FC Minsk – Dinamo Brest
FC Minsk – Dinamo Brest: 8 Kasım 17:00, Belarus · Premier Lig, 28. hafta. Bu sezon FC Minsk evinde 13 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet; Dinamo Brest deplasmanda 13 maçta 8 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 20 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- FC Minsk Stadyumu, Minsk
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | FC Minsk | Dinamo Brest |
|---|---|---|
| Lig sırası | 9. · 34 puan | 4. · 50 puan |
| Form (son 5) | MMMMM | GGBGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,38 – 1,23 | 1,54 – 0,69 |
| 2,5 Üst biten | %39 | %39 |
| Karşılıklı gol | %46 | %46 |
| Gol yemediği | %23 | %46 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-4-13 (21 maç, FC Minsk bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: FC Minsk iç sahada (13 maç), Dinamo Brest deplasmanda (13 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
FC Minsk iç sahada (13 maç) · Dinamo Brest deplasmanda (13 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- FC Minsk iç sahada 13 maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Dinamo Brest deplasmanda 13 maçta 8 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiFC Minsk
9. sıra · 34 puan · 27 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM
- 01.11 ML Vitebsk 4–0 FC Minsk M
- 23.10 FC Minsk 1–3 Baranovichi M
- 17.10 FC Isloch Minsk R. 4–2 FC Minsk M
- 10.10 FC Minsk 0–1 Torpedo Zhodino M
- 03.10 FC Minsk 0–0 Arsenal Hazırlık B
- 18.09 Belshina 2–0 FC Minsk M
Dinamo Brest
4. sıra · 50 puan · 27 maç · averaj +21
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG
- 31.10 Dinamo Brest 3–1 FC Vitebsk G
- 25.10 Neman 1–4 Dinamo Brest G
- 17.10 Dinamo Brest 2–2 FC Gomel B
- 09.10 Arsenal 0–1 Dinamo Brest G
- 02.10 Neman Hazırlık 1–2 Dinamo Brest G
- 20.09 Dinamo Brest 4–2 FC Dnepr Mogilev G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
FC Minsk son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 3 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Dinamo Brest son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 14 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler FC Minsk 4 – Dinamo Brest 13; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Haziran 2026, Dinamo Brest 0-0 FC Minsk.
Gol istatistikleri
FC Minsk iç saha 13 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,23 gol yedi; Dinamo Brest dış saha 13 maçta 1,54 attı, 0,69 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Minsk %38, Dinamo Brest %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Minsk %46, Dinamo Brest %46. İlk yarıyı önde kapatma: FC Minsk 2/13, Dinamo Brest 7/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Minsk 4,5, Dinamo Brest 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: FC Minsk 1,8, Dinamo Brest 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,20, 0 – 3,19, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 20 gol yediler.
- Sıralama
- 9. (34 p) – 4. (50 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – GGBGG
- H2H (G-B-M)
- 4-4-13 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %46 – %46
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 3,20 – 3,19 – 1,75
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 10/27 | %38 5/13 |
| Beraberlik | %15 4/27 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %48 13/27 | %38 5/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 15/27 | %62 8/13 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %26 7/27 | %15 2/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (33 gol) | 1,38 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (40 gol) | 1,23 (16 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (48 gol) | 1,54 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (27 gol) | 0,69 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 13/27 | %46 6/13 |
| 1,5 Üst | %74 20/27 | %62 8/13 |
| 2,5 Üst | %56 15/27 | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %22 6/27 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %22 6/27 | %23 3/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 14/27 | %46 6/13 |
| 1,5 Üst | %70 19/27 | %54 7/13 |
| 2,5 Üst | %59 16/27 | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %41 11/27 | %46 6/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %27 4/15 | %17 1/6 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %50 12/24 | %50 6/12 |
| 3,5 Üst | %25 6/24 | %25 3/12 |
| 4,5 Üst | %13 3/24 | %17 2/12 |
| 5,5 Üst | %8 2/24 | %17 2/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %50 12/24 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %38 9/24 | %42 5/12 |
| 4,5 Üst | %13 3/24 | %0 0/12 |
| 5,5 Üst | %4 1/24 | %0 0/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (24) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,1 | 5,0 |
| 6,5 Üst | %50 12/24 | %50 6/12 |
| 7,5 Üst | %50 12/24 | %50 6/12 |
| 8,5 Üst | %50 12/24 | %50 6/12 |
| 9,5 Üst | %25 6/24 | %17 2/12 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,6 | 4,5 |
| 6,5 Üst | %50 12/24 | %42 5/12 |
| 7,5 Üst | %50 12/24 | %42 5/12 |
| 8,5 Üst | %42 10/24 | %33 4/12 |
| 9,5 Üst | %33 8/24 | %25 3/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 8/27 | %15 2/13 |
| Berabere | %30 8/27 | %54 7/13 |
| Geride | %41 11/27 | %31 4/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %52 14/27 | %54 7/13 |
| Berabere | %30 8/27 | %31 4/13 |
| Geride | %19 5/27 | %15 2/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Minsk (27 maç)
Dinamo Brest (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Minsk (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 6 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 5 | 8 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 11 | 7 |
Dinamo Brest (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 2 |
| 16-30 | 8 | 5 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 12 | 4 |
Kartlar
FC Minsk
Sarı 40 · Kırmızı 0 (27 maç · maç başı sarı 1,5)
Dinamo Brest
Sarı 37 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Minsk: iç saha, 12 maç · Dinamo Brest: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
