← Maçlar
Kanada · Canadian Premier League17 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

Atletico Ottawa 1-2 Forge FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Atletico Ottawa
1–2İY 0–1
Forge FC
Maç sonu

Atletico Ottawa 1–2 Forge FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 7–19, isabetli şut 1–7, topa sahip olma %52–%48, korner 3–3.

Maç özeti

Atletico Ottawa – Forge FC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: G. Antinoro 90+7' (pen.) (Atletico Ottawa); Anthony Aromatario 33', Levonte Johnson 54' (Forge FC). xG: Atletico Ottawa 1,2 – 3,1 Forge FC.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Atletico Ottawa: Gustavo Leal · Forge FC: Bobby Smyrniotis

Maç akışı

Atletico Ottawa üstte · Forge FC altta

01530İY607590 15' sarı kart: Levonte Johnson (Forge FC)19' sarı kart: Diego Gutiérrez (Atletico Ottawa)33' gol: Anthony Aromatario (Forge FC)40' sarı kart: Emiliano·García (Atletico Ottawa)54' gol: Levonte Johnson (Forge FC)55' sarı kart: Antoine Batisse (Forge FC)61' kırmızı kart: Diego Gutiérrez (Atletico Ottawa)64' oyuncu değişikliği: Kamron Habibullah ↔ G. Antinoro (Atletico Ottawa)↔65' oyuncu değişikliği: Tim Arnaud ↔ Jean-Aniel Assi (Atletico Ottawa)↔73' oyuncu değişikliği: Lucas Cavallini ↔ Ismael Oketokoun Hassane (Forge FC)↔74' oyuncu değişikliği: M. Bourgeois ↔ Hoce Massunda (Forge FC)↔74' oyuncu değişikliği: Levonte Johnson ↔ Ben Paton (Forge FC)↔74' oyuncu değişikliği: Nicolas Fleuriau Chateau ↔ Reinaldo Abraham (Atletico Ottawa)↔74' oyuncu değişikliği: Emiliano·García ↔ Ralph Khoury (Atletico Ottawa)↔77' oyuncu değişikliği: Noah Jensen ↔ Tristan Borges (Forge FC)↔77' oyuncu değişikliği: Anthony Aromatario ↔ aghilas sadek (Forge FC)↔87' oyuncu değişikliği: Ballou Tabla ↔ Juan Castro (Atletico Ottawa)↔90+7' gol: G. Antinoro (Atletico Ottawa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart: Levonte Johnson (Forge FC)
  • 19' sarı kart: Diego Gutiérrez (Atletico Ottawa)
  • 33' gol: Anthony Aromatario (Forge FC)
  • 40' sarı kart: Emiliano·García (Atletico Ottawa)
  • 54' gol: Levonte Johnson (Forge FC)
  • 55' sarı kart: Antoine Batisse (Forge FC)
  • 61' kırmızı kart: Diego Gutiérrez (Atletico Ottawa)
  • 64' oyuncu değişikliği: Kamron Habibullah ↔ G. Antinoro (Atletico Ottawa)
  • 65' oyuncu değişikliği: Tim Arnaud ↔ Jean-Aniel Assi (Atletico Ottawa)
  • 73' oyuncu değişikliği: Lucas Cavallini ↔ Ismael Oketokoun Hassane (Forge FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: M. Bourgeois ↔ Hoce Massunda (Forge FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: Levonte Johnson ↔ Ben Paton (Forge FC)
  • 74' oyuncu değişikliği: Nicolas Fleuriau Chateau ↔ Reinaldo Abraham (Atletico Ottawa)
  • 74' oyuncu değişikliği: Emiliano·García ↔ Ralph Khoury (Atletico Ottawa)
  • 77' oyuncu değişikliği: Noah Jensen ↔ Tristan Borges (Forge FC)
  • 77' oyuncu değişikliği: Anthony Aromatario ↔ aghilas sadek (Forge FC)
  • 87' oyuncu değişikliği: Ballou Tabla ↔ Juan Castro (Atletico Ottawa)
  • 90+7' gol: G. Antinoro (Atletico Ottawa)

Maç olayları

  1. Atletico OttawaForge FC
  2. Penaltı golü G. Antinoro 1–2Penaltı90+7'
  3. G. AntinoroVAR: penaltı iptal90+4'
  4. Ballou Tabla ↔ Juan CastroOyuncu değişikliği87'
  5. 77'Noah Jensen ↔ Tristan BorgesOyuncu değişikliği
  6. 77'Anthony Aromatario ↔ aghilas sadekOyuncu değişikliği
  7. 74'M. Bourgeois ↔ Hoce MassundaOyuncu değişikliği
  8. 74'Levonte Johnson ↔ Ben PatonOyuncu değişikliği
  9. Nicolas Fleuriau Chateau ↔ Reinaldo AbrahamOyuncu değişikliği74'
  10. Emiliano·García ↔ Ralph KhouryOyuncu değişikliği74'
  11. 73'Lucas Cavallini ↔ Ismael Oketokoun HassaneOyuncu değişikliği
  12. Tim Arnaud ↔ Jean-Aniel AssiOyuncu değişikliği65'
  13. Kamron Habibullah ↔ G. AntinoroOyuncu değişikliği64'
  14. Diego GutiérrezKırmızı kart61'
  15. Diego GutiérrezVAR: inceleme59'
  16. 55'Antoine BatisseSarı kart
  17. 54'Gol Levonte Johnson 0–2Asist: Lucas Cavallini
  18. Emiliano·GarcíaSarı kart40'
  19. 33'Gol Anthony Aromatario 0–1
  20. Diego GutiérrezSarı kart19'
  21. 15'Levonte JohnsonSarı kart

