FK Otrant-Olympic Ulcinj 3-1 FK Arsenal Tivat: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Otrant-Olympic Ulcinj 3–1 FK Arsenal Tivat (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
FK Otrant-Olympic Ulcinj – FK Arsenal Tivat maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: H. Muharemovic 25', V. Rudovic 66' (pen.), P. Vukovic 80' (FK Otrant-Olympic Ulcinj); M. Djukanovic 75' (FK Arsenal Tivat).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FK Otrant-Olympic Ulcinj üstte · FK Arsenal Tivat altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: H. Muharemovic (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 60' oyuncu değişikliği: N. Erakovic ↔ P. Raznatovic (FK Arsenal Tivat)
- 60' oyuncu değişikliği: K. Vujacic ↔ M. Djukanovic (FK Arsenal Tivat)
- 60' oyuncu değişikliği: A. Abdullahi ↔ S. Sesay (FK Arsenal Tivat)
- 66' gol: V. Rudovic (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 70' oyuncu değişikliği: A. Taipi ↔ A. Bosnjak (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 74' sarı kart: S. Krstovic (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 75' gol: M. Djukanovic (FK Arsenal Tivat)
- 76' oyuncu değişikliği: H. Muharemovic ↔ S. Muharem (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 80' gol: P. Vukovic (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 85' oyuncu değişikliği: V. Rudovic ↔ L. Lazoja (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 85' oyuncu değişikliği: B. Banovic ↔ A. Rudovic (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 85' oyuncu değişikliği: F. Pavicevic ↔ B. Redzovic (FK Otrant-Olympic Ulcinj)
- 85' oyuncu değişikliği: R. Kaneda ↔ A. Golub (FK Arsenal Tivat)
- 85' oyuncu değişikliği: I. Vukcevic ↔ A. Kralj (FK Arsenal Tivat)
Maç olayları
- FK Otrant-Olympic UlcinjFK Arsenal Tivat
- V. Rudovic ↔ L. LazojaOyuncu değişikliği85'
- B. Banovic ↔ A. RudovicOyuncu değişikliği85'
- F. Pavicevic ↔ B. RedzovicOyuncu değişikliği85'
- 85'R. Kaneda ↔ A. GolubOyuncu değişikliği
- 85'I. Vukcevic ↔ A. KraljOyuncu değişikliği
- Gol P. Vukovic 3–180'
- H. Muharemovic ↔ S. MuharemOyuncu değişikliği76'
- 75'Gol M. Djukanovic 2–1
- S. KrstovicSarı kart74'
- A. Taipi ↔ A. BosnjakOyuncu değişikliği70'
- Penaltı golü V. Rudovic 2–0Penaltı66'
- 60'N. Erakovic ↔ P. RaznatovicOyuncu değişikliği
- 60'K. Vujacic ↔ M. DjukanovicOyuncu değişikliği
- 60'A. Abdullahi ↔ S. SesayOyuncu değişikliği
- Gol H. Muharemovic 1–025'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,87 (28 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,71 (10 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (20 gol) | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %71 5/7 |
| Geride | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %64 9/14 | %71 5/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Otrant-Olympic Ulcinj (15 maç)
FK Arsenal Tivat (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Otrant-Olympic Ulcinj (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 4 | 1 |
FK Arsenal Tivat (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
FK Otrant-Olympic Ulcinj
Sarı 35 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,3)
FK Arsenal Tivat
Sarı 32 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 71 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Otrant-Olympic son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Arsenal Tivat için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 5, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Otrant-Olympic 5 – Arsenal Tivat 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Arsenal Tivat 1-2 Otrant-Olympic.
- Sıralama
- 4. (21 p) – 10. (9 p)
- Form (son 5)
- MBGMB – BBMBM
- H2H (G-B-M)
- 5-3-4 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,49 – 3,34 – 4,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Otrant-Olympic iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,17 gol yedi; Arsenal Tivat dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Otrant-Olympic %50, Arsenal Tivat %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Otrant-Olympic %50, Arsenal Tivat %50. İlk yarıyı önde kapatma: Otrant-Olympic 1/6, Arsenal Tivat 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,34, 2 – 4,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Karadağ · 1. Lig puan durumu · Prva Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Otrant-Olympic | 15 | +9 | 27 |
| 2 | Buducnost Podgorica | 15 | +4 | 25 |
| 3 | Mornar | 15 | +6 | 24 |
| 4 | Sutjeska | 14 | +9 | 23 |
| 5 | Bokelj | 14 | -1 | 19 |
| 6 | Dečić | 13 | +1 | 18 |
| 7 | Jezero | 15 | -5 | 18 |
| 8 | Petrovac | 13 | -1 | 15 |
| 9 | Mladost DG | 14 | -12 | 12 |
| 10 | Arsenal Tivat | 14 | -10 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska | 7 | +7 | 13 |
| 2 | Bokelj | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Mornar | 7 | +5 | 12 |
| 4 | Otrant-Olympic | 7 | +4 | 12 |
| 5 | Jezero | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Dečić | 7 | +3 | 12 |
| 7 | Buducnost Podgorica | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Petrovac | 7 | +1 | 8 |
| 9 | Mladost DG | 7 | -1 | 8 |
| 10 | Arsenal Tivat | 7 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Otrant-Olympic | 8 | +5 | 15 |
| 2 | Buducnost Podgorica | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Mornar | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Sutjeska | 7 | +2 | 10 |
| 5 | Petrovac | 6 | -2 | 7 |
| 6 | Arsenal Tivat | 7 | -4 | 7 |
| 7 | Dečić | 6 | -2 | 6 |
| 8 | Bokelj | 7 | -6 | 6 |
| 9 | Jezero | 8 | -9 | 6 |
| 10 | Mladost DG | 7 | -11 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
