İskoçya · Premiership · 13. hafta

Hearts – Falkirk

Başlamasına 12 sa 11 dk Başlamadı

Hearts – Falkirk: 8 Kasım 18:00, İskoçya · Premiership, 13. hafta. Bu sezon Hearts evinde 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Falkirk deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %63; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Tynecastle Park, Edinburgh

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiHeartsFalkirk
Lig sırası3. · 20 puan4. · 18 puan
Form (son 5)MGBMMMGGGG
Gol (attığı – yediği, ort.)3,00 – 0,801,00 – 0,83
2,5 Üst biten%100%33
Karşılıklı gol%60%67
Gol yemediği%40%33
Aralarında (G-B-M)6-1-2 (9 maç, Hearts bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Hearts iç sahada (5 maç), Falkirk deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Hearts iç sahada (5 maç) · Falkirk deplasmanda (6 maç), bu sezon

3,00 Gol atma maç başı 1,00
0,80 Gol yeme maç başı 0,83
%40 Gol yememe maçların %33
%60 KG Var maçların %67
%100 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Heart Of Midlothian iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Falkirk deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Heart Of Midlothian, iç saha maçlarında 5 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Hearts

3. sıra · 20 puan · 11 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMM

  1. 05.11 FC Thun 3–1 Hearts M
  2. 01.11 Hearts 1–2 Hibernian M
  3. 28.10 Hearts 2–2 Rangers B
  4. 25.10 Motherwell 0–2 Hearts G
  5. 22.10 Trabzonspor 2–0 Hearts M
Deplasman

Falkirk

4. sıra · 18 puan · 12 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGG

  1. 01.11 Falkirk 2–0 Celtic G
  2. 28.10 Aberdeen 0–1 Falkirk G
  3. 24.10 Falkirk 3–0 Kilmarnock G
  4. 17.10 Hibernian 1–2 Falkirk G
  5. 10.10 Falkirk 1–2 Dundee M

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Hearts için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 9. Falkirk son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Hearts 6 – Falkirk 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Eylül 2026, Falkirk 2-1 Hearts.

Gol istatistikleri

Hearts iç saha 5 maçta maç başına 3,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Falkirk dış saha 6 maçta 1,00 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hearts %60, Falkirk %67. İlk yarıyı önde kapatma: Hearts 3/5, Falkirk 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Hearts 7,8, Falkirk 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Hearts 1,4, Falkirk 2,5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 4,04, 2 – 4,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,22, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %63; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
3. (20 p) – 4. (18 p)
Form (son 5)
MMBGM – GGGGM
H2H (G-B-M)
6-1-2 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %67
Korner ort. (maç)
10,4
iddaa MS 1-0-2
1,47 – 4,04 – 4,48

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%55 6/11%80 4/5
Beraberlik%18 2/11%20 1/5
Mağlubiyet%27 3/11%0 0/5
Falkirk
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%42 5/12%33 2/6
Beraberlik%25 3/12%50 3/6
Mağlubiyet%33 4/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,18 (24 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,76 yüksek3,00 (15 gol)
Yediği gol / maç1,55 (17 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,14 yüksek0,80 (4 gol)
Falkirk
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,17 düşük1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,00 (12 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,41 düşük0,83 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%73 8/11ligde 3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%100 11/11%100 5/5
2,5 Üst%82 9/11ligde 1. · lig ortalamasından 24 puan yüksek%100 5/5
3,5 Üst%45 5/11%60 3/5
Gol yememe%27 3/11%40 2/5
Falkirk
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12ligde 5.–6. · lig ortalamasında%67 4/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%50 6/12ligde 8.–11. · lig ortalamasından 8 puan düşük%33 2/6
3,5 Üst%0 0/12%0 0/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,6
7,5 Üst%91 10/11%100 5/5
8,5 Üst%64 7/11%60 3/5
9,5 Üst%45 5/11%40 2/5
10,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Falkirk
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,310,2
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%83 10/12%83 5/6
9,5 Üst%58 7/12%33 2/6
10,5 Üst%58 7/12%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart4,84,0
2,5 Üst%91 10/11%80 4/5
3,5 Üst%82 9/11%60 3/5
4,5 Üst%55 6/11%60 3/5
5,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Falkirk
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart4,14,8
2,5 Üst%83 10/12%100 6/6
3,5 Üst%75 9/12%100 6/6
4,5 Üst%42 5/12%67 4/6
5,5 Üst%17 2/12%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut8,99,0
6,5 Üst%91 10/11%100 5/5
7,5 Üst%64 7/11%60 3/5
8,5 Üst%45 5/11%40 2/5
9,5 Üst%36 4/11%40 2/5
Falkirk
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,18,3
6,5 Üst%83 10/12%83 5/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%58 7/12%67 4/6
9,5 Üst%33 4/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hearts
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%55 6/11%60 3/5
Berabere%9 1/11%0 0/5
Geride%36 4/11%40 2/5
Falkirk
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%42 5/12%33 2/6
Berabere%42 5/12%50 3/6
Geride%17 2/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hearts (11 maç)