Maç istatistikleri

Atletico OttawaForge FC
52%Topa sahip olma48%
1,22Beklenen gol (xG)3,11
7Toplam şut19
1İsabetli şut7
6İsabetsiz şut8
0Engellenen şut4
5Ceza sahası içi şut11
2Ceza sahası dışı şut8
3Korner3
12Faul12
2Sarı kart2
1Kırmızı kart0
5Kurtarış0
467Pas432
390İsabetli pas363

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Atletico Ottawa
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%47 14/30%53 8/15
Beraberlik%17 5/30%27 4/15
Mağlubiyet%37 11/30%20 3/15
Forge FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%57 17/30%47 7/15
Beraberlik%27 8/30%33 5/15
Mağlubiyet%17 5/30%20 3/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Atletico Ottawa
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,57 (47 gol)1,80 (27 gol)
Yediği gol / maç1,63 (49 gol)1,40 (21 gol)
Forge FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,77 (53 gol)1,53 (23 gol)
Yediği gol / maç0,90 (27 gol)1,00 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Atletico Ottawa
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%67 20/30%67 10/15
1,5 Üst%87 26/30%87 13/15
2,5 Üst%70 21/30%67 10/15
3,5 Üst%40 12/30%33 5/15
Gol yememe%20 6/30%20 3/15
Forge FC
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%53 16/30%73 11/15
1,5 Üst%70 21/30%73 11/15
2,5 Üst%50 15/30%53 8/15
3,5 Üst%30 9/30%27 4/15
Gol yememe%40 12/30%20 3/15

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Atletico Ottawa
Toplam (20)İç saha (10)
Maçta toplam korner (ort.)10,010,7
7,5 Üst%70 14/20%80 8/10
8,5 Üst%65 13/20%70 7/10
9,5 Üst%50 10/20%60 6/10
10,5 Üst%40 8/20%60 6/10
Forge FC
Toplam (20)Dış saha (9)
Maçta toplam korner (ort.)9,59,3
7,5 Üst%70 14/20%67 6/9
8,5 Üst%50 10/20%56 5/9
9,5 Üst%45 9/20%56 5/9
10,5 Üst%25 5/20%22 2/9

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Atletico Ottawa
Toplam (20)İç saha (10)
Maç başı kart4,24,0
2,5 Üst%75 15/20%80 8/10
3,5 Üst%65 13/20%60 6/10
4,5 Üst%40 8/20%30 3/10
5,5 Üst%30 6/20%30 3/10
Forge FC
Toplam (20)Dış saha (9)
Maç başı kart3,84,4
2,5 Üst%65 13/20%78 7/9
3,5 Üst%50 10/20%67 6/9
4,5 Üst%40 8/20%56 5/9
5,5 Üst%25 5/20%33 3/9

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Atletico Ottawa
Toplam (20)İç saha (10)
Maç başı isabetli şut8,89,4
6,5 Üst%75 15/20%90 9/10
7,5 Üst%65 13/20%80 8/10
8,5 Üst%45 9/20%60 6/10
9,5 Üst%30 6/20%30 3/10
Forge FC
Toplam (20)Dış saha (9)
Maç başı isabetli şut8,07,7
6,5 Üst%80 16/20%89 8/9
7,5 Üst%65 13/20%67 6/9
8,5 Üst%30 6/20%22 2/9
9,5 Üst%25 5/20%11 1/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Atletico Ottawa
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%20 6/30%20 3/15
Berabere%37 11/30%40 6/15
Geride%43 13/30%40 6/15
Forge FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%37 11/30%47 7/15
Berabere%50 15/30%47 7/15
Geride%13 4/30%7 1/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Atletico Ottawa (30 maç)

1/161/X01/20X/14X/X4X/232/142/X12/28

Forge FC (30 maç)

1/171/X31/21X/19X/X4X/222/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Atletico Ottawa (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 10
16-30 5 5
31-45 4 10
46-60 5 7
61-75 9 7
76-90 19 6

Forge FC (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 9 2
31-45 6 6
46-60 10 3
61-75 9 4
76-90 14 9

Kartlar

Atletico Ottawa

Sarı 61 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 2,0)

Forge FC

Sarı 61 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 115 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Atletico Ottawa: iç saha, 10 maç · Forge FC: dış saha, 9 maç

Atletico OttawaForge FC
%57,4Topa sahip olma%46,5
1,50Beklenen gol (xG)1,66
10,3Toplam şut13,7
4,5İsabetli şut4,7
7,3Ceza sahası içi şut8,2
5,2Korner5,7
518Pas355
%88Pas isabeti%78
3,3Kurtarış1,4
10,4Faul13,4
0,2Ofsayt0,9
1,5Sarı kart2,0
0,10Kırmızı kart0,22

