Al-Dhafra 1-3 Al-Ittihad Kalba: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Dhafra 1–3 Al-Ittihad Kalba (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–12, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %41–%59, korner 6–6.
Paylaş
Maç özeti
Al-Dhafra – Al-Ittihad Kalba maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Sory Kaba 20' (Al-Dhafra); Benjamin Tetteh 50' (pen.), Ahmad Nourollahi 52', Juninho 90+5' (Al-Ittihad Kalba). xG: Al-Dhafra 1,0 – 1,5 Al-Ittihad Kalba.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Hamdan Bin Zayed Stadyumu, Ancient Zayed City
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Al-Dhafra: P. Carteron · Al-Ittihad Kalba: Víctor Sánchez
Maç akışı
Al-Dhafra üstteAl-Ittihad Kalba altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %58 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Ev %83 · 2 şut · 0,2
- 31–45+'Dep %64 · 6 şut · 0,6
- 46–60'Dep %78 · 3 şut · 0,9
- 61–75'Ev %68 · 1 şut · 0,1
- 76–90+'Dep %59 · 3 şut · 0,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Al-Dhafra, Dep = Al-Ittihad Kalba.
Maç olayları
- Al-DhafraAl-Ittihad Kalba
- 90+5'Gol Juninho 1–3Asist: Benjamin Tetteh
- Mohamed El Khaloui ↔ RodriguinhoOyuncu değişikliği90'
- 88'Ahmad Nourollahi ↔ Carlos AlbertoOyuncu değişikliği
- 88'Khalid Ali Aldarmaki ↔ Abdul Salam MohammedOyuncu değişikliği
- Mohamed Ibrahim Mohamed Alhammadi ↔ Rayan YaslamOyuncu değişikliği83'
- Daraman Komari ↔ Youssef Al-MarzooqiOyuncu değişikliği83'
- 76'Antônio Fialho de Carvalho Neto ↔ Ali Hassan SalminOyuncu değişikliği
- 72'Antônio Fialho de Carvalho NetoSarı kart
- 66'Koray GünterSarı kart
- 62'Adyson do Nascimento Soares ↔ JuninhoOyuncu değişikliği
- 62'Bader Abaelaziz ↔ Ibrahim CisséOyuncu değişikliği
- 52'Gol Ahmad Nourollahi 1–2Asist: Rejan Alivoda
- Patrice CarteronSarı kart51'
- 50'Penaltı golü Benjamin Tetteh 1–1Penaltı
- 45+5'Alejandro VergazSarı kart
- Rostand Delord Menpweh DjoohSarı kart45+5'
- Karim El BerkaouiKırmızı kart29'
- Karim El BerkaouiVAR: inceleme28'
- Sory KabaVAR: gol onaylandı24'
- Gol Sory Kaba 1–0Asist: Sory Kaba20'
Al-Dhafra iç sahada (4 maç) · Al-Ittihad Kalba deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2017'den beri)
4 Al-Dhafra4 berabere5 Al-Ittihad Kalba
- Al-Dhafra iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Al-Ittihad Kalba deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Al-Dhafra, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Al-Dhafra
Al-Ittihad Kalba
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %71 5/7 | %75 3/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (13 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (11 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,29 (16 gol) | 2,25 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %86 6/7 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %100 4/4 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 4,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,8 |
| 6,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %100 6/6 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Berabere | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Geride | %43 3/7 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Dhafra (7 maç)
Al-Ittihad Kalba (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Dhafra (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Al-Ittihad Kalba (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
Al-Dhafra
Sarı 14 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,0)
Al-Ittihad Kalba
Sarı 13 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Al-Dhafra: iç saha, 4 maç · Al-Ittihad Kalba: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Al-Dhafra – Al-Ittihad Kalba ilk 11'ler
Al-Dhafra · 4-4-2
- 44A. Al SayedK
- 15Abdullah Al KarbiD
- 3D. KoumareD83' oyundan çıktı 83. dk
- 33SamirD
- 6E. NoumonviD
- 16M. AlhammadiO83' oyundan çıktı 83. dk
- 88D. MendyO
- 21R. DjoohO45+5' sarı kart 45+5. dk
- 11M. El KhalouiO90' oyundan çıktı 90. dk
- 9S. KabaF20' gol 20. dk20' asist 20. dk
- 95Karim El BerkaouiF
- 8Z. MohammedO
- 17Eisa HoutiK
- 77A. Ben FajriaD
- 7MarcelinhoF
- 99ArielsonF
- 20L. AmesimekuD
- 4SerafimD
- 80RodriguinhoF90' oyuna girdi 90. dk
- 5Mansor Al HarbiO
- 1Mazin Saleh ZayidK
- 22Rayan YaslamO83' oyuna girdi 83. dk
- 26Y. AlmarzooqiD83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: P. Carteron
Al-Ittihad Kalba · 4-4-2
- 33Sultan Al MantheriK
- 6R. AlivodaD52' asist 52. dk
- 22K. GünterD66' sarı kart 66. dk
- 19Alejandro VergazD45+5' sarı kart 45+5. dk
- 16Bader NasserD62' oyundan çıktı 62. dk
- 77AdysonO62' oyundan çıktı 62. dk
- 24Khalid Al DarmakiO88' oyundan çıktı 88. dk
- 41NetoO72' sarı kart 72. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 10A. NoorollahiO52' gol 52. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 7S. GhoddosF