1/151/X01/21X/10X/X0X/212/112/X22/21

Falkirk (12 maç)

1/131/X11/21X/12X/X2X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hearts (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 3 2
31-45 3 0
46-60 5 1
61-75 2 1
76-90 4 3

Falkirk (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 0 1
31-45 3 1
46-60 1 1
61-75 2 0
76-90 0 4

Kartlar

Hearts

Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Falkirk

Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Hearts: iç saha, 5 maç · Falkirk: dış saha, 6 maç

HeartsFalkirk
%51,4Topa sahip olma%44,2
2,19Beklenen gol (xG)0,77
18,0Toplam şut10,5
6,6İsabetli şut3,2
11,8Ceza sahası içi şut6,8
7,8Korner4,2
430Pas390
%81Pas isabeti%76
1,6Kurtarış4,2
12,2Faul15,3
1,8Ofsayt1,2
1,4Sarı kart2,5
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,04Rakibin xG'si1,64
9,0Rakibin şutu16,2
2,4Rakibin isabetli şutu5,2
2,8Rakibin korneri6,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Premiership puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Celtic 12912 2710 +1728 GGGBM
2Rangers 12831 219 +1227 GBGBG
3Heart Of Midlothian 11623 2417 +720 BGMGB
4Falkirk 12534 1512 +318 MGGGG
5Dundee 12525 1815 +317 GBMGM
6Dundee Utd 12453 1717 017 GBGBB
7ST Johnstone 13454 1720 -317 BMBBG
8ST Mirren 13427 1222 -1014 MGBMM
9Motherwell 13346 1521 -613 MMBGB
10Hibernian 12327 1517 -211 MMMBG
11Aberdeen 12327 1218 -611 MGMMM
12Kilmarnock 12237 1328 -159 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Heart Of Midlothian 5410 154 +1113
2Celtic 6411 155 +1013
3Rangers 5401 103 +712
4ST Johnstone 7331 1210 +212
5Dundee 6321 117 +411
6Falkirk 6303 97 +29
7Dundee Utd 6231 77 09
8ST Mirren 7223 812 -48
9Aberdeen 7214 59 -47
10Motherwell 6213 48 -47
11Kilmarnock 6123 715 -85
12Hibernian 6015 511 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Celtic 6501 125 +715
2Rangers 7430 116 +515
3Hibernian 6312 106 +410
4Falkirk 6231 65 +19
5Dundee Utd 6222 1010 08
6Heart Of Midlothian 6213 913 -47
7Dundee 6204 78 -16
8Motherwell 7133 1113 -26
9ST Mirren 6204 410 -66
10ST Johnstone 6123 510 -55
11Aberdeen 5113 79 -24
12Kilmarnock 6114 613 -74

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Hearts1,47
X · Beraberlik4,04
2 · Falkirk4,48

2,5 Alt / Üst

Alt2,22
Üst1,43

Karşılıklı gol

Var1,49
Yok2,07
Tüm marketler (24)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,49Üst2,09

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,771 ve Yok2,910 ve Var4,910 ve Yok18,102 ve Var7,632 ve Yok10,05

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,2703,5622,06

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,61Yok1,15

Alt/Üst 3.5

Alt1,43Üst2,20

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,25Üst2,85

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,82Eşit3,632.1,92

1. Yarı Sonucu

11,9302,3724,71

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,41Üst2,26

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet3,88Hayır1,12

2. Yarı Sonucu

11,8102,7724,24

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,19Üst1,44

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt4,740 ve Alt5,792 ve Alt11,751 ve Üst2,020 ve Üst11,402 ve Üst6,85

Çifte Şans

1 ve 01,081 ve 21,120 ve 22,08

Alt/Üst 1.5

Alt4,66Üst1,07

1. Yarı / Maç Sonucu

1/12,111/015,101/236,000/14,470/06,520/210,452/120,702/016,552/27,70

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var8,47Üst ve Var1,76Alt ve Yok2,89Üst ve Yok6,54

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var10,701 ve Yok2,260 ve Var6,780 ve Yok3,432 ve Var24,602 ve Yok5,56

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,360 ve 21,57

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,45Üst1,16

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,22Üst1,42

Toplam Gol

0-1 gol4,672-3 gol1,964-5 gol2,896+ gol7,98

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,72

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet16,85Hayır–