Rakiplerine izin verdikleri

2,15Rakibin xG'si1,44
13,9Rakibin şutu9,8
4,9Rakibin isabetli şutu3,0
5,5Rakibin korneri3,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Atletico Ottawa – Forge FC ilk 11'ler

Atletico Ottawa · 4-4-2

  1. 1T. CramptonK
  2. 37T. ArnaudD65' oyundan çıktı 65. dk
  3. 3J. Dunn-JohnsonD
  4. 84Sergei KozlovskiyD
  5. 20Joaquim CoulangesD
  6. 7E. GarcíaO40' sarı kart 40. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  7. 6D. GutiérrezO19' sarı kart 19. dk61' kırmızı kart 61. dk
  8. 10M. AparicioO
  9. 30K. HabibullahO64' oyundan çıktı 64. dk
  10. 13B. TablaF87' oyundan çıktı 87. dk
  11. 21N. Fleuriau ChateauF74' oyundan çıktı 74. dk
Yedekler
  • 4T. WalkerD
  • 19R. KhouryF74' oyuna girdi 74. dk
  • 11G. AntinoroO64' oyuna girdi 64. dk90+7' gol 90+7. dk
  • 31C. KalongoK
  • 2J. CastroO87' oyuna girdi 87. dk
  • 14J. AssiF65' oyuna girdi 65. dk
  • 77R. AbrahamF74' oyuna girdi 74. dk

Teknik direktör: Gustavo Leal

Forge FC · 4-2-3-1

  1. 36Dino BontisK
  2. 24R. RamaD
  3. 5D. NimickD
  4. 55Manjrekar JamesD
  5. 4D. KrutzenD
  6. 8A. BatisseO55' sarı kart 55. dk
  7. 23A. AromatarioO33' gol 33. dk77' oyundan çıktı 77. dk
  8. 87M. BourgeoisO74' oyundan çıktı 74. dk
  9. 22N. JensenO77' oyundan çıktı 77. dk
  10. 14L. JohnsonO15' sarı kart 15. dk54' gol 54. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  11. 90L. CavalliniF54' asist 54. dk73' oyundan çıktı 73. dk
Yedekler
  • 19T. BorgesF77' oyuna girdi 77. dk
  • 33Cuba GrantK
  • 26A. SadekO77' oyuna girdi 77. dk
  • 6B. PatonO74' oyuna girdi 74. dk
  • 7I. OketokounF73' oyuna girdi 73. dk
  • 17H. MassundaF74' oyuna girdi 74. dk
  • 3M. JevremovićD

Teknik direktör: Bobby Smyrniotis

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Atletico Ottawa son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Forge için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 13, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 29 maçta galibiyetler Atletico Ottawa 7 – Forge 15; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Eylül 2026, Forge 3-0 Atletico Ottawa.

Sıralama
3. (43 p) – 2. (54 p)
Form (son 5)
GGGMM – GGBBB
H2H (G-B-M)
7-7-15 (29 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %67
Korner ort. (maç)
9,5
iddaa MS 1-0-2
4,95 – 3,95 – 1,37
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Atletico Ottawa iç saha 13 maçta maç başına 1,85 gol attı, 1,31 gol yedi; Forge dış saha 12 maçta 1,50 attı, 0,92 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico Ottawa %62, Forge %67. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico Ottawa 3/13, Forge 5/12.

Korner ve kart

Maç başına korner: Atletico Ottawa 5,5, Forge 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Atletico Ottawa 1,8, Forge 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,95, 0 – 3,95, 2 – 1,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 08:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kanada · Canadian Premier League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cavalry FC 281864 5823 +3560 MBGGM
2Forge 281774 4922 +2758 GGBBM
3Atlético Ottawa 2813411 4245 -343 GMMBG
4Supra du Quebec 2811512 4750 -338 GBGGG
5Vancouver FC 2810711 3937 +237 BBBGM
6York United 287912 4265 -2330 GMMMG
7HFX Wanderers FC 287714 4450 -628 MBBMM
8Pacific FC 282917 3362 -2915 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Cavalry FC 141130 359 +2636
2Forge 141031 289 +1933
3Atlético Ottawa 14833 2519 +627
4Vancouver FC 14743 2316 +725
5York United 14635 3031 -121
6Supra du Quebec 14536 2119 +218
7HFX Wanderers FC 14446 2425 -116
8Pacific FC 14149 1525 -107
#TakımOGBMAYAVP
1Forge 14743 2113 +825
2Cavalry FC 14734 2314 +924
3Supra du Quebec 14626 2631 -520
4Atlético Ottawa 14518 1726 -916
5HFX Wanderers FC 14338 2025 -512
6Vancouver FC 14338 1621 -512
7York United 14167 1234 -229
8Pacific FC 14158 1837 -198

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,95X3,9521,37

Çifte şans

1X2,07121,08X21,06

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,93

1,5 Alt / Üst

Alt4,07Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,14Üst1,39

3,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,09

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Canadian Premier League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.