Forge 2-3 Atletico Ottawa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Forge 2–3 Atletico Ottawa (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 22–11, isabetli şut 6–7, topa sahip olma %52–%48, korner 12–3.
Paylaş
Maç özeti
Forge – Atletico Ottawa maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Hoce Massunda 45+5', D. Nimick 90+11' (pen.) (Forge); Nicolas Fleuriau Chateau 25', 84', 90+13' (Atletico Ottawa). xG: Forge 2,9 – 0,8 Atletico Ottawa.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Tim Hortons Field, Hamilton
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Forge: Bobby Smyrniotis · Atletico Ottawa: Gustavo Leal
Maç akışı
Forge üstteAtletico Ottawa altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %63 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Ev %60 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %89 · 9 şut · 1,5
- 46–60'Dep %63 · 3 şut · 0,1
- 61–75'Dengeli · 6 şut · 0,6
- 76–90+'Dengeli · 9 şut · 1,3
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Forge, Dep = Atletico Ottawa.
Maç olayları
- ForgeAtletico Ottawa
- 90+13'Gol Nicolas Fleuriau Chateau 2–3
- Penaltı golü D. Nimick 2–2Penaltı90+11'
- Maxime FilionVAR: penaltı onaylandı90+8'
- 88'Kamron Habibullah ↔ Jean-Aniel AssiOyuncu değişikliği
- 88'Joaquim Coulanges ↔ Tyr WalkerOyuncu değişikliği
- 86'Nicolas Fleuriau ChateauVAR: gol onaylandı
- 84'Gol Nicolas Fleuriau Chateau 1–2Asist: Rony Mbomio
- Hoce Massunda ↔ Maxime FilionOyuncu değişikliği82'
- Anthony Aromatario ↔ Ben PatonOyuncu değişikliği82'
- aghilas sadek ↔ Ismael Oketokoun HassaneOyuncu değişikliği78'
- Noah Jensen ↔ Tristan BorgesOyuncu değişikliği78'
- Nana AmpomahSarı kart71'
- M. Bourgeois ↔ Nana AmpomahOyuncu değişikliği68'
- 67'Nicolas Fleuriau ChateauVAR: gol iptal
- 61'Emiliano·García ↔ G. AntinoroOyuncu değişikliği
- Gol Hoce Massunda 1–1Asist: aghilas sadek45+5'
- 45'Tim Arnaud ↔ Rony MbomioOyuncu değişikliği
- Anthony AromatarioVAR: penaltı iptal30'
- Anthony AromatarioSarı kart29'
- 25'Gol Nicolas Fleuriau Chateau 0–1Asist: Kamron Habibullah
Forge iç sahada (15 maç) · Atletico Ottawa deplasmanda (15 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 31 maç (2020'den beri)
16 Forge8 berabere7 Atletico Ottawa
- Forge iç sahada 15 maçta 10 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Atlético Ottawa deplasmanda 15 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
- Atlético Ottawa, deplasman maçlarında 15 maçta yalnız 3 kez kalesini gole kapattı (%20).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Forge
Atletico Ottawa
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 17/30 | %67 10/15 |
| Beraberlik | %27 8/30 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %17 5/30 | %13 2/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 14/30 | %40 6/15 |
| Beraberlik | %17 5/30 | %7 1/15 |
| Mağlubiyet | %37 11/30 | %53 8/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (53 gol) | 2,00 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (27 gol) | 0,80 (12 gol) |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (47 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,63 (49 gol) | 1,87 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 16/30 | %33 5/15 |
| 1,5 Üst | %70 21/30 | %67 10/15 |
| 2,5 Üst | %50 15/30 | %47 7/15 |
| 3,5 Üst | %30 9/30 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %40 12/30 | %60 9/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 20/30 | %67 10/15 |
| 1,5 Üst | %87 26/30 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %70 21/30 | %73 11/15 |
| 3,5 Üst | %40 12/30 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %20 6/30 | %20 3/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (20) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %70 14/20 | %73 8/11 |
| 8,5 Üst | %50 10/20 | %45 5/11 |
| 9,5 Üst | %45 9/20 | %36 4/11 |
| 10,5 Üst | %25 5/20 | %27 3/11 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %70 14/20 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %65 13/20 | %60 6/10 |
| 9,5 Üst | %50 10/20 | %40 4/10 |
| 10,5 Üst | %40 8/20 | %20 2/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (20) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %65 13/20 | %55 6/11 |
| 3,5 Üst | %50 10/20 | %36 4/11 |
| 4,5 Üst | %40 8/20 | %27 3/11 |
| 5,5 Üst | %25 5/20 | %18 2/11 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %75 15/20 | %70 7/10 |
| 3,5 Üst | %65 13/20 | %70 7/10 |
| 4,5 Üst | %40 8/20 | %50 5/10 |
| 5,5 Üst | %30 6/20 | %30 3/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (20) | İç saha (11) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %80 16/20 | %73 8/11 |
| 7,5 Üst | %65 13/20 | %64 7/11 |
| 8,5 Üst | %30 6/20 | %36 4/11 |
| 9,5 Üst | %25 5/20 | %36 4/11 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %75 15/20 | %60 6/10 |
| 7,5 Üst | %65 13/20 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %45 9/20 | %30 3/10 |
| 9,5 Üst | %30 6/20 | %30 3/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (30) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %37 11/30 | %27 4/15 |
| Berabere | %50 15/30 | %53 8/15 |
| Geride | %13 4/30 | %20 3/15 |
| Toplam (30) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 6/30 | %20 3/15 |
| Berabere | %37 11/30 | %33 5/15 |
| Geride | %43 13/30 | %47 7/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Forge (30 maç)
