | 13 |
| 5 | Mardin 1969 | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Sarıyer | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Vanspor FK | 8 | -4 | 10 |
| 9 | Bodrum FK | 7 | +1 | 9 |
| 10 | Karagümrük | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Muğlaspor | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Bandırmaspor | 7 | +6 | 8 |
| 13 | Sivasspor | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Manisa F.K. | 7 | +1 | 8 |
| 15 | Pendikspor | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Erokspor | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Antalyaspor | 8 | -4 | 7 |
| 18 | Ümraniyespor | 6 | +2 | 6 |
| 19 | İstanbulspor | 6 | -5 | 2 |
| 20 | Boluspor | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bursaspor | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Kayserispor | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Antalyaspor | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Iğdır FK | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Erokspor | 8 | +5 | 11 |
| 6 | Keçiörengücü | 7 | +3 | 11 |
| 7 | Mardin 1969 | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Bodrum FK | 6 | +3 | 9 |
| 9 | Muğlaspor | 7 | -6 | 9 |
| 10 | Ümraniyespor | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Vanspor FK | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Batman Petrolspor | 7 | -3 | 8 |
| 13 | Karagümrük | 6 | 0 | 7 |
| 14 | Pendikspor | 7 | -8 | 7 |
| 15 | Bandırmaspor | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Sarıyer | 6 | -3 | 6 |
| 17 | İstanbulspor | 8 | -16 | 6 |
| 18 | Manisa F.K. | 7 | -4 | 5 |
| 19 | Sivasspor | 7 | -8 | 5 |
| 20 | Boluspor | 6 | -11 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
