Phönix Lübeck – Hamburger SV II
Phönix Lübeck – Hamburger SV II: 8 Kasım 16:00, Almanya · Regionalliga - Nord. Bu sezon Phönix Lübeck evinde 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Hamburger SV II deplasmanda 8 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 18 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Phönix Lübeck | Hamburger SV II |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 31 puan | 10. · 19 puan |
| Form (son 5) | MGBBG | GMMGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 4,20 – 0,60 | 2,50 – 1,88 |
| 2,5 Üst biten | %80 | %100 |
| Karşılıklı gol | %40 | %75 |
| Gol yemediği | %60 | %13 |
| Aralarında (G-B-M) | 5-3-3 (11 maç, Phönix Lübeck bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Phönix Lübeck iç sahada (5 maç), Hamburger SV II deplasmanda (8 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Phönix Lübeck iç sahada (5 maç) · Hamburger SV II deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Phönix Lübeck iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
- Hamburger SV II deplasmanda 8 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Hamburger SV II, deplasman maçlarında 8 maçta 8 kez 2,5 üst bitti (%100).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPhönix Lübeck
5. sıra · 31 puan · 15 maç · averaj +27
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBBG
- 31.10 Schöningen 0–3 Phönix Lübeck G
- 25.10 Phönix Lübeck 2–2 Atlas Delmenhorst B
- 17.10 Kickers Emden 2–2 Phönix Lübeck B
- 11.10 Phönix Lübeck 4–1 Eintracht Norderstedt G
- 03.10 Hannover 96 II 3–2 Phönix Lübeck M
Hamburger SV II
10. sıra · 19 puan · 16 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGG
- 01.11 Hamburger SV II 4–2 Hannover 96 II G
- 28.10 Werder Bremen II 1–4 Hamburger SV II G
- 25.10 Bremer SV 4–1 Hamburger SV II M
- 18.10 Hamburger SV II 1–2 VfB Oldenburg M
- 10.10 Schöningen 1–3 Hamburger SV II G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Phönix Lübeck için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 13, yenilen 8. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hamburger SV II için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 13, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Phönix Lübeck 5 – Hamburger SV II 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Hamburger SV II 0-1 Phönix Lübeck.
Gol istatistikleri
Phönix Lübeck iç saha 5 maçta maç başına 4,20 gol attı, 0,60 gol yedi; Hamburger SV II dış saha 8 maçta 2,50 attı, 1,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Phönix Lübeck %80, Hamburger SV II %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Phönix Lübeck %40, Hamburger SV II %75. İlk yarıyı önde kapatma: Phönix Lübeck 5/5, Hamburger SV II 4/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,19, 0 – 4,90, 2 – 6,59. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %90; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 18 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (31 p) – 10. (19 p)
- Form (son 5)
- GBBGM – GGMMG
- H2H (G-B-M)
- 5-3-3 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,19 – 4,90 – 6,59
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %0 0/5 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 6/16 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %6 1/16 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %56 9/16 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,73 (41 gol) | 4,20 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (14 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (28 gol) | 2,50 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,19 (35 gol) | 1,88 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %47 7/15 | %60 3/5 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 10/16 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %100 16/16 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %88 14/16 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %69 11/16 | %100 8/8 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %80 12/15 | %100 5/5 |
| Berabere | %20 3/15 | %0 0/5 |
| Geride | %0 0/15 | %0 0/5 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 5/16 | %50 4/8 |
| Berabere | %38 6/16 | %13 1/8 |
| Geride | %31 5/16 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Phönix Lübeck (15 maç)
Hamburger SV II (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Phönix Lübeck (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 5 | 0 |
| 31-45 | 9 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 7 | 2 |
Hamburger SV II (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 7 | 8 |
Kartlar
Phönix Lübeck
Sarı 1 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,1)
Hamburger SV II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 145 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Almanya · Regionalliga - Nord puan durumu · Regionalliga: North
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hannover 96 II | 17 | +14 | 36 |
| 2 | Weiche Flensburg | 17 | +25 | 35 |
| 3 | VfB Oldenburg | 16 | +23 | 35 |
| 4 | SV Drochtersen/Assel | 16 | +26 | 32 |
| 5 | Phönix Lübeck | 15 | +27 | 31 |
| 6 | Schöningen | 16 | -3 | 27 |
| 7 | Atlas Delmenhorst | 16 | -3 | 21 |
| 8 | Kickers Emden | 17 | -5 | 21 |
| 9 | VfB Lübeck | 16 | -6 | 19 |
| 10 | Hamburger SV II | 16 | -7 | 19 |
| 11 | Werder Bremen II | 17 | -5 | 18 |
| 12 | HSC Hannover | 16 | -9 | 18 |
| 13 | Eimsbütteler TV | 16 | -14 | 17 |
| 14 | Todesfelde | 17 | -23 | 16 |
| 15 | Bremer SV | 16 | -13 | 15 |
| 16 | SSV Jeddeloh | 16 | -14 | 15 |
| 17 | St. Pauli II | 16 | -3 | 14 |
| 18 | Eintracht Norderstedt | 14 | -10 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hannover 96 II | 9 | +9 | 22 |
| 2 | VfB Oldenburg | 8 | +14 | 21 |
| 3 | Weiche Flensburg | 8 | +14 | 19 |
| 4 | SV Drochtersen/Assel | 8 | +21 | 18 |
| 5 | Schöningen | 8 | 0 | 14 |
| 6 | Phönix Lübeck | 5 | +18 | 13 |
| 7 | VfB Lübeck | 10 | -1 | 13 |
| 8 | Kickers Emden | 8 | +7 | 12 |
| 9 | Atlas Delmenhorst | 8 | +2 | 12 |
| 10 | St. Pauli II | 8 | +5 | 11 |
| 11 | SSV Jeddeloh | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Todesfelde | 7 | -3 | 10 |
| 13 | HSC Hannover | 8 | -7 | 9 |
| 14 | Eimsbütteler TV | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Eintracht Norderstedt | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Bremer SV | 9 | -12 | 5 |
| 17 | Werder Bremen II | 10 | -12 | 5 |
| 18 | Hamburger SV II | 8 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Phönix Lübeck | 10 | +9 | 18 |
| 2 | Weiche Flensburg | 9 | +11 | 16 |
| 3 | Hamburger SV II | 8 | +5 | 15 |
| 4 | VfB Oldenburg | 8 | +9 | 14 |
| 5 | SV Drochtersen/Assel | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Hannover 96 II | 8 | +5 | 14 |
| 7 | Werder Bremen II | 7 | +7 | 13 |
| 8 | Schöningen | 8 | -3 | 13 |
| 9 | Bremer SV | 7 | -1 | 10 |
| 10 | HSC Hannover | 8 | -2 | 9 |
| 11 | Atlas Delmenhorst | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Eimsbütteler TV | 8 | -10 | 9 |
| 13 | Kickers Emden | 9 | -12 | 9 |
| 14 | Eintracht Norderstedt | 8 | -8 | 7 |
| 15 | VfB Lübeck | 6 | -5 | 6 |
| 16 | Todesfelde | 10 | -20 | 6 |
| 17 | SSV Jeddeloh | 7 | -13 | 4 |
| 18 | St. Pauli II | 8 | -8 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5
2. Yarı Sonucu
Handikaplı Maç Sonucu -2
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
