Genoa – AC Milan
Genoa – AC Milan: 8 Kasım 17:00, İtalya · Serie A, 11. hafta. Bu sezon Genoa evinde 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; AC Milan deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Luigi Ferraris, Genoa
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Genoa | AC Milan |
|---|---|---|
| Lig sırası | 12. · 13 puan | 5. · 21 puan |
| Form (son 5) | GMGGG | MGMGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,17 – 1,33 | 1,60 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %33 | %40 |
| Karşılıklı gol | %50 | %80 |
| Gol yemediği | %33 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-5-12 (18 maç, Genoa bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Genoa iç sahada (6 maç), AC Milan deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Eksik oyuncular
Bu maçta forma giymesi beklenmeyen oyuncular
Genoa
- L. Venturino
AC Milan
Listede oyuncu yok.
Genoa – AC Milan maçında eksik ve cezalı oyuncular kimler?
Genoa: L. Venturino.
Genoa iç sahada (6 maç) · AC Milan deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Genoa iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- AC Milan deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik.
- AC Milan, deplasman maçlarında 5 maçta 4 kez iki takım da gol attı (%80).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiGenoa
12. sıra · 13 puan · 10 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG
AC Milan
5. sıra · 21 puan · 10 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGM
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Genoa 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-4). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. AC Milan için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 7, yenilen 10.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Genoa 1, AC Milan 12 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Genoa 1-2 AC Milan.
Gol istatistikleri
Genoa iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,33 gol yedi; AC Milan dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Genoa %50, AC Milan %80. İlk yarıyı önde kapatma: Genoa 3/6, AC Milan 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Genoa 4,8, AC Milan 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Genoa 2,3, AC Milan 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,12, 0 – 3,20, 2 – 1,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,80, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 12. (13 p) – 5. (21 p)
- Form (son 5)
- GGGMG – MGMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-5-12 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 4,12 – 3,20 – 1,68
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,58 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,37 düşük | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 12.–13. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %40 4/10ligde 17. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 5.–7. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 12. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,1 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %50 3/6 |
| Berabere | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Geride | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Geride | %10 1/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Genoa (10 maç)
AC Milan (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Genoa (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 4 |
AC Milan (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 9 | 2 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
Genoa
Sarı 22 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
AC Milan
Sarı 17 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Genoa: iç saha, 6 maç · AC Milan: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 8.5
