Hatta SC 1-2 Khorfakkan: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hatta SC 1–2 Khorfakkan (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–8, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %60–%40, korner 6–0.
Paylaş
Maç özeti
Hatta SC – Khorfakkan maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Seifeddine Jaziri 88' (Hatta SC); Pedro Pavlov 27', Tarik Tissoudali 50' (pen.) (Khorfakkan). xG: Hatta SC 1,2 – 1,2 Khorfakkan.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Al Maktoum Stadyumu, Dubai
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Hatta SC: Walid Obaid Al-Balooshi · Khorfakkan: Abdelmajeed Alzarooni
Maç akışı
Hatta SC üstteKhorfakkan altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dengeli · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %67 · 5 şut · 0,4
- 46–60'Ev %60 · 5 şut · 0,2
- 61–75'Ev %75 · 2 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %78 · 5 şut · 0,7
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Hatta SC, Dep = Khorfakkan.
Maç olayları
- Hatta SCKhorfakkan
- Jocelyn DoumbiaSarı kart90+1'
- Gol Seifeddine Jaziri 1–2Asist: Bruno Leonardo88'
- Adham Khalid Ali Abdelhameed ↔ Khaled Ali Al BlooshiOyuncu değişikliği87'
- Mohamed Firas Ben Larbi ↔ Khaled Al-BlooshiOyuncu değişikliği87'
- 87'Aylton Boa Morte ↔ Sultan AlzaabiOyuncu değişikliği
- Drissa CoulibalySarı kart83'
- 81'Ramiro Vaca ↔ Ahmed MahmoudOyuncu değişikliği
- 81'Pedro Pavlov ↔ Rilwanu Haliru SarkiOyuncu değişikliği
- Dominique Simon ↔ Anass TaouilOyuncu değişikliği69'
- Rashed Salem Khalfan Ghemail Mubarak ↔ Bernard Babacar FayeOyuncu değişikliği69'
- 62'Ahmadou Camara ↔ Abdalla Ali Hassan Mohamed Rashid Al NaqbiOyuncu değişikliği
- 62'Rafael Pereira ↔ Akram NakachOyuncu değişikliği
- 50'Penaltı golü Tarik Tissoudali 0–2Penaltı
- Ibrahim Essa Al BalooshiSarı kart49'
- Bruno LeonardoSarı kart45+4'
- Juan PedrozaSarı kart45'
- 36'Kayque Soares CamposSarı kart
- 27'Gol Pedro Pavlov 0–1
- Ayman Rchoq ↔ Rashed Salem Khalfan Ghemail MubarakOyuncu değişikliği8'
Hatta SC iç sahada (4 maç) · Khorfakkan deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 8 maç (2019'dan beri)
1 Hatta SC3 berabere4 Khorfakkan
- Hatta SC iç sahada bu sezon kazanamadı: 4 maçta 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- Khorfakkan deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Hatta SC, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Hatta SC
Khorfakkan
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %86 6/7 | %100 4/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (6 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (15 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,29 (16 gol) | 2,67 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %29 2/7 | %0 0/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 6,5 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 11,5 |
| 6,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 13,5 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %100 2/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %29 2/7 | %0 0/4 |
| Geride | %57 4/7 | %75 3/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Geride | %43 3/7 | %67 2/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hatta SC (7 maç)
Khorfakkan (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hatta SC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Khorfakkan (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Kartlar
Hatta SC
Sarı 8 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 1,1)
Khorfakkan
Sarı 4 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Hatta SC: tüm maçlar, 5 maç · Khorfakkan: tüm maçlar, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Hatta SC – Khorfakkan ilk 11'ler
Hatta SC · 4-1-4-1
- 44Ibrahim Essa Al BalooshiK
- 3Saeed SulaimanD
- 33Bruno LeonardoD45+4' sarı kart 45+4. dk88' asist 88. dk
- 49Jocelyn DoumbiaD
- 74Adham Khalid Ali AbdelhameedD87' oyundan çıktı 87. dk
- 11F. Ben ArbiO87' oyundan çıktı 87. dk
- 60D. CoulibalyO83' sarı kart 83. dk
- 16J. PedrozaO45' sarı kart 45. dk
- 80D. SimonO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10A. RchoqO8' oyundan çıktı 8. dk
- 30S. JaziriF88' gol 88. dk
- 88Khalid Al BaloushiO87' oyuna girdi 87. dk
- 22Marzooq RashedK
- 5Khalid AbdullaD
- 99B. FayeF69' oyuna girdi 69. dk
- 17Pedro LeaoF
- 4Atiq WalidO
- 27Anass TaouilO69' oyuna girdi 69. dk
- 2Omar SaeedD
- 50Saeed Al MesmariK
- 23G. OuahabiO
- 7R. MubarakF8' oyuna girdi 8. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 13Khaled AliD87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: Walid Obaid Al-Balooshi
Khorfakkan · 4-1-4-1
- 1Ahmed Al HosaniK
- 11A. JashakD
- 19L. HaquínD