Atletico Ottawa (30 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Forge (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 9 | 2 |
| 31-45 | 6 | 6 |
| 46-60 | 10 | 3 |
| 61-75 | 9 | 4 |
| 76-90 | 14 | 9 |
Atletico Ottawa (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 10 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 4 | 10 |
| 46-60 | 5 | 7 |
| 61-75 | 9 | 7 |
| 76-90 | 19 | 6 |
Kartlar
Forge
Sarı 61 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 2,0)
Atletico Ottawa
Sarı 61 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Forge: iç saha, 11 maç · Atletico Ottawa: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Forge – Atletico Ottawa ilk 11'ler
Forge · 4-2-3-1
- 16D. BertaudK
- 24R. RamaD
- 5D. NimickD90+11' gol 90+11. dk
- 55Manjrekar JamesD
- 3M. JevremovićD
- 8A. BatisseO
- 23A. AromatarioO29' sarı kart 29. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 87M. BourgeoisO68' oyundan çıktı 68. dk
- 22N. JensenO78' oyundan çıktı 78. dk
- 17H. MassundaO45+5' gol 45+5. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 26A. SadekF45+5' asist 45+5. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 36Dino BontisK
- 19T. BorgesF78' oyuna girdi 78. dk
- 12M. FilionF82' oyuna girdi 82. dk
- 4D. KrutzenD
- 7I. OketokounF78' oyuna girdi 78. dk
- 11N. AmpomahF68' oyuna girdi 68. dk71' sarı kart 71. dk
- 6B. PatonO82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: Bobby Smyrniotis
Atletico Ottawa · 4-2-3-1
- 31C. KalongoK
- 37T. ArnaudD45' oyundan çıktı 45. dk
- 3J. Dunn-JohnsonD
- 84Sergei KozlovskiyD
- 20Joaquim CoulangesD88' oyundan çıktı 88. dk
- 10M. AparicioO
- 6D. GutiérrezO
- 7E. GarcíaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 13B. TablaO
- 30K. HabibullahO25' asist 25. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 21N. Fleuriau ChateauF25' gol 25. dk84' gol 84. dk90+13' gol 90+13. dk
- 77R. AbrahamF
- 14J. AssiF88' oyuna girdi 88. dk
- 2J. CastroO
- 1T. CramptonK
- 4T. WalkerD88' oyuna girdi 88. dk
- 18Rony MbomioD45' oyuna girdi 45. dk84' asist 84. dk
- 11G. AntinoroO61' oyuna girdi 61. dk
Teknik direktör: Gustavo Leal
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiForge
2. sıra · 58 puan · 28 maç · averaj +27
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBBB
- 01.11 Atlético Ottawa 2–2 Forge B
- 25.10 Pacific FC 1–1 Forge B
- 21.10 CF Montreal 1–1 Forge B
- 17.10 Atlético Ottawa 1–2 Forge G
- 12.10 Forge 5–0 York United G
Atletico Ottawa
3. sıra · 43 puan · 28 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMB
- 01.11 Atletico Ottawa 2–2 Forge B
- 25.10 York United 2–1 Atletico Ottawa M
- 17.10 Atletico Ottawa 1–2 Forge M
- 11.10 Pacific FC 0–2 Atletico Ottawa G
- 30.09 Atletico Ottawa 3–2 Cavalry FC G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Forge ile Atletico Ottawa, Canadian Premier League (Canada) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 21:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 2. sırada (58 puan), konuk ekip 3. sırada (43 puan).
Form (son 5 maç)
Forge son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi. Atletico Ottawa için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 2. (58 p) – 3. (43 p)
- Form (son 5)
- BBBGG – BMMGG
- H2H (G-B-M)
- 16-8-7 (31 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %64
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,40 – 3,85 – 4,57
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 31 kez karşılaştı: Forge 16, Atletico Ottawa 7 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Kasım 2026, Atletico Ottawa 2-2 Forge.
Gol istatistikleri
Forge iç saha 14 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,64 gol yedi; Atletico Ottawa dış saha 14 maçta 1,21 attı, 1,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Forge %43, Atletico Ottawa %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Forge %29, Atletico Ottawa %64. İlk yarıyı önde kapatma: Forge 4/14, Atletico Ottawa 3/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Forge 6,4, Atletico Ottawa 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Forge 1,8, Atletico Ottawa 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 3,85, 2 – 4,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Kanada · Canadian Premier League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 28 | +35 | 60 |
| 2 | Forge | 28 | +27 | 58 |
| 3 | Atlético Ottawa | 28 | -3 | 43 |
| 4 | Supra du Quebec | 28 | -3 | 38 |
| 5 | Vancouver FC | 28 | +2 | 37 |
| 6 | York United | 28 | -23 | 30 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 28 | -6 | 28 |
| 8 | Pacific FC | 28 | -29 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cavalry FC | 14 | +26 | 36 |
| 2 | Forge | 14 | +19 | 33 |
| 3 | Atlético Ottawa | 14 | +6 | 27 |
| 4 | Vancouver FC | 14 | +7 | 25 |
| 5 | York United | 14 | -1 | 21 |
| 6 | Supra du Quebec | 14 | +2 | 18 |
| 7 | HFX Wanderers FC | 14 | -1 | 16 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -10 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Forge | 14 | +8 | 25 |
| 2 | Cavalry FC | 14 | +9 | 24 |
| 3 | Supra du Quebec | 14 | -5 | 20 |
| 4 | Atlético Ottawa | 14 | -9 | 16 |
| 5 | HFX Wanderers FC | 14 | -5 | 12 |
| 6 | Vancouver FC | 14 | -5 | 12 |
| 7 | York United | 14 | -22 | 9 |
| 8 | Pacific FC | 14 | -19 | 8 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
