← Maçlar
Kuzey İrlanda · Premiership · 12. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Bangor FC 0-0 Dungannon S: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bangor FC
0–0İY 0–0
Dungannon S
Maç sonu

Bangor FC 0–0 Dungannon S (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Bangor FC – Dungannon S maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bangor FC
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%20 3/15%25 2/8
Beraberlik%20 3/15%25 2/8
Mağlubiyet%60 9/15%50 4/8
Dungannon S
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%36 5/14%43 3/7
Beraberlik%21 3/14%29 2/7
Mağlubiyet%43 6/14%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bangor FC
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç0,87 (13 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,73 (26 gol)1,88 (15 gol)
Dungannon S
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bangor FC
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%53 8/15%75 6/8
3,5 Üst%33 5/15%50 4/8
Gol yememe%20 3/15%25 2/8
Dungannon S
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%43 6/14%14 1/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%36 5/14%14 1/7
3,5 Üst%29 4/14%0 0/7
Gol yememe%36 5/14%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bangor FC
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%27 4/15%38 3/8
Berabere%27 4/15%13 1/8
Geride%47 7/15%50 4/8
Dungannon S
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%21 3/14%29 2/7
Berabere%43 6/14%43 3/7
Geride%36 5/14%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bangor FC (15 maç)

1/121/X11/21X/11X/X1X/222/102/X12/26

Dungannon S (14 maç)

1/131/X01/20X/12X/X2X/222/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bangor FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 5
16-30 2 4
31-45 0 3
46-60 4 1
61-75 2 6
76-90 2 6

Dungannon S (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 4
31-45 1 2
46-60 1 1
61-75 5 2
76-90 1 5

Kartlar

Bangor FC

Sarı 21 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Dungannon S

Sarı 20 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Bangor için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 11. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dungannon Swifts son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Bangor 2, Dungannon Swifts 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,80 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Ağustos 2026, Dungannon Swifts 2-0 Bangor.

Sıralama
12. (5 p) – 7. (13 p)
Form (son 5)
MMMGM – MMBMM
H2H (G-B-M)
2-0-3 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %0
iddaa MS 1-0-2
3,32 – 3,38 – 1,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bangor iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,60 gol yedi; Dungannon Swifts dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bangor %60, Dungannon Swifts %0. İlk yarıyı önde kapatma: Bangor 1/5, Dungannon Swifts 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,32, 0 – 3,38, 2 – 1,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Premiership puan durumu · IFA Premiership

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Linfield 151131 2411 +1336 BGGBG
2Coleraine FC 151122 3216 +1635 GGGBM
3Larne 13823 2414 +1026 MGBGM
4Glentoran 14644 1711 +622 GBGBB
5Cliftonville FC 15708 2719 +821 MMGGG
6Carrick Rangers 15546 2327 -419 GBBMB
7Dungannon Swifts 14536 1620 -418 MBMBG
8Crusaders FC 15609 2030 -1018 MMMGM
9Ballymena United 13445 1817 +116 GMGMB
10Limavady United 15429 1626 -1014 MBBMM
11Bangor 15339 1326 -1312 MBMGG
12Portadown 152310 1225 -139 BGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Linfield 8611 115 +619
2Coleraine FC 7421 117 +414
3Glentoran 7412 105 +513
4Larne 7412 107 +313
5Cliftonville FC 8404 1812 +612
6Crusaders FC 7403 1114 -312
7Carrick Rangers 8233 1113 -29
8Limavady United 7304 913 -49
9Bangor 8224 915 -68
10Ballymena United 5212 55 07
11Dungannon Swifts 7214 1014 -47
12Portadown 8134 611 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Coleraine FC 8701 219 +1221
2Linfield 7520 136 +717
3Larne 6411 147 +713
4Dungannon Swifts 7322 66 011
5Carrick Rangers 7313 1214 -210
6Cliftonville FC 7304 97 +29
7Ballymena United 8233 1312 +19
8Glentoran 7232 76 +19
9Crusaders FC 8206 916 -76
10Limavady United 8125 713 -65
11Bangor 7115 411 -74
12Portadown 7106 614 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,32X3,3821,70

Çifte şans

1X1,62121,14X21,14

Karşılıklı gol

Var1,52Yok1,90

1,5 Alt / Üst

Alt3,50Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,84Üst1,56

3,5 Alt / Üst

Alt1,27Üst2,51

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.