← Maçlar
Almanya · Regionalliga - Nord31 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

FSV Schoningen 2011 0-3 FC Phonix Lubeck: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FSV Schoningen 2011
0–3İY 0–2
FC Phonix Lubeck
Maç sonu

FSV Schoningen 2011 0–3 FC Phonix Lubeck (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

FSV Schoningen 2011 – FC Phonix Lubeck maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: J. Markvoort Beke 45', J. Stover 45+2', 72' (FC Phonix Lubeck).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

FSV Schoningen 2011 üstte · FC Phonix Lubeck altta

01530İY607590 45' gol: J. Markvoort Beke (FC Phonix Lubeck)45+2' gol: J. Stover (FC Phonix Lubeck)65' kırmızı kart: J. Weigel (FSV Schoningen 2011)72' gol: J. Stover (FC Phonix Lubeck)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45' gol: J. Markvoort Beke (FC Phonix Lubeck)
  • 45+2' gol: J. Stover (FC Phonix Lubeck)
  • 65' kırmızı kart: J. Weigel (FSV Schoningen 2011)
  • 72' gol: J. Stover (FC Phonix Lubeck)

Maç olayları

  1. FSV Schoningen 2011FC Phonix Lubeck
  2. 72'Gol J. Stover 0–3
  3. J. WeigelKırmızı kart65'
  4. 45+2'Gol J. Stover 0–2
  5. 45'Gol J. Markvoort Beke 0–1

Maç istatistikleri

FSV Schoningen 2011FC Phonix Lubeck
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FSV Schoningen 2011
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%50 8/16%50 4/8
Beraberlik%19 3/16%25 2/8
Mağlubiyet%31 5/16%25 2/8
FC Phonix Lubeck
Toplam (15)Dış saha (10)
Galibiyet%60 9/15%50 5/10
Beraberlik%27 4/15%30 3/10
Mağlubiyet%13 2/15%20 2/10

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FSV Schoningen 2011
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,56 (25 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç1,75 (28 gol)1,62 (13 gol)
FC Phonix Lubeck
Toplam (15)Dış saha (10)
Attığı gol / maç2,73 (41 gol)2,00 (20 gol)
Yediği gol / maç0,93 (14 gol)1,10 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FSV Schoningen 2011
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%56 9/16%63 5/8
1,5 Üst%88 14/16%88 7/8
2,5 Üst%63 10/16%63 5/8
3,5 Üst%44 7/16%38 3/8
Gol yememe%25 4/16%25 2/8
FC Phonix Lubeck
Toplam (15)Dış saha (10)
KG Var%53 8/15%60 6/10
1,5 Üst%93 14/15%90 9/10
2,5 Üst%80 12/15%80 8/10
3,5 Üst%53 8/15%40 4/10
Gol yememe%47 7/15%40 4/10

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FSV Schoningen 2011
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%25 2/8
Berabere%31 5/16%25 2/8
Geride%44 7/16%50 4/8
FC Phonix Lubeck
Toplam (15)Dış saha (10)
Önde%80 12/15%70 7/10
Berabere%20 3/15%30 3/10
Geride%0 0/15%0 0/10

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FSV Schoningen 2011 (16 maç)

1/131/X11/20X/14X/X0X/212/112/X22/24

FC Phonix Lubeck (15 maç)

1/181/X31/21X/11X/X1X/212/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FSV Schoningen 2011 (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 7
31-45 4 4
46-60 2 2
61-75 3 7
76-90 8 2

FC Phonix Lubeck (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 5 0
31-45 9 3
46-60 3 4
61-75 5 4
76-90 7 2

Kartlar

FSV Schoningen 2011

Sarı 1 · Kırmızı 4 (16 maç · maç başı sarı 0,1)

FC Phonix Lubeck

Sarı 1 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 145 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta FSV Schoningen 2011 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-17). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Phönix Lübeck için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler FSV Schoningen 2011 0 – Phönix Lübeck 2; 0 beraberlik var. Son maç: 16 Mayıs 2026, FSV Schoningen 2011 3-5 Phönix Lübeck.

