FK Arsenal Dzerzhinsk 0-1 FC Dinamo Brest: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Arsenal Dzerzhinsk 0–1 FC Dinamo Brest (9 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
FK Arsenal Dzerzhinsk – FC Dinamo Brest maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 6/28 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %32 9/28 | %29 4/14 |
| Mağlubiyet | %46 13/28 | %50 7/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 15/27 | %62 8/13 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %26 7/27 | %15 2/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (25 gol) | 0,86 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (46 gol) | 1,43 (20 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (48 gol) | 1,54 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (27 gol) | 0,69 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 12/28 | %36 5/14 |
| 1,5 Üst | %75 21/28 | %64 9/14 |
| 2,5 Üst | %39 11/28 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %21 6/28 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %25 7/28 | %36 5/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 14/27 | %46 6/13 |
| 1,5 Üst | %70 19/27 | %54 7/13 |
| 2,5 Üst | %59 16/27 | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %41 11/27 | %46 6/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %69 11/16 | %56 5/9 |
| 8,5 Üst | %50 8/16 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %25 4/16 | %22 2/9 |
| 10,5 Üst | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %52 13/25 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %36 9/25 | %38 5/13 |
| 4,5 Üst | %16 4/25 | %8 1/13 |
| 5,5 Üst | %4 1/25 | %0 0/13 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,7 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %50 12/24 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %38 9/24 | %42 5/12 |
| 4,5 Üst | %13 3/24 | %0 0/12 |
| 5,5 Üst | %4 1/24 | %0 0/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,8 | 4,6 |
| 6,5 Üst | %40 10/25 | %31 4/13 |
| 7,5 Üst | %28 7/25 | %15 2/13 |
| 8,5 Üst | %24 6/25 | %15 2/13 |
| 9,5 Üst | %20 5/25 | %15 2/13 |
| Toplam (24) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,6 | 4,5 |
| 6,5 Üst | %50 12/24 | %42 5/12 |
| 7,5 Üst | %50 12/24 | %42 5/12 |
| 8,5 Üst | %42 10/24 | %33 4/12 |
| 9,5 Üst | %33 8/24 | %25 3/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (28) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 10/28 | %43 6/14 |
| Berabere | %29 8/28 | %36 5/14 |
| Geride | %36 10/28 | %21 3/14 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %52 14/27 | %54 7/13 |
| Berabere | %30 8/27 | %31 4/13 |
| Geride | %19 5/27 | %15 2/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Arsenal Dzerzhinsk (28 maç)
FC Dinamo Brest (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Arsenal Dzerzhinsk (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 9 | 4 |
| 31-45 | 3 | 9 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 11 |
| 76-90 | 3 | 12 |
FC Dinamo Brest (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 2 |
| 16-30 | 8 | 5 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 12 | 4 |
Kartlar
FK Arsenal Dzerzhinsk
Sarı 49 · Kırmızı 3 (28 maç · maç başı sarı 1,8)
FC Dinamo Brest
Sarı 37 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FK Arsenal Dzerzhinsk: iç saha, 13 maç · FC Dinamo Brest: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
