Karadağ · 1. Lig · 15. hafta

Dečić – Mladost DG

Başlamasına 12 sa 55 dk Başlamadı

Dečić – Mladost DG: 8 Kasım 19:00, Karadağ · 1. Lig, 15. hafta. Bu sezon Dečić evinde 7 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; Mladost DG deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 10 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Tusko, Tuzi

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiDečićMladost DG
Lig sırası6. · 18 puan9. · 12 puan
Form (son 5)BMMGMGBMMM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 0,570,71 – 2,29
2,5 Üst biten%14%57
Karşılıklı gol%43%43
Gol yemediği%43%14
Aralarında (G-B-M)6-0-3 (9 maç, Dečić bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Dečić iç sahada (7 maç), Mladost DG deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Dečić iç sahada (7 maç) · Mladost DG deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,71
0,57 Gol yeme maç başı 2,29
%43 Gol yememe maçların %14
%43 KG Var maçların %43
%14 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Dečić iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Mladost DG deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Dečić, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%14).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Dečić

6. sıra · 18 puan · 13 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGM

  1. 03.11 Jezero 1–0 Dečić M
  2. 29.10 Dečić 2–0 Otrant-Olympic G
  3. 23.10 Bokelj 2–0 Dečić M
  4. 18.10 Dečić 0–1 Buducnost Podgorica M
  5. 14.10 Sutjeska 0–0 Dečić B
Deplasman

Mladost DG

9. sıra · 12 puan · 14 maç · averaj -12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMM

  1. 02.11 Mladost DG 0–1 Sutjeska M
  2. 28.10 Petrovac 1–0 Mladost DG M
  3. 22.10 Mornar 4–1 Mladost DG M
  4. 18.10 Mladost DG 0–0 Jezero B
  5. 14.10 Mladost DG 4–0 Iskra G

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Dečić için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 2, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mladost DG için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 6. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Dečić 6 – Mladost DG 3; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Mladost DG 2-0 Dečić.

Gol istatistikleri

Dečić iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,57 gol yedi; Mladost DG dış saha 7 maçta 0,71 attı, 2,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %14, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dečić %43, Mladost DG %43. İlk yarıyı önde kapatma: Dečić 2/7, Mladost DG 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,20, 2 – 4,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,61.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 10 gol yediler.

Sıralama
6. (18 p) – 9. (12 p)
Form (son 5)
MGMMB – MMMBG
H2H (G-B-M)
6-0-3 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,53 – 3,20 – 4,37

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dečić
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%38 5/13%43 3/7
Beraberlik%23 3/13%43 3/7
Mağlubiyet%38 5/13%14 1/7
Mladost DG
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%21 3/14%14 1/7
Beraberlik%21 3/14%14 1/7
Mağlubiyet%57 8/14%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dečić
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,92 (12 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç0,85 (11 gol)0,57 (4 gol)
Mladost DG
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,79 (11 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dečić
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%23 3/13%43 3/7
1,5 Üst%69 9/13%57 4/7
2,5 Üst%15 2/13%14 1/7
3,5 Üst%0 0/13%0 0/7
Gol yememe%38 5/13%43 3/7
Mladost DG
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%36 5/14%43 3/7
1,5 Üst%57 8/14%57 4/7
2,5 Üst%43 6/14%57 4/7
3,5 Üst%29 4/14%43 3/7
Gol yememe%29 4/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dečić
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%29 2/7
Berabere%54 7/13%57 4/7
Geride%23 3/13%14 1/7
Mladost DG
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%7 1/14%14 1/7
Berabere%50 7/14%29 2/7
Geride%43 6/14%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dečić (13 maç)

1/121/X11/20X/13X/X1X/232/102/X12/22

Mladost DG (14 maç)

1/111/X01/20X/11X/X3X/232/112/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dečić (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 3
31-45 1 1
46-60 3 3
61-75 3 1
76-90 2 3

Mladost DG (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 5
31-45 3 2
46-60 1 3
61-75 1 3
76-90 1 1

Kartlar

Dečić

Sarı 21 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,6)

Mladost DG

Sarı 22 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 71 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Karadağ · 1. Lig puan durumu · Prva Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Otrant-Olympic 15834 2819 +927 GBMGG
2Buducnost Podgorica 15744 2016 +425 GBGGM
3Mornar 15663 2115 +624 GGMBG
4Sutjeska 14653 1910 +923 BGBBG
5Bokelj 14545 1011 -119 MGBMM
6Dečić 13535 1211 +118 BMMGM
7Jezero 15465 1722 -518 BMBGG
8Petrovac 13364 1213 -115 MMGGB
9Mladost DG 14338 1123 -1212 BBMMM
10Arsenal Tivat 14167 1020 -109 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Sutjeska 7412 158 +713
2Bokelj 7412 83 +513
3Mornar 7331 116 +512
4Otrant-Olympic 7331 128 +412
5Jezero 7331 95 +412
6Dečić 7331 74 +312
7Buducnost Podgorica 8332 1412 +212
8Petrovac 7223 87 +18
9Mladost DG 7223 67 -18
10Arsenal Tivat 7025 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Otrant-Olympic 8503 1611 +515
2Buducnost Podgorica 7412 64 +213
3Mornar 8332 109 +112
4Sutjeska 7241 42 +210
5Petrovac 6141 46 -27
6Arsenal Tivat 7142 812 -47
7Dečić 6204 57 -26
8Bokelj 7133 28 -66
9Jezero 8134 817 -96
10Mladost DG 7115 516 -114

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Dečić1,53
X · Beraberlik3,20
2 · Mladost DG4,37

2,5 Alt / Üst

Alt1,58
Üst1,78

Karşılıklı gol

Var1,74
Yok1,61
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,061 ve 21,140 ve 21,76

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,5703,1921,83

1. Yarı Sonucu

12,0402,0024,84

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,410 ve 21,39

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,51Üst1,25

2. Yarı Sonucu

11,9102,3124,22

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,67Üst1,67

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,98Üst1,45

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,30Yok–

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,78Üst1,58

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,25Üst2,53