← Maçlar
Karadağ · 1. Lig · 11. hafta18 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

FK Decic Tuzi 0-1 Buducnost: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Decic Tuzi
0–1İY 0–0
Buducnost
Maç sonu

FK Decic Tuzi 0–1 Buducnost (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

FK Decic Tuzi – Buducnost maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FK Decic Tuzi üstte · Buducnost altta

01530İY607590 14' sarı kart: C. Ondong-Mba (Buducnost)20' sarı kart: M. Raspopovic (Buducnost)50' gol (Buducnost)68' sarı kart (Buducnost)84' sarı kart (FK Decic Tuzi)85' sarı kart (Buducnost)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: C. Ondong-Mba (Buducnost)
  • 20' sarı kart: M. Raspopovic (Buducnost)
  • 50' gol (Buducnost)
  • 68' sarı kart (Buducnost)
  • 84' sarı kart (FK Decic Tuzi)
  • 85' sarı kart (Buducnost)

Maç olayları

  1. FK Decic TuziBuducnost
  2. 85'Sarı kart
  3. Sarı kart84'
  4. 68'Sarı kart
  5. 50'Gol 0–1
  6. 20'M. RaspopovicSarı kart
  7. 14'C. Ondong-MbaSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Decic Tuzi
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%38 5/13%43 3/7
Beraberlik%23 3/13%43 3/7
Mağlubiyet%38 5/13%14 1/7
Buducnost
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%57 4/7
Beraberlik%27 4/15%14 1/7
Mağlubiyet%27 4/15%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Decic Tuzi
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,92 (12 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç0,85 (11 gol)0,57 (4 gol)
Buducnost
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)0,86 (6 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)0,57 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Decic Tuzi
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%23 3/13%43 3/7
1,5 Üst%69 9/13%57 4/7
2,5 Üst%15 2/13%14 1/7
3,5 Üst%0 0/13%0 0/7
Gol yememe%38 5/13%43 3/7
Buducnost
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%33 5/15%14 1/7
1,5 Üst%60 9/15%43 3/7
2,5 Üst%40 6/15%14 1/7
3,5 Üst%27 4/15%0 0/7
Gol yememe%53 8/15%71 5/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Decic Tuzi
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%23 3/13%29 2/7
Berabere%54 7/13%57 4/7
Geride%23 3/13%14 1/7
Buducnost
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%53 8/15%43 3/7
Geride%27 4/15%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Decic Tuzi (13 maç)

1/121/X11/20X/13X/X1X/232/102/X12/22

Buducnost (15 maç)

1/131/X01/20X/14X/X4X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Decic Tuzi (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 3
31-45 1 1
46-60 3 3
61-75 3 1
76-90 2 3

Buducnost (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 5 0
61-75 4 2
76-90 4 4

Kartlar

FK Decic Tuzi

Sarı 21 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,6)

Buducnost

Sarı 32 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 71 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Dečić 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Buducnost 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 29 kez karşılaştı: Dečić 9, Buducnost 9 galibiyet aldı, 11 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Buducnost 0-2 Dečić.

Sıralama
5. (15 p) – 3. (15 p)
Form (son 5)
BBMBM – BBGGG
H2H (G-B-M)
9-11-9 (29 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %20
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %20
iddaa MS 1-0-2
1,94 – 2,73 – 3,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dečić iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,60 gol yedi; Buducnost dış saha 5 maçta 0,80 attı, 0,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dečić %60, Buducnost %20. İlk yarıyı önde kapatma: Dečić 1/5, Buducnost 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 2,73, 2 – 3,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,26. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,50.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Karadağ · 1. Lig puan durumu · Prva Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Otrant-Olympic 15834 2819 +927 GBMGG
2Buducnost Podgorica 15744 2016 +425 GBGGM
3Mornar 15663 2115 +624 GGMBG
4Sutjeska 14653 1910 +923 BGBBG
5Bokelj 14545 1011 -119 MGBMM
6Dečić 13535 1211 +118 BMMGM
7Jezero 15465 1722 -518 BMBGG
8Petrovac 13364 1213 -115 MMGGB
9Mladost DG 14338 1123 -1212 BBMMM
10Arsenal Tivat 14167 1020 -109 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Sutjeska 7412 158 +713
2Bokelj 7412 83 +513
3Mornar 7331 116 +512
4Otrant-Olympic 7331 128 +412
5Jezero 7331 95 +412
6Dečić 7331 74 +312
7Buducnost Podgorica 8332 1412 +212
8Petrovac 7223 87 +18
9Mladost DG 7223 67 -18
10Arsenal Tivat 7025 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Otrant-Olympic 8503 1611 +515
2Buducnost Podgorica 7412 64 +213
3Mornar 8332 109 +112
4Sutjeska 7241 42 +210
5Petrovac 6141 46 -27
6Arsenal Tivat 7142 812 -47
7Dečić 6204 57 -26
8Bokelj 7133 28 -66
9Jezero 8134 817 -96
10Mladost DG 7115 516 -114

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,94X2,7323,30

Çifte şans

1X1,15121,23X21,46

Karşılıklı gol

Var1,92Yok1,50

1,5 Alt / Üst

Alt2,22Üst1,36

2,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,26

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.