- 3Kayque SoaresD36' sarı kart 36. dk
- 4Rafael PereiraD62' oyundan çıktı 62. dk
- 5A. CamaraO62' oyundan çıktı 62. dk
- 10Aylton Boa MorteO87' oyundan çıktı 87. dk
- 79J. N'GuessanO
- 80R. VacaO81' oyundan çıktı 81. dk
- 16P. PavlovO27' gol 27. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 9T. TissoudaliF50' gol 50. dk
- 6A. NakachD62' oyuna girdi 62. dk
- 95Rashid AbdallaK
- 34S. SeymorD
- 12I. LagrimiD
- 77R. SarkiF81' oyuna girdi 81. dk
- 17Sultan AlzaabiD87' oyuna girdi 87. dk
- 50Rashid AliK
- 8Abdalla Al NaqbiO62' oyuna girdi 62. dk
- 13Ahmed BarmanO
- 2Yousef Al AmeriD
- 24Ahmed MahmoudO81' oyuna girdi 81. dk
Teknik direktör: Abdelmajeed Alzarooni
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHatta SC
13. sıra · 3 puan · 6 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMG
- 24.10 Hatta SC 1–0 Dubai United G
- 17.10 Al Nasr 2–0 Hatta SC M
- 08.10 Al Nasr 4–1 Hatta SC M
- 01.10 Dubai United 3–2 Hatta SC M
- 19.09 Hatta SC 2–2 Shabab Al Ahli Dubai B
Khorfakkan
12. sıra · 4 puan · 6 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMG
- 24.10 Khorfakkan 3–2 Al-Dhafra G
- 18.10 Khorfakkan 2–3 Al Wahda FC M
- 08.10 Khorfakkan 1–2 Al-Wasl FC M
- 02.10 Khorfakkan 0–2 Al-Jazira M
- 19.09 Al-Ittihad Kalba 2–1 Khorfakkan M
Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 24.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:30: Pro Lig (BAE) 8. haftasında ev sahibi Hatta SC, konuk ekip Khorfakkan. Sıralamada Hatta SC 13., Khorfakkan 12.; iki takım arasında 1 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Hatta SC 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-11). Khorfakkan için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 13. (3 p) – 12. (4 p)
- Form (son 5)
- GMMMB – GMMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-3-4 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,74 – 3,21 – 1,92
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Hatta SC 1 – Khorfakkan 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Şubat 2024, Hatta SC 0-2 Khorfakkan.
Gol istatistikleri
Hatta SC bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 2,17 gol yedi; Khorfakkan bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hatta SC %33, Khorfakkan %50. İlk yarıyı önde kapatma: Hatta SC 1/6, Khorfakkan 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Hatta SC 3,5, Khorfakkan 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Hatta SC 1,0, Khorfakkan 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,74, 0 – 3,21, 2 – 1,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
BAE · Pro Lig puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 6 | +9 | 14 |
| 2 | Shabab Al Ahli Dubai | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Al-Wasl FC | 6 | +11 | 13 |
| 4 | Al Ain | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Al Wahda FC | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Sharjah FC | 6 | +5 | 12 |
| 7 | Ajman | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Al Nasr | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Dubai United | 6 | -5 | 7 |
| 10 | Al-Dhafra | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Al-Ittihad Kalba | 6 | -7 | 5 |
| 12 | Khorfakkan | 6 | -8 | 4 |
| 13 | Hatta SC | 6 | -8 | 3 |
| 14 | Baniyas SC | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Al Nasr | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Al-Wasl FC | 3 | +6 | 6 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Al Wahda FC | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Dubai United | 2 | +3 | 4 |
| 7 | Al-Jazira | 2 | +3 | 4 |
| 8 | Khorfakkan | 4 | -3 | 4 |
| 9 | Al-Dhafra | 3 | +1 | 3 |
| 10 | Sharjah FC | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Ajman | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Al-Ittihad Kalba | 3 | -5 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 4 | -6 | 0 |
| 14 | Hatta SC | 3 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Sharjah FC | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Al-Wasl FC | 3 | +5 | 7 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Al Ain | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Al Wahda FC | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Ajman | 3 | -1 | 6 |
| 8 | Al-Ittihad Kalba | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Hatta SC | 3 | -2 | 3 |
| 10 | Al-Dhafra | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Dubai United | 4 | -8 | 3 |
| 12 | Al Nasr | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Khorfakkan | 2 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 24.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (21)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
