Norveç · 1. Division · 30. hafta

Haugesund – ODD Ballklubb

Başlamasına 8 sa 56 dk Başlamadı

Haugesund – ODD Ballklubb: 8 Kasım 15:00, Norveç · 1. Division, 30. hafta. Bu sezon Haugesund evinde 14 maçta 12 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; ODD Ballklubb deplasmanda 14 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 19 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Haugesund Stadion, Haugesund

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiHaugesundODD Ballklubb
Lig sırası1. · 65 puan5. · 46 puan
Form (son 5)GMGMGGMMGB
Gol (attığı – yediği, ort.)3,07 – 1,071,79 – 1,93
2,5 Üst biten%71%71
Karşılıklı gol%64%71
Gol yemediği%36%21
Aralarında (G-B-M)9-4-5 (18 maç, Haugesund bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Haugesund iç sahada (14 maç), ODD Ballklubb deplasmanda (14 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Haugesund iç sahada (14 maç) · ODD Ballklubb deplasmanda (14 maç), bu sezon

3,07 Gol atma maç başı 1,79
1,07 Gol yeme maç başı 1,93
%36 Gol yememe maçların %21
%64 KG Var maçların %71
%71 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Haugesund iç sahada 14 maçta 12 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Odd Ballklubb deplasmanda 14 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Haugesund, iç saha maçlarında 14 maçta 10 kez 2,5 üst bitti (%71).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Haugesund

1. sıra · 65 puan · 29 maç · averaj +36

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMG

  1. 01.11 Asane 1–3 Haugesund G
  2. 28.10 Tromso 3–2 Haugesund M
  3. 25.10 Haugesund 3–2 hodd G
  4. 18.10 Stromsgodset 5–0 Haugesund M
  5. 14.10 Haugesund 3–0 Lyn G
Deplasman

ODD Ballklubb

5. sıra · 46 puan · 29 maç · averaj +11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGB

  1. 01.11 ODD Ballklubb 3–3 Sandnes ULF B
  2. 28.10 ODD Ballklubb 3–1 Sandefjord G
  3. 25.10 Stabaek 2–0 ODD Ballklubb M
  4. 18.10 ODD Ballklubb 1–2 Strommen M
  5. 14.10 Sogndal 0–1 ODD Ballklubb G

Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Haugesund için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 11. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. ODD Ballklubb için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Haugesund 9, ODD Ballklubb 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Temmuz 2026, ODD Ballklubb 1-3 Haugesund.

Gol istatistikleri

Haugesund iç saha 14 maçta maç başına 3,07 gol attı, 1,07 gol yedi; ODD Ballklubb dış saha 14 maçta 1,79 attı, 1,93 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Haugesund %64, ODD Ballklubb %71. İlk yarıyı önde kapatma: Haugesund 8/14, ODD Ballklubb 5/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,32, 0 – 4,56, 2 – 4,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,43, Üst 1,11. Karşılıklı Gol: Var 1,22, Yok 2,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 19 gol yediler.

Sıralama
1. (65 p) – 5. (46 p)
Form (son 5)
GMGMG – BGMMG
H2H (G-B-M)
9-4-5 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %71
iddaa MS 1-0-2
1,32 – 4,56 – 4,66

Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Haugesund
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%72 21/29%86 12/14
Beraberlik%7 2/29%7 1/14
Mağlubiyet%21 6/29%7 1/14
ODD Ballklubb
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%45 13/29%43 6/14
Beraberlik%24 7/29%21 3/14
Mağlubiyet%31 9/29%36 5/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Haugesund
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç2,90 (84 gol)3,07 (43 gol)
Yediği gol / maç1,66 (48 gol)1,07 (15 gol)
ODD Ballklubb
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,97 (57 gol)1,79 (25 gol)
Yediği gol / maç1,59 (46 gol)1,93 (27 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Haugesund
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%69 20/29%64 9/14
1,5 Üst%100 29/29%100 14/14
2,5 Üst%76 22/29%71 10/14
3,5 Üst%66 19/29%50 7/14
Gol yememe%28 8/29%36 5/14
ODD Ballklubb
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%69 20/29%71 10/14
1,5 Üst%79 23/29%79 11/14
2,5 Üst%72 21/29%71 10/14
3,5 Üst%52 15/29%50 7/14
Gol yememe%24 7/29%21 3/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Haugesund
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%55 16/29%57 8/14
Berabere%28 8/29%43 6/14
Geride%17 5/29%0 0/14
ODD Ballklubb
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%48 14/29%36 5/14
Berabere%28 8/29%36 5/14
Geride%24 7/29%29 4/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Haugesund (29 maç)

1/1141/X11/21X/16X/X1X/212/112/X02/24

ODD Ballklubb (29 maç)

1/191/X21/23X/13X/X4X/212/112/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Haugesund (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 6
16-30 7 3
31-45 6 4
46-60 7 6
61-75 14 3
76-90 13 11

ODD Ballklubb (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 7
16-30 9 7
31-45 9 9
46-60 7 9
61-75 5 7
76-90 13 4

Kartlar

Haugesund

Sarı 53 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,8)

ODD Ballklubb

Sarı 59 · Kırmızı 0 (29 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Haugesund1,32
X · Beraberlik4,56
2 · ODD Ballklubb4,66

2,5 Alt / Üst

Alt3,43
Üst1,11

Karşılıklı gol

Var1,22
Yok2,69
Tüm marketler (20)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,48Yok1,26

Handikaplı Maç Sonucu -1

11,8003,8922,27

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,85Üst1,53

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var1,951 ve Yok3,460 ve Var4,940 ve Yok36,002 ve Var6,302 ve Yok16,10

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,42Üst2,03

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,31Üst2,32

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,71Üst1,64

Alt/Üst 3.5

Alt2,00Üst1,43

1. Yarı Sonucu

11,6502,7524,43

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,56Üst1,82

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,64Eşit3,962.1,77

2. Yarı Sonucu

11,5803,1424,11

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt7,460 ve Alt9,082 ve Alt20,251 ve Üst1,510 ve Üst8,082 ve Üst5,74

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,15

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var11,80Üst ve Var1,32Alt ve Yok4,83Üst ve Yok5,60

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var6,041 ve Yok2,130 ve Var5,480 ve Yok5,012 ve Var15,152 ve Yok5,92

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,061 ve 21,200 ve 21,65

Toplam Gol

0-1 gol9,262-3 gol2,514-5 gol2,316+ gol3,44

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt4,57Üst–