Eastern District 2-2 Eastern Sports Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Eastern District 2–2 Eastern Sports Club (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Eastern District – Eastern Sports Club maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Michel Renner 20', C. Scott 67' (Eastern District); Y. Okubo 55', Lee Lok-Him 86' (Eastern Sports Club).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Eastern District üstte · Eastern Sports Club altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' gol: Michel Renner (Eastern District)
- 28' sarı kart: Bruno Luiz (Eastern District)
- 44' sarı kart: Yeung Cheuk-Kwan (Eastern District)
- 46' oyuncu değişikliği: N. Lorenzo ↔ Lee Lok-Him (Eastern Sports Club)
- 55' gol: Y. Okubo (Eastern Sports Club)
- 55' sarı kart: Bruno Bianconi (Eastern District)
- 56' sarı kart: Wong Fred Yang (Eastern Sports Club)
- 67' gol: C. Scott (Eastern District)
- 70' oyuncu değişikliği: C. Leung ↔ A. Parada Gil (Eastern Sports Club)
- 84' oyuncu değişikliği: Yeung Cheuk-Kwan ↔ K. Yoong (Eastern District)
- 84' oyuncu değişikliği: Luizinho ↔ A. Salinas (Eastern District)
- 85' oyuncu değişikliği: Wong Fred Yang ↔ T. Loong (Eastern Sports Club)
- 86' gol: Lee Lok-Him (Eastern Sports Club)
Maç olayları
- Eastern DistrictEastern Sports Club
- 86'Gol Lee Lok-Him 2–2
- 85'Wong Fred Yang ↔ T. LoongOyuncu değişikliği
- Yeung Cheuk-Kwan ↔ K. YoongOyuncu değişikliği84'
- Luizinho ↔ A. SalinasOyuncu değişikliği84'
- 70'C. Leung ↔ A. Parada GilOyuncu değişikliği
- Gol C. Scott 2–167'
- 56'Wong Fred YangSarı kart
- 55'Gol Y. Okubo 1–1
- Bruno BianconiSarı kart55'
- 46'N. Lorenzo ↔ Lee Lok-HimOyuncu değişikliği
- Yeung Cheuk-KwanSarı kart44'
- Bruno LuizSarı kart28'
- Gol Michel Renner 1–020'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %50 3/6 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %67 4/6 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (9 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (13 gol) | 1,50 (3 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (9 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (13 gol) | 2,33 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 5/6 | %100 2/2 |
| 1,5 Üst | %100 6/6 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %100 6/6 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Berabere | %17 1/6 | %50 1/2 |
| Geride | %50 3/6 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Geride | %33 2/6 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Eastern District (6 maç)
Eastern Sports Club (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Eastern District (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Eastern Sports Club (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Eastern District
Sarı 18 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 3,0)
Eastern Sports Club
Sarı 7 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:00 TSİ itibarıyla · ligde 35 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 3 maçta Eastern District 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-6). Eastern Sports Club son 3 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Eastern District 1, Eastern Sports Club 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 0,67 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Eastern Sports Club 1-0 Eastern District.
- Form (son 5)
- MGM – MGM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,28 – 3,21 – 2,29
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,28, 0 – 3,21, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,07, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,23.
Veri: 11 Ekim 2026 11:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hong Kong · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 3 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 9 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:14 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
