Hong Kong FC – Eastern Sports Club
Hong Kong FC – Eastern Sports Club: 8 Kasım 11:30, Hong Kong · Premier Lig, 8. hafta. Bu sezon Hong Kong FC evinde 1 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Eastern Sports Club deplasmanda 3 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %92; KG var ortalaması %63; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 23 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Hong Kong Football Club Stadyumu, Hongkong
Maç özeti
İki takımın son 5 maçı| Bilgi | Hong Kong FC | Eastern Sports Club |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 0 puan | 5. · 0 puan |
| Form (son 5) | GMBMB | MGMBG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,40 – 2,60 | 2,20 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %100 | %80 |
| Karşılıklı gol | %80 | %80 |
| Gol yemediği | %0 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-1-10 (12 maç, Hong Kong FC bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İki takımın son 5 maçı
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Eastern deplasmanda bu sezon kazanamadı: 3 maçta 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
- Eastern, deplasman maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHong Kong FC
10. sıra · 0 puan · 0 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMB
- 18.10 Shatin 2–2 Hong Kong FC B
- 10.10 Kitchee 4–0 Hong Kong FC M
- 01.10 Shatin 2–2 Hong Kong FC B
- 19.09 Kowloon City 4–1 Hong Kong FC M
- 12.09 Wofoo Tai Po 1–2 Hong Kong FC G
Eastern Sports Club
5. sıra · 0 puan · 0 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBG
- 24.10 Eastern Sports Club 5–3 Southern District G
- 17.10 Eastern District 2–2 Eastern Sports Club B
- 09.10 Eastern Sports Club 1–3 North District M
- 26.09 Eastern Sports Club 3–1 Kitchee G
- 20.09 BC Rangers 1–0 Eastern Sports Club M
Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 24.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Hong Kong FC 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-13). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Eastern Sports Club son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Hong Kong FC 1 – Eastern Sports Club 10; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Eastern Sports Club 5-0 Hong Kong FC.
Gol istatistikleri
Hong Kong FC bu sezon 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 2,60 gol yedi; Eastern Sports Club bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 2,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hong Kong FC %100, Eastern Sports Club %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hong Kong FC %60, Eastern Sports Club %67. İlk yarıyı önde kapatma: Hong Kong FC 2/5, Eastern Sports Club 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,25, 0 – 4,82, 2 – 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %92; KG var ortalaması %63; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 23 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (0 p) – 5. (0 p)
- Form (son 5)
- BMBMG – GBMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-10 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 4,25 – 4,82 – 1,32
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (5) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 1/5 | %0 0/1 |
| Beraberlik | %20 1/5 | %0 0/1 |
| Mağlubiyet | %60 3/5 | %100 1/1 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (5) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (6 gol) | 0,00 (0 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,60 (13 gol) | 3,00 (3 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (9 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (13 gol) | 2,33 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 3/5 | %0 0/1 |
| 1,5 Üst | %100 5/5 | %100 1/1 |
| 2,5 Üst | %100 5/5 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %0 0/1 |
| Gol yememe | %0 0/5 | %0 0/1 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 2/5 | %0 0/1 |
| Berabere | %0 0/5 | %0 0/1 |
| Geride | %60 3/5 | %100 1/1 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Geride | %33 2/6 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hong Kong FC (5 maç)
Eastern Sports Club (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hong Kong FC (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Eastern Sports Club (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Hong Kong FC
Sarı 13 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 2,6)
Eastern Sports Club
Sarı 7 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:00 TSİ itibarıyla · ligde 35 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Hong Kong · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 3 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 9 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:14 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 24.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 2.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