- 30B. TettehF50' gol 50. dk90+5' asist 90+5. dk
- 96Marwan FahadD
- 55Hamad AlmansooriK
- 42Ahmed AbunamousF
- 5Ali SalminO76' oyuna girdi 76. dk
- 94JuninhoO62' oyuna girdi 62. dk90+5' gol 90+5. dk
- 26I. CisséD62' oyuna girdi 62. dk
- 99Carlos AlbertoF88' oyuna girdi 88. dk
- 27Yaser Al BlooshiF
- 34Yousif Ali AlmheiriD
- 49Yan PhillipeF
- 3A. SamdaliriD
- 25Abdul Salam MohammedD
Teknik direktör: Víctor Sánchez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAl-Dhafra
10. sıra · 6 puan · 6 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGM
- 24.10 Khorfakkan 3–2 Al-Dhafra M
- 16.10 Al-Dhafra 5–1 Dubai United G
- 09.10 Al Wahda FC 2–0 Al-Dhafra M
- 01.10 Sharjah FC 2–1 Al-Dhafra M
- 20.09 Al-Dhafra 1–3 Baniyas SC M
Al-Ittihad Kalba
11. sıra · 5 puan · 6 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBBB
- 22.10 Al-Wasl FC 2–2 Al-Ittihad Kalba B
- 18.10 Al-Ittihad Kalba 2–2 Al-Jazira B
- 08.10 Al Ain 2–2 Al-Ittihad Kalba B
- 02.10 Al-Wasl FC 4–0 Al-Ittihad Kalba M
- 19.09 Al-Ittihad Kalba 2–1 Khorfakkan G
Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 24.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Al-Dhafra ile Al-Ittihad Kalba, Pro Lig (BAE) 8. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 15:55 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Al-Dhafra 10., Al-Ittihad Kalba 11.; iki takım arasında 1 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Al-Dhafra son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 9 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al-Ittihad Kalba için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 11. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 10. (6 p) – 11. (5 p)
- Form (son 5)
- MGMMM – BBBMG
- H2H (G-B-M)
- 4-4-5 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- Korner ort. (maç)
- 8,2
- iddaa MS 1-0-2
- 3,06 – 3,37 – 1,75
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Al-Dhafra 4 – Al-Ittihad Kalba 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Şubat 2026, Al-Ittihad Kalba 1-1 Al-Dhafra.
Gol istatistikleri
Al-Dhafra bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,67 gol yedi; Al-Ittihad Kalba bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al-Dhafra %50, Al-Ittihad Kalba %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Dhafra %50, Al-Ittihad Kalba %67. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Dhafra 1/6, Al-Ittihad Kalba 3/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Al-Dhafra 3,3, Al-Ittihad Kalba 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: Al-Dhafra 2,0, Al-Ittihad Kalba 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,06, 0 – 3,37, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
BAE · Pro Lig puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 6 | +9 | 14 |
| 2 | Shabab Al Ahli Dubai | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Al-Wasl FC | 6 | +11 | 13 |
| 4 | Al Ain | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Al Wahda FC | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Sharjah FC | 6 | +5 | 12 |
| 7 | Ajman | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Al Nasr | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Dubai United | 6 | -5 | 7 |
| 10 | Al-Dhafra | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Al-Ittihad Kalba | 6 | -7 | 5 |
| 12 | Khorfakkan | 6 | -8 | 4 |
| 13 | Hatta SC | 6 | -8 | 3 |
| 14 | Baniyas SC | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Al Nasr | 4 | +2 | 7 |
| 3 | Al-Wasl FC | 3 | +6 | 6 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Al Wahda FC | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Dubai United | 2 | +3 | 4 |
| 7 | Al-Jazira | 2 | +3 | 4 |
| 8 | Khorfakkan | 4 | -3 | 4 |
| 9 | Al-Dhafra | 3 | +1 | 3 |
| 10 | Sharjah FC | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Ajman | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Al-Ittihad Kalba | 3 | -5 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 4 | -6 | 0 |
| 14 | Hatta SC | 3 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Sharjah FC | 4 | +6 | 9 |
| 3 | Al-Wasl FC | 3 | +5 | 7 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | +5 | 7 |
| 5 | Al Ain | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Al Wahda FC | 3 | +1 | 6 |
| 7 | Ajman | 3 | -1 | 6 |
| 8 | Al-Ittihad Kalba | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Hatta SC | 3 | -2 | 3 |
| 10 | Al-Dhafra | 3 | -3 | 3 |
| 11 | Dubai United | 4 | -8 | 3 |
| 12 | Al Nasr | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Khorfakkan | 2 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 24.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (21)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
