Hércules II – Soneja
Hércules II – Soneja: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 6. Bu sezon Hércules II evinde 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Soneja deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 11 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Hércules II | Soneja |
|---|---|---|
| Lig sırası | 6. · 13 puan | 17. · 7 puan |
| Form (son 5) | GGGMB | MMMGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,25 – 1,00 | 1,25 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %50 |
| Karşılıklı gol | %50 | %50 |
| Gol yemediği | %25 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-0-1 (2 maç, Hércules II bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Hércules II iç sahada (4 maç), Soneja deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Hércules II iç sahada (4 maç) · Soneja deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Hércules II iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Soneja deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Soneja, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHércules II
6. sıra · 13 puan · 8 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMB
- 01.11 Acero 0–0 Hércules II B
- 24.10 Hércules II 0–1 Vall de Uxó M
- 09.10 Torrent 0–1 Hércules II G
- 03.10 Hércules II 1–0 Eldense B G
- 26.09 Atzeneta 0–1 Hércules II G
Soneja
17. sıra · 7 puan · 8 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM
- 01.11 Soneja 0–2 Torrent M
- 24.10 Eldense B 2–3 Soneja G
- 11.10 Torrellano 2–0 Soneja M
- 03.10 Soneja 1–2 Jove Español M
- 27.09 SC Torrevieja 2–0 Soneja M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Hércules II için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 3, yenilen 1. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Soneja son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Hércules II 1 – Soneja 1; 0 beraberlik var. Son maç: 15 Nisan 2026, Soneja 1-2 Hércules II.
Gol istatistikleri
Hércules II iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Soneja dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hércules II %50, Soneja %50. İlk yarıyı önde kapatma: Hércules II 1/4, Soneja 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 2,77, 2 – 3,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,36, Üst 2,18. Karşılıklı Gol: Var 1,91, Yok 1,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 11 gol yediler.
- Sıralama
- 6. (13 p) – 17. (7 p)
- Form (son 5)
- BMGGG – MGMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 2,77 – 3,45
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,88 (15 gol) | 2,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %50 4/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Geride | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %50 4/8 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hércules II (8 maç)
Soneja (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hércules II (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Soneja (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Hércules II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Soneja
Sarı 1 · Kırmızı 4 (8 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 6 puan durumu · Tercera: Group 6
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal III | 9 | +9 | 24 |
| 2 | Levante II | 10 | +11 | 19 |
| 3 | Torrent | 8 | +4 | 13 |
| 4 | Vall de Uxó | 8 | +4 | 13 |
| 5 | Eldense B | 10 | +3 | 13 |
| 6 | Hércules II | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Roda | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Acero | 9 | +2 | 12 |
| 9 | Crevillente | 9 | 0 | 11 |
| 10 | Saguntino | 9 | -2 | 11 |
| 11 | Buñol | 8 | -2 | 11 |
| 12 | Atzeneta | 9 | -2 | 9 |
| 13 | Ontinyent 1931 | 8 | -1 | 8 |
| 14 | Torrellano | 8 | -4 | 8 |
| 15 | SC Torrevieja | 9 | -7 | 8 |
| 16 | Jove Español | 8 | -6 | 7 |
| 17 | Soneja | 8 | -7 | 7 |
| 18 | Utiel | 8 | -7 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal III | 5 | +3 | 12 |
| 2 | Eldense B | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Roda | 4 | +4 | 10 |
| 4 | Levante II | 5 | +5 | 9 |
| 5 | Saguntino | 4 | +3 | 9 |
| 6 | Ontinyent 1931 | 4 | +3 | 7 |
| 7 | Hércules II | 4 | +2 | 7 |
| 8 | Buñol | 4 | +2 | 7 |
| 9 | Atzeneta | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Acero | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Crevillente | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Torrellano | 4 | -1 | 6 |
| 13 | Vall de Uxó | 3 | +1 | 5 |
| 14 | SC Torrevieja | 4 | 0 | 5 |
| 15 | Torrent | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Jove Español | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Soneja | 4 | -4 | 3 |
| 18 | Utiel | 4 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal III | 4 | +6 | 12 |
| 2 | Levante II | 5 | +6 | 10 |
| 3 | Torrent | 4 | +2 | 9 |
| 4 | Vall de Uxó | 5 | +3 | 8 |
| 5 | Acero | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Hércules II | 4 | +1 | 6 |
| 7 | Crevillente | 4 | 0 | 5 |
| 8 | Soneja | 4 | -3 | 4 |
| 9 | Jove Español | 4 | -4 | 4 |
| 10 | Buñol | 4 | -4 | 4 |
| 11 | Eldense B | 5 | -2 | 3 |
| 12 | SC Torrevieja | 5 | -7 | 3 |
| 13 | Roda | 4 | -2 | 2 |
| 14 | Atzeneta | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Torrellano | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Utiel | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Saguntino | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Ontinyent 1931 | 4 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
