← Maçlar
Kuzey İrlanda · Premiership · 12. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Carrick Rang 2-2 Linfield FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Carrick Rang
2–2İY 1–2
Linfield FC
Maç sonu

Carrick Rang 2–2 Linfield FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Carrick Rang – Linfield FC maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: P. Heatley 24', D. Gibson 52' (Carrick Rang); K. Moore 11', M. Fitzpatrick 40' (Linfield FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Carrick Rang üstte · Linfield FC altta

01530İY607590 11' gol: K. Moore (Linfield FC)24' gol: P. Heatley (Carrick Rang)40' gol: M. Fitzpatrick (Linfield FC)52' gol: D. Gibson (Carrick Rang)69' oyuncu değişikliği: R. Brennan ↔ D. Wells (Linfield FC)↔69' oyuncu değişikliği: K. Nelson ↔ A. Frizzell (Linfield FC)↔82' sarı kart: E. McGee (Linfield FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: K. Moore (Linfield FC)
  • 24' gol: P. Heatley (Carrick Rang)
  • 40' gol: M. Fitzpatrick (Linfield FC)
  • 52' gol: D. Gibson (Carrick Rang)
  • 69' oyuncu değişikliği: R. Brennan ↔ D. Wells (Linfield FC)
  • 69' oyuncu değişikliği: K. Nelson ↔ A. Frizzell (Linfield FC)
  • 82' sarı kart: E. McGee (Linfield FC)

Maç olayları

  1. Carrick RangLinfield FC
  2. 82'E. McGeeSarı kart
  3. 69'R. Brennan ↔ D. WellsOyuncu değişikliği
  4. 69'K. Nelson ↔ A. FrizzellOyuncu değişikliği
  5. 61'C. ShieldsKaçan penaltı
  6. Gol D. Gibson 2–252'
  7. 40'Gol M. Fitzpatrick 1–2
  8. Gol P. Heatley 1–124'
  9. 11'Gol K. Moore 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Carrick Rang
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%33 5/15%25 2/8
Beraberlik%27 4/15%38 3/8
Mağlubiyet%40 6/15%38 3/8
Linfield FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%73 11/15%71 5/7
Beraberlik%20 3/15%29 2/7
Mağlubiyet%7 1/15%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Carrick Rang
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,80 (27 gol)1,62 (13 gol)
Linfield FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç0,73 (11 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Carrick Rang
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%53 8/15%50 4/8
1,5 Üst%80 12/15%75 6/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%47 7/15%50 4/8
Gol yememe%27 4/15%38 3/8
Linfield FC
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%47 7/15%71 5/7
1,5 Üst%73 11/15%86 6/7
2,5 Üst%47 7/15%57 4/7
3,5 Üst%13 2/15%29 2/7
Gol yememe%47 7/15%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Carrick Rang
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%33 5/15%38 3/8
Linfield FC
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%57 4/7
Berabere%40 6/15%29 2/7
Geride%13 2/15%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Carrick Rang (15 maç)

1/141/X11/20X/11X/X2X/222/102/X12/24

Linfield FC (15 maç)

1/141/X31/20X/16X/X0X/202/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Carrick Rang (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 5
16-30 1 3
31-45 4 5
46-60 3 5
61-75 4 2
76-90 2 4

Linfield FC (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 2
31-45 3 0
46-60 8 3
61-75 3 2
76-90 4 3

Kartlar

Carrick Rang

Sarı 28 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 1,9)

Linfield FC

Sarı 25 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Carrick Rangers için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 11, yenilen 10. Son 5 maçta Linfield 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-2). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 25 maçta galibiyetler Carrick Rangers 2 – Linfield 20; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Linfield 1-0 Carrick Rangers.

Sıralama
5. (16 p) – 2. (25 p)
Form (son 5)
GGMMB – GGGBG
H2H (G-B-M)
2-3-20 (25 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
iddaa MS 1-0-2
3,46 – 3,37 – 1,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Carrick Rangers iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 2,00 gol yedi; Linfield dış saha 4 maçta 1,75 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Carrick Rangers %60, Linfield %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Carrick Rangers %40, Linfield %50. İlk yarıyı önde kapatma: Carrick Rangers 1/5, Linfield 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,46, 0 – 3,37, 2 – 1,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Premiership puan durumu · IFA Premiership

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Linfield 151131 2411 +1336 BGGBG
2Coleraine FC 151122 3216 +1635 GGGBM
3Larne 13823 2414 +1026 MGBGM
4Glentoran 14644 1711 +622 GBGBB
5Cliftonville FC 15708 2719 +821 MMGGG
6Carrick Rangers 15546 2327 -419 GBBMB
7Dungannon Swifts 14536 1620 -418 MBMBG
8Crusaders FC 15609 2030 -1018 MMMGM
9Ballymena United 13445 1817 +116 GMGMB
10Limavady United 15429 1626 -1014 MBBMM
11Bangor 15339 1326 -1312 MBMGG
12Portadown 152310 1225 -139 BGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Linfield 8611 115 +619
2Coleraine FC 7421 117 +414
3Glentoran 7412 105 +513
4Larne 7412 107 +313
5Cliftonville FC 8404 1812 +612
6Crusaders FC 7403 1114 -312
7Carrick Rangers 8233 1113 -29
8Limavady United 7304 913 -49
9Bangor 8224 915 -68
10Ballymena United 5212 55 07
11Dungannon Swifts 7214 1014 -47
12Portadown 8134 611 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Coleraine FC 8701 219 +1221
2Linfield 7520 136 +717
3Larne 6411 147 +713
4Dungannon Swifts 7322 66 011
5Carrick Rangers 7313 1214 -210
6Cliftonville FC 7304 97 +29
7Ballymena United 8233 1312 +19
8Glentoran 7232 76 +19
9Crusaders FC 8206 916 -76
10Limavady United 8125 713 -65
11Bangor 7115 411 -74
12Portadown 7106 614 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,46X3,3721,67

Çifte şans

1X1,65121,14X21,13

Karşılıklı gol

Var1,51Yok1,91

1,5 Alt / Üst

Alt3,55Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,85Üst1,55

3,5 Alt / Üst

Alt1,28Üst2,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.