← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 61 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

CD Soneja 0-2 Torrent CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Soneja
0–2İY 0–2
Torrent CF
Maç sonu

CD Soneja 0–2 Torrent CF (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

CD Soneja – Torrent CF maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

CD Soneja üstte · Torrent CF altta

01530İY607590 17' gol (Torrent CF)33' gol (Torrent CF)72' kırmızı kart (Torrent CF)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol (Torrent CF)
  • 33' gol (Torrent CF)
  • 72' kırmızı kart (Torrent CF)

Maç olayları

  1. CD SonejaTorrent CF
  2. 72'Kırmızı kart
  3. 33'Gol 0–2
  4. 17'Gol 0–1

Maç istatistikleri

CD SonejaTorrent CF
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Soneja
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%25 1/4
Beraberlik%13 1/8%0 0/4
Mağlubiyet%63 5/8%75 3/4
Torrent CF
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%50 4/8%75 3/4
Beraberlik%13 1/8%0 0/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Soneja
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (8 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,88 (15 gol)1,75 (7 gol)
Torrent CF
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,50 (12 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)1,00 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Soneja
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%38 3/8%25 1/4
1,5 Üst%100 8/8%100 4/4
2,5 Üst%50 4/8%50 2/4
3,5 Üst%25 2/8%0 0/4
Gol yememe%13 1/8%25 1/4
Torrent CF
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%50 4/8%50 2/4
1,5 Üst%75 6/8%75 3/4
2,5 Üst%50 4/8%50 2/4
3,5 Üst%25 2/8%25 1/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Soneja
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%50 4/8%25 1/4
Torrent CF
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%50 4/8%75 3/4
Berabere%25 2/8%0 0/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Soneja (8 maç)

1/111/X01/20X/11X/X0X/222/102/X12/23

Torrent CF (8 maç)

1/141/X01/20X/10X/X0X/222/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Soneja (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 1 3
46-60 2 0
61-75 1 4
76-90 1 3

Torrent CF (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 0
31-45 4 1
46-60 0 1
61-75 3 2
76-90 3 2

Kartlar

CD Soneja

Sarı 1 · Kırmızı 4 (8 maç · maç başı sarı 0,1)

Torrent CF

Sarı 1 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Soneja 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8). Torrent son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Soneja 0 – Torrent 1; 0 beraberlik var. Son maç: 16 Ağustos 2024, Torrent 2-1 Soneja.

Sıralama
16. (7 p) – 9. (10 p)
Form (son 5)
GMMMG – MMGMB
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
iddaa MS 1-0-2
3,19 – 2,85 – 1,91
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Soneja bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,86 gol yedi; Torrent bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Soneja %57, Torrent %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Soneja %43, Torrent %57. İlk yarıyı önde kapatma: Soneja 1/7, Torrent 3/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,19, 0 – 2,85, 2 – 1,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,45, Üst 2,01. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 6 puan durumu · Tercera: Group 6

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Villarreal III 9801 156 +924 GGGGG
2Levante II 10541 154 +1119 GBGBB
3Torrent 8413 128 +413 MGMMG
4Vall de Uxó 8341 95 +413 GBBBM
5Eldense B 10343 118 +313 BBMMG
6Hércules II 8341 107 +313 BGGBB
7Roda 8332 108 +212 BGBMG
8Acero 9261 97 +212 BBBGB
9Crevillente 9252 1010 011 GMBMB
10Saguntino 9324 1315 -211 GBMGM
11Buñol 8323 79 -211 MMMGG
12Atzeneta 9162 810 -29 BBGMB
13Ontinyent 1931 8224 1011 -18 GMMBB
14Torrellano 8224 812 -48 MBGGB
15SC Torrevieja 9225 815 -78 MBMBM
16Jove Español 8143 915 -67 BGBMB
17Soneja 8215 815 -77 MMMGM
18Utiel 8044 512 -74 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 5401 85 +312
2Eldense B 5311 94 +510
3Roda 4310 62 +410
4Levante II 5230 72 +59
5Saguntino 4301 85 +39
6Ontinyent 1931 4211 74 +37
7Hércules II 4211 64 +27
8Buñol 4211 53 +27
9Atzeneta 5140 43 +17
10Acero 5131 43 +16
11Crevillente 5131 88 06
12Torrellano 4202 56 -16
13Vall de Uxó 3120 32 +15
14SC Torrevieja 4121 44 05
15Torrent 4112 64 +24
16Jove Español 4031 46 -23
17Soneja 4103 37 -43
18Utiel 4022 26 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal III 4400 71 +612
2Levante II 5311 82 +610
3Torrent 4301 64 +29
4Vall de Uxó 5221 63 +38
5Acero 4130 54 +16
6Hércules II 4130 43 +16
7Crevillente 4121 22 05
8Soneja 4112 58 -34
9Jove Español 4112 59 -44
10Buñol 4112 26 -44
11Eldense B 5032 24 -23
12SC Torrevieja 5104 411 -73
13Roda 4022 46 -22
14Atzeneta 4022 47 -32
15Torrellano 4022 36 -32
16Utiel 4022 36 -32
17Saguntino 5023 510 -52
18Ontinyent 1931 4013 37 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,19X2,8521,91

Çifte şans

1X1,48121,21X21,16

Karşılıklı gol

Var1,78Yok1,61

2,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,01

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 6'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.