← Maçlar
Kuzey İrlanda · Premiership · 12. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Glentoran 1-0 Limavady United FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Glentoran
1–0İY 0–0
Limavady United FC
Maç sonu

Glentoran 1–0 Limavady United FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Glentoran – Limavady United FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Glentoran
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%43 6/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%14 1/7
Mağlubiyet%29 4/14%29 2/7
Limavady United FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%27 4/15%13 1/8
Beraberlik%13 2/15%25 2/8
Mağlubiyet%60 9/15%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Glentoran
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç0,79 (11 gol)0,71 (5 gol)
Limavady United FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,07 (16 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,73 (26 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Glentoran
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%50 7/14%43 3/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%36 5/14%29 2/7
3,5 Üst%0 0/14%0 0/7
Gol yememe%50 7/14%57 4/7
Limavady United FC
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%60 9/15%63 5/8
1,5 Üst%80 12/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%38 3/8
3,5 Üst%33 5/15%25 2/8
Gol yememe%7 1/15%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Glentoran
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%14 2/14%29 2/7
Berabere%57 8/14%43 3/7
Geride%29 4/14%29 2/7
Limavady United FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%20 3/15%13 1/8
Berabere%40 6/15%63 5/8
Geride%40 6/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Glentoran (14 maç)

1/121/X01/20X/14X/X2X/222/102/X22/22

Limavady United FC (15 maç)

1/131/X01/20X/10X/X1X/252/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Glentoran (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 2
31-45 1 2
46-60 1 1
61-75 2 2
76-90 9 3

Limavady United FC (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 4 2
31-45 1 4
46-60 4 2
61-75 1 7
76-90 1 5

Kartlar

Glentoran

Sarı 36 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,6)

Limavady United FC

Sarı 26 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Glentoran için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Limavady United için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Glentoran 1, Limavady United 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Glentoran 2-0 Limavady United.

Sıralama
4. (17 p) – 10. (12 p)
Form (son 5)
BGGGM – GMGMG
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,19 – 4,82 – 7,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Glentoran iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Limavady United dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Glentoran %33, Limavady United %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Glentoran %50, Limavady United %50. İlk yarıyı önde kapatma: Glentoran 2/6, Limavady United 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,19, 0 – 4,82, 2 – 7,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,11, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Premiership puan durumu · IFA Premiership

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Linfield 151131 2411 +1336 BGGBG
2Coleraine FC 151122 3216 +1635 GGGBM
3Larne 13823 2414 +1026 MGBGM
4Glentoran 14644 1711 +622 GBGBB
5Cliftonville FC 15708 2719 +821 MMGGG
6Carrick Rangers 15546 2327 -419 GBBMB
7Dungannon Swifts 14536 1620 -418 MBMBG
8Crusaders FC 15609 2030 -1018 MMMGM
9Ballymena United 13445 1817 +116 GMGMB
10Limavady United 15429 1626 -1014 MBBMM
11Bangor 15339 1326 -1312 MBMGG
12Portadown 152310 1225 -139 BGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Linfield 8611 115 +619
2Coleraine FC 7421 117 +414
3Glentoran 7412 105 +513
4Larne 7412 107 +313
5Cliftonville FC 8404 1812 +612
6Crusaders FC 7403 1114 -312
7Carrick Rangers 8233 1113 -29
8Limavady United 7304 913 -49
9Bangor 8224 915 -68
10Ballymena United 5212 55 07
11Dungannon Swifts 7214 1014 -47
12Portadown 8134 611 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Coleraine FC 8701 219 +1221
2Linfield 7520 136 +717
3Larne 6411 147 +713
4Dungannon Swifts 7322 66 011
5Carrick Rangers 7313 1214 -210
6Cliftonville FC 7304 97 +29
7Ballymena United 8233 1312 +19
8Glentoran 7232 76 +19
9Crusaders FC 8206 916 -76
10Limavady United 8125 713 -65
11Bangor 7115 411 -74
12Portadown 7106 614 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,19X4,8227,29

Çifte şans

X22,62

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,66

1,5 Alt / Üst

Alt4,14Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,11Üst1,40

3,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,15

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.