Sıralama
6. (24 p) – 5. (28 p)
Form (son 5)
MMMBM – BBGMG
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %78
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %67
iddaa MS 1-0-2
3,84 – 3,71 – 1,53
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

FSV Schoningen 2011 iç saha 7 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,43 gol yedi; Phönix Lübeck dış saha 9 maçta 1,89 attı, 1,22 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %78. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FSV Schoningen 2011 %71, Phönix Lübeck %67. İlk yarıyı önde kapatma: FSV Schoningen 2011 2/7, Phönix Lübeck 6/9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,84, 0 – 3,71, 2 – 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,26.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 26 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 16:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - Nord puan durumu · Regionalliga: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Hannover 96 II 171133 4127 +1436 GGGMG
2Weiche Flensburg 171124 4621 +2535 GGMBM
3VfB Oldenburg 161123 4320 +2335 GGGBG
4SV Drochtersen/Assel 161024 4923 +2632 GGMGB
5Phönix Lübeck 15942 4114 +2731 MGBBG
6Schöningen 16835 2528 -327 MMMMG
7Atlas Delmenhorst 16565 2326 -321 BGBBM
8Kickers Emden 17566 3843 -521 MBMBB
9VfB Lübeck 16475 2329 -619 BGGMB
10Hamburger SV II 16619 2835 -719 GMMGG
11Werder Bremen II 17539 2732 -518 MGMGM
12HSC Hannover 16466 2433 -918 GGBMB
13Eimsbütteler TV 16457 2337 -1417 BMBBB
14Todesfelde 17449 2750 -2316 MBMGB
15Bremer SV 16439 1427 -1315 MMGBG
16SSV Jeddeloh 16439 2337 -1415 MMGBB
17St. Pauli II 164210 2831 -314 MMGBM
18Eintracht Norderstedt 14347 2939 -1013 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Hannover 96 II 9711 2415 +922
2VfB Oldenburg 8701 2612 +1421
3Weiche Flensburg 8611 239 +1419
4SV Drochtersen/Assel 8602 3110 +2118
5Schöningen 8422 1313 014
6Phönix Lübeck 5410 213 +1813
7VfB Lübeck 10343 1718 -113
8Kickers Emden 8332 1912 +712
9Atlas Delmenhorst 8332 1513 +212
10St. Pauli II 8323 1611 +511
11SSV Jeddeloh 9324 1415 -111
12Todesfelde 7313 1619 -310
13HSC Hannover 8233 1219 -79
14Eimsbütteler TV 8224 1014 -48
15Eintracht Norderstedt 6132 1517 -26
16Bremer SV 9126 820 -125
17Werder Bremen II 10127 618 -125
18Hamburger SV II 8116 820 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Phönix Lübeck 10532 2011 +918
2Weiche Flensburg 9513 2312 +1116
3Hamburger SV II 8503 2015 +515
4VfB Oldenburg 8422 178 +914
5SV Drochtersen/Assel 8422 1813 +514
6Hannover 96 II 8422 1712 +514
7Werder Bremen II 7412 2114 +713
8Schöningen 8413 1215 -313
9Bremer SV 7313 67 -110
10HSC Hannover 8233 1214 -29
11Atlas Delmenhorst 8233 813 -59
12Eimsbütteler TV 8233 1323 -109
13Kickers Emden 9234 1931 -129
14Eintracht Norderstedt 8215 1422 -87
15VfB Lübeck 6132 611 -56
16Todesfelde 10136 1131 -206
17SSV Jeddeloh 7115 922 -134
18St. Pauli II 8107 1220 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,84X3,7121,53

Çifte şans

1X1,81121,11X21,09

Karşılıklı gol

Var1,34Yok2,26

3,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Regionalliga - Nord'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.