AS Roma 2-0 Genoa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AS Roma 2–0 Genoa (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–9, isabetli şut 5–1, topa sahip olma %66–%34, korner 5–3.
Maç özeti
AS Roma – Genoa maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Santiago Thomas Castro 50', Emanuele Lulli 68' (AS Roma). xG: AS Roma 1,5 – 0,5 Genoa.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- AS Roma: G. Gasperini · Genoa: D. De Rossi
Maç akışı
AS Roma üstte · Genoa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 43' sarı kart: Matias Soule (AS Roma)
- 50' gol: Santiago Thomas Castro (AS Roma)
- 51' sarı kart: Johan Vásquez (Genoa)
- 63' oyuncu değişikliği: Rodrigo Mora ↔ Lorenzo Pellegrini (AS Roma)
- 63' oyuncu değişikliği: Konstantinos Koulierakis ↔ Mario Hermoso (AS Roma)
- 65' oyuncu değişikliği: Stephan El Shaarawy ↔ Vítor Manuel Carvalho Oliveira (Genoa)
- 65' sarı kart: Leo Østigård (Genoa)
- 68' gol: Emanuele Lulli (AS Roma)
- 76' sarı kart: Niccolò Pisilli (AS Roma)
- 78' oyuncu değişikliği: Emanuele Lulli ↔ Wesley Vinícius França Lima (AS Roma)
- 81' sarı kart: Mikael Ellertsson (Genoa)
- 83' oyuncu değişikliği: Junior Messias ↔ Robinho Junior (Genoa)
- 83' oyuncu değişikliği: Morten Frendrup ↔ Alexsandro Amorim de Freitas Filho (Genoa)
- 88' oyuncu değişikliği: Devyne Rensch ↔ Daniele Ghilardi (AS Roma)
- 88' oyuncu değişikliği: Niccolò Pisilli ↔ Alessandro Di Nunzio (AS Roma)
Maç olayları
- AS RomaGenoa
- Devyne Rensch ↔ Daniele GhilardiOyuncu değişikliği88'
- Niccolò Pisilli ↔ Alessandro Di NunzioOyuncu değişikliği88'
- 83'Junior Messias ↔ Robinho JuniorOyuncu değişikliği
- 83'Morten Frendrup ↔ Alexsandro Amorim de Freitas FilhoOyuncu değişikliği
- 81'Mikael EllertssonSarı kart
- Emanuele Lulli ↔ Wesley Vinícius França LimaOyuncu değişikliği78'
- Niccolò PisilliSarı kart76'
- Gol Emanuele Lulli 2–068'
- 65'Stephan El Shaarawy ↔ Vítor Manuel Carvalho OliveiraOyuncu değişikliği
- 65'Leo ØstigårdSarı kart
- Rodrigo Mora ↔ Lorenzo PellegriniOyuncu değişikliği63'
- Konstantinos Koulierakis ↔ Mario HermosoOyuncu değişikliği63'
- 51'Johan VásquezSarı kart
- Gol Santiago Thomas Castro 1–050'
- Matias SouleSarı kart43'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %73 8/11 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,82 (31 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,24 yüksek | 2,83 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,66 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,58 düşük | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,17 düşük | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 14.–17. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 6. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 12.–13. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %40 4/10ligde 17. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %0 0/4 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,8 | 10,8 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Berabere | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Berabere | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Geride | %40 4/10 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AS Roma (11 maç)
Genoa (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AS Roma (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Genoa (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
AS Roma
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Genoa
Sarı 22 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
AS Roma: iç saha, 6 maç · Genoa: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
AS Roma – Genoa ilk 11'ler
AS Roma · 3-4-2-1
- 95P. GolliniK
- 26L. BalerdiD
- 5E. NdickaD
- 3K. KoulierakisD63' oyundan çıktı 63. dk
- 77E. LulliO68' gol 68. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 15M. de RoonO
- 61N. PisilliO76' sarı kart 76. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 2D. RenschO88' oyundan çıktı 88. dk
- 18M. SouléO43' sarı kart 43. dk
- 86Rodrigo MoraO63' oyundan çıktı 63. dk
- 9S. CastroF50' gol 50. dk
- 78Mandjou CamaraF
- 68A. ArenaF
- 70G. De MarziK
- 87D. GhilardiD88' oyuna girdi 88. dk
- 22HermosoD63' oyuna girdi 63. dk
- 23G. ManciniD
- 20N. MolinaD
- 7L. PellegriniO63' oyuna girdi 63. dk
- 32D. VásquezK
- 43WesleyD78' oyuna girdi 78. dk
- 63Alessandro Di NunzioO
- 72L. ParaticiF
Teknik direktör: G. Gasperini
Genoa · 3-4-2-1
- 1J. BijlowK
- 27A. MarcandalliD
- 5L. ØstigårdD65' sarı kart 65. dk
- 22J. VásquezD51' sarı kart 51. dk
- 77M. EllertssonO81' sarı kart 81. dk
- 71S. WiafeO
- 32M. FrendrupO83' oyundan çıktı 83. dk
- 31D. PuczkaO
- 10Junior MessiasO83' oyundan çıktı 83. dk
- 92S. El ShaarawyO65' oyundan çıktı 65. dk
- 18M. OsmajićF
- 8T. BaldanziO
- 16C. DramehD
- 2M. MitajD
- 20S. SabelliD
- 39D. SommarivaK
- 99F. StolzK
- 25H. TraorèO
- 85M. VazD
- 9VítinhaF65' oyuna girdi 65. dk
- 4Alexsandro AmorimO83' oyuna girdi 83. dk
- 21Nikita SolodchenkoF83' oyuna girdi 83. dk
- 14Lukas KlišysD
- 34S. OtoaD
Teknik direktör: D. De Rossi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İtalya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
AS Roma için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 7. Genoa son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: AS Roma 12, Genoa 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Genoa 2-1 AS Roma.
- Sıralama
- 3. (14 p) – 17. (4 p)
- Form (son 5)
- MBBGB – GMMBM
- H2H (G-B-M)
- 12-5-2 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,44 – 3,73 – 5,49
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
AS Roma bu sezon 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 0,50 gol yedi; Genoa bu sezon 6 maçta 0,83 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: AS Roma %67, Genoa %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: AS Roma %33, Genoa %67. İlk yarıyı önde kapatma: AS Roma 4/6, Genoa 1/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: AS Roma 5,2, Genoa 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: AS Roma 2,0, Genoa 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,44, 0 – 3,73, 2 – 5,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,69.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Venezia 1–0 Napoli
- 19:00 Bologna 1–3 Inter
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
