Karadağ · 1. Lig · 15. hafta

Arsenal Tivat 0-1 Jezero: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–0

Arsenal Tivat 0–1 Jezero (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Arsenal Tivat – Jezero maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stadion u Parku, Tivat

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Arsenal Tivat üstte · Jezero altta

01530İY607590 25' sarı kart: G. Petovic (Arsenal Tivat)46' sarı kart (Arsenal Tivat)78' gol (Jezero)80' sarı kart (Arsenal Tivat)89' sarı kart (Arsenal Tivat)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 25' sarı kart: G. Petovic (Arsenal Tivat)
  • 46' sarı kart (Arsenal Tivat)
  • 78' gol (Jezero)
  • 80' sarı kart (Arsenal Tivat)
  • 89' sarı kart (Arsenal Tivat)

Maç olayları

  1. Arsenal TivatJezero
  2. Sarı kart89'
  3. Sarı kart80'
  4. 78'Gol 0–1
  5. Sarı kart46'
  6. G. PetovicSarı kart25'
Maç özeti

Ev sahibi

Arsenal Tivat

10. sıra · 9 puan

BMBBM

Deplasman

Jezero

7. sıra · 18 puan

GBMBG

Arsenal Tivat iç sahada (7 maç) · Jezero deplasmanda (8 maç), bu sezon

0,29 Gol atma maç başı 1,00
1,14 Gol yeme maç başı 2,12
%29 Gol yememe maçların %25
%29 KG Var maçların %50
%29 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 27 maç (2018'den beri)

6 Arsenal Tivat8 berabere13 Jezero

  • Arsenal Tivat iç sahada bu sezon kazanamadı: 7 maçta 2 beraberlik, 5 mağlubiyet.
  • Jezero deplasmanda 8 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Jezero, deplasman maçlarında 8 maçta 6 kez 2,5 üst bitti (%75).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Arsenal Tivat
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%7 1/14%0 0/7
Beraberlik%43 6/14%29 2/7
Mağlubiyet%50 7/14%71 5/7
Jezero
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%27 4/15%13 1/8
Beraberlik%40 6/15%38 3/8
Mağlubiyet%33 5/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Arsenal Tivat
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,71 (10 gol)0,29 (2 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,14 (8 gol)
Jezero
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,13 (17 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)2,12 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Arsenal Tivat
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%43 6/14%29 2/7
1,5 Üst%50 7/14%43 3/7
2,5 Üst%43 6/14%29 2/7
3,5 Üst%21 3/14%0 0/7
Gol yememe%36 5/14%29 2/7
Jezero
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%60 9/15%75 6/8
2,5 Üst%53 8/15%75 6/8
3,5 Üst%27 4/15%38 3/8
Gol yememe%40 6/15%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Arsenal Tivat
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%14 2/14%14 1/7
Berabere%64 9/14%57 4/7
Geride%21 3/14%29 2/7
Jezero
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%7 1/15%0 0/8
Berabere%80 12/15%88 7/8
Geride%13 2/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Arsenal Tivat (14 maç)

1/111/X01/21X/10X/X6X/232/102/X02/23

Jezero (15 maç)

1/111/X01/20X/13X/X6X/232/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Arsenal Tivat (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 3 3
31-45 2 3
46-60 0 1
61-75 1 5
76-90 1 4

Jezero (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 4 3
31-45 3 2
46-60 1 3
61-75 4 3
76-90 4 4

Kartlar

Arsenal Tivat

Sarı 32 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,3)

Jezero

Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 71 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Arsenal Tivat

10. sıra · 9 puan · 14 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBBM

  1. 03.11 Otrant-Olympic 3–1 Arsenal Tivat M
  2. 28.10 Arsenal Tivat 0–0 Bokelj B
  3. 22.10 Buducnost Podgorica 3–3 Arsenal Tivat B
  4. 17.10 Arsenal Tivat 1–2 Mornar M
  5. 13.10 Arsenal Tivat 1–1 Grbalj B
Deplasman

Jezero

7. sıra · 18 puan · 15 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMBG

  1. 03.11 Jezero 1–0 Dečić G
  2. 29.10 Sutjeska 2–2 Jezero B
  3. 23.10 Jezero 1–2 Petrovac M
  4. 18.10 Mladost DG 0–0 Jezero B
  5. 13.10 Lovćen 1–5 Jezero G

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

1. Lig (Montenegro) 15. hafta programında Arsenal Tivat – Jezero maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 oynanacak. Sıralamada Arsenal Tivat 10., Jezero 8.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Arsenal Tivat için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 6, yenilen 9. Jezero için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 9, yenilen 5.

Sıralama
10. (9 p) – 8. (15 p)
Form (son 5)
MBBMB – GBMBG
H2H (G-B-M)
6-8-13 (27 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,50 – 2,83 – 2,26
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 27 maçta galibiyetler Arsenal Tivat 6 – Jezero 13; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Eylül 2026, Jezero 5-2 Arsenal Tivat.

Gol istatistikleri

Arsenal Tivat iç saha 6 maçta maç başına 0,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Jezero dış saha 7 maçta 1,00 attı, 2,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arsenal Tivat %33, Jezero %57. İlk yarıyı önde kapatma: Arsenal Tivat 1/6, Jezero 0/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,50, 0 – 2,83, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,96. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Karadağ · 1. Lig puan durumu · Prva Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Otrant-Olympic 15834 2819 +927 GBMGG
2Buducnost Podgorica 15744 2016 +425 GBGGM
3Mornar 15663 2115 +624 GGMBG
4Sutjeska 14653 1910 +923 BGBBG
5Bokelj 14545 1011 -119 MGBMM
6Dečić 13535 1211 +118 BMMGM
7Jezero 15465 1722 -518 BMBGG
8Petrovac 13364 1213 -115 MMGGB
9Mladost DG 14338 1123 -1212 BBMMM
10Arsenal Tivat 14167 1020 -109 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Sutjeska 7412 158 +713
2Bokelj 7412 83 +513
3Mornar 7331 116 +512
4Otrant-Olympic 7331 128 +412
5Jezero 7331 95 +412
6Dečić 7331 74 +312
7Buducnost Podgorica 8332 1412 +212
8Petrovac 7223 87 +18
9Mladost DG 7223 67 -18
10Arsenal Tivat 7025 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Otrant-Olympic 8503 1611 +515
2Buducnost Podgorica 7412 64 +213
3Mornar 8332 109 +112
4Sutjeska 7241 42 +210
5Petrovac 6141 46 -27
6Arsenal Tivat 7142 812 -47
7Dečić 6204 57 -26
8Bokelj 7133 28 -66
9Jezero 8134 817 -96
10Mladost DG 7115 516 -114

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Arsenal Tivat2,50
X · Beraberlik2,83
2 · Jezero2,26

2,5 Alt / Üst

Alt1,46
Üst1,96

Karşılıklı gol

Var1,71
Yok1,64
Tüm marketler (12)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,37Yok–

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,44Üst1,99

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,35

1. Yarı Sonucu

13,2001,8322,95

2. Yarı Sonucu

12,8202,1722,62

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,40Üst2,09

Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,200 ve 21,25

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,500 ve 21,15

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,25Üst2,52

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,27Üst1,32

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3203,6124,66

Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar