Belarus · 1. Division · 32. hafta

Minsk II 0-2 Molodechno-DYuSSh 4: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–2 MS İY 0–1

Minsk II 0–2 Molodechno-DYuSSh 4 (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Minsk II – Molodechno-DYuSSh 4 maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Petrusevich 10', A. Shlenkin 62' (Molodechno-DYuSSh 4).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Stadyumu FC Minsk, Minsk

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Minsk II üstte · Molodechno-DYuSSh 4 altta

01530İY607590 10' gol: A. Petrusevich (Molodechno-DYuSSh 4)46' oyuncu değişikliği: P. Sheremet ↔ A. Sapego (Minsk II)↔46' oyuncu değişikliği: S. Matusevich ↔ I. Volchok (Minsk II)↔46' oyuncu değişikliği: A. Kazakov ↔ V. Khachaturian (Minsk II)↔46' oyuncu değişikliği: A. Alshanik ↔ E. Shmarov (Molodechno-DYuSSh 4)↔62' gol: A. Shlenkin (Molodechno-DYuSSh 4)64' oyuncu değişikliği: E. Egorov ↔ V. Korotonozhkin (Minsk II)↔69' sarı kart: V. Ganchuk (Minsk II)82' sarı kart: A. Sapego (Minsk II)82' oyuncu değişikliği: A. Kotlyarov ↔ A. Voronovich (Molodechno-DYuSSh 4)↔85' oyuncu değişikliği: D. Morozov ↔ R. Sitnikov (Minsk II)↔85' oyuncu değişikliği: A. Shlenkin ↔ D. Velisevich (Molodechno-DYuSSh 4)↔90' oyuncu değişikliği: D. Gruzhevskiy ↔ T. Dubovik (Molodechno-DYuSSh 4)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' gol: A. Petrusevich (Molodechno-DYuSSh 4)
  • 46' oyuncu değişikliği: P. Sheremet ↔ A. Sapego (Minsk II)
  • 46' oyuncu değişikliği: S. Matusevich ↔ I. Volchok (Minsk II)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Kazakov ↔ V. Khachaturian (Minsk II)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Alshanik ↔ E. Shmarov (Molodechno-DYuSSh 4)
  • 62' gol: A. Shlenkin (Molodechno-DYuSSh 4)
  • 64' oyuncu değişikliği: E. Egorov ↔ V. Korotonozhkin (Minsk II)
  • 69' sarı kart: V. Ganchuk (Minsk II)
  • 82' sarı kart: A. Sapego (Minsk II)
  • 82' oyuncu değişikliği: A. Kotlyarov ↔ A. Voronovich (Molodechno-DYuSSh 4)
  • 85' oyuncu değişikliği: D. Morozov ↔ R. Sitnikov (Minsk II)
  • 85' oyuncu değişikliği: A. Shlenkin ↔ D. Velisevich (Molodechno-DYuSSh 4)
  • 90' oyuncu değişikliği: D. Gruzhevskiy ↔ T. Dubovik (Molodechno-DYuSSh 4)

Maç olayları

  1. Minsk IIMolodechno-DYuSSh 4
  2. 90'D. Gruzhevskiy ↔ T. DubovikOyuncu değişikliği
  3. D. Morozov ↔ R. SitnikovOyuncu değişikliği85'
  4. 85'A. Shlenkin ↔ D. VelisevichOyuncu değişikliği
  5. A. SapegoSarı kart82'
  6. 82'A. Kotlyarov ↔ A. VoronovichOyuncu değişikliği
  7. V. GanchukSarı kart69'
  8. E. Egorov ↔ V. KorotonozhkinOyuncu değişikliği64'
  9. 62'Gol A. Shlenkin 0–2Asist: D. Gruzhevskiy
  10. P. Sheremet ↔ A. SapegoOyuncu değişikliği46'
  11. S. Matusevich ↔ I. VolchokOyuncu değişikliği46'
  12. A. Kazakov ↔ V. KhachaturianOyuncu değişikliği46'
  13. 46'A. Alshanik ↔ E. ShmarovOyuncu değişikliği
  14. G. BulatskiyKaçan penaltı41'
  15. 10'Gol A. Petrusevich 0–1Asist: D. Volkovets
Maç özeti

Ev sahibi

Minsk II

13. sıra · 33 puan

MMGMG

Deplasman

Molodechno-DYuSSh 4

7. sıra · 45 puan

MMMMG

Minsk II iç sahada (16 maç) · Molodechno-DYuSSh 4 deplasmanda (16 maç), bu sezon

0,88 Gol atma maç başı 1,31
2,44 Gol yeme maç başı 1,69
%6 Gol yememe maçların %38
%56 KG Var maçların %31
%63 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 1 maç (2026'dan beri)

1 Minsk II0 berabere0 Molodechno-DYuSSh 4

  • Minsk II iç sahada 16 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 11 mağlubiyet aldı.
  • Molodechno-DYuSSh 4 deplasmanda 16 maçta 8 galibiyet, 1 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
  • Minsk II, iç saha maçlarında 16 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%6).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Minsk II
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%34 11/32%13 2/16
Beraberlik%9 3/32%19 3/16
Mağlubiyet%56 18/32%69 11/16
Molodechno-DYuSSh 4
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%50 16/32%50 8/16
Beraberlik%9 3/32%6 1/16
Mağlubiyet%41 13/32%44 7/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Minsk II
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,44 (46 gol)0,88 (14 gol)
Yediği gol / maç1,91 (61 gol)2,44 (39 gol)
Molodechno-DYuSSh 4
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,72 (55 gol)1,31 (21 gol)
Yediği gol / maç1,59 (51 gol)1,69 (27 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Minsk II
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%59 19/32%56 9/16
1,5 Üst%88 28/32%94 15/16
2,5 Üst%69 22/32%63 10/16
3,5 Üst%41 13/32%31 5/16
Gol yememe%16 5/32%6 1/16
Molodechno-DYuSSh 4
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%41 13/32%31 5/16
1,5 Üst%75 24/32%63 10/16
2,5 Üst%63 20/32%50 8/16
3,5 Üst%44 14/32%38 6/16
Gol yememe%38 12/32%38 6/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Minsk II
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%25 8/32%6 1/16
Berabere%44 14/32%56 9/16
Geride%31 10/32%38 6/16
Molodechno-DYuSSh 4
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%38 12/32%31 5/16
Berabere%31 10/32%31 5/16
Geride%31 10/32%38 6/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Minsk II (32 maç)

1/161/X01/22X/14X/X3X/272/112/X02/29

Molodechno-DYuSSh 4 (32 maç)

1/191/X01/23X/16X/X1X/232/112/X22/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Minsk II (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 7 5
31-45 6 10
46-60 7 7
61-75 10 12
76-90 8 17

Molodechno-DYuSSh 4 (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 4
16-30 5 12
31-45 11 8
46-60 11 7
61-75 5 6
76-90 13 12

Kartlar

Minsk II

Sarı 63 · Kırmızı 4 (31 maç · maç başı sarı 2,0)

Molodechno-DYuSSh 4

Sarı 50 · Kırmızı 1 (32 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 285 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Minsk II

13. sıra · 33 puan · 30 maç · averaj -16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMG

  1. 02.11 Gomel II 1–4 Minsk II G
  2. 24.10 Minsk II 1–5 Orsha M
  3. 18.10 Volna 1–4 Minsk II G
  4. 11.10 Minsk II 0–2 Smorgon M
  5. 04.10 Bumprom 2–1 Minsk II M
Deplasman

Molodechno-DYuSSh 4

7. sıra · 45 puan · 29 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMG

  1. 02.11 Molodechno-DYuSSh 4 5–0 Osipovichy G
  2. 29.10 Dinamo Minsk II 1–0 Molodechno-DYuSSh 4 M
  3. 24.10 Lida 1–0 Molodechno-DYuSSh 4 M
  4. 17.10 Molodechno-DYuSSh 4 2–4 Niva M
  5. 10.10 FC Energetik-Bgu Minsk 5–1 Molodechno-DYuSSh 4 M

Puan durumu 28.10.2026 17:24 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Minsk II ile Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division (Belarus) 32. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 13:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Minsk II 13., Molodechno-DYuSSh 4 7.; iki takım arasında 12 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Minsk II için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 14, yenilen 13. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Molodechno-DYuSSh 4 için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 10, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
13. (33 p) – 7. (45 p)
Form (son 5)
GGMMG – GGMMM
H2H (G-B-M)
1-0-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %53
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %33
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Minsk II 1, Molodechno-DYuSSh 4 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, Molodechno-DYuSSh 4 2-3 Minsk II.

Gol istatistikleri

Minsk II iç saha 15 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,47 gol yedi; Molodechno-DYuSSh 4 dış saha 15 maçta 1,27 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Minsk II %67, Molodechno-DYuSSh 4 %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Minsk II %60, Molodechno-DYuSSh 4 %33. İlk yarıyı önde kapatma: Minsk II 1/15, Molodechno-DYuSSh 4 4/15.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 12:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Belarus · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Slutsk 302064 6028 +3266 GGGGG
2Lida 302037 5443 +1163 GGGGG
3Niva 301956 7736 +4162 GBGGB
4FC Energetik-Bgu Minsk 301857 6536 +2959 GGGMG
5Slonim 301659 5335 +1853 GBGGM
6Shakhter Soligorsk 301389 6046 +1447 GBGBG
7Molodechno-DYuSSh 4 2914312 4850 -245 GMMMM
8Bumprom 3012513 5448 +641 BGMMM
9Ostrovets FC 309129 4142 -139 BBMBG
10Smorgon 3011613 3640 -439 MGGGM
11Volna 3011514 4556 -1138 MMBMG
12Dinamo Minsk II 2710512 4241 +135 MBGMM
13Minsk II 3010317 4258 -1633 MMMGM
14Uni Minsk 297913 2937 -830 MBMGB
15Orsha 308616 3556 -2130 MBMMG
16Gomel II 306618 4262 -2024 MMMMG
17Osipovichy 306519 3474 -4023 BMBGM
18BATE II 295717 3766 -2922 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Slutsk 151230 3111 +2039
2Niva 151131 4512 +3336
3FC Energetik-Bgu Minsk 151032 3718 +1933
4Lida 151023 2420 +432
5Shakhter Soligorsk 15933 3216 +1630
6Slonim 16844 2718 +928
7Molodechno-DYuSSh 4 15726 2924 +523
8Smorgon 15726 1818 023
9Bumprom 15717 2922 +722
10Volna 14635 2023 -321
11Uni Minsk 14455 1313 017
12Ostrovets FC 15456 2022 -217
13Dinamo Minsk II 13526 2023 -317
14Osipovichy 15438 2039 -1915
15BATE II 15339 2535 -1012
16Gomel II 153210 1932 -1311
17Orsha 152310 1533 -189
18Minsk II 152310 1437 -239
#TakımOGBMAYAVP
1Lida 151014 3023 +731
2FC Slutsk 15834 2917 +1227
3FC Energetik-Bgu Minsk 15825 2818 +1026
4Niva 15825 3224 +826
5Slonim 14815 2617 +925
6Minsk II 15807 2821 +724
7Ostrovets FC 15573 2120 +122
8Molodechno-DYuSSh 4 14716 1926 -722
9Orsha 15636 2023 -321
10Bumprom 15546 2526 -119
11Dinamo Minsk II 14536 2218 +418
12Shakhter Soligorsk 15456 2830 -217
13Volna 16529 2533 -817
14Smorgon 15447 1822 -416
15Gomel II 15348 2330 -713
16Uni Minsk 15348 1624 -813
17BATE II 14248 1231 -1910
18Osipovichy 152211 1435 -218

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:24 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 17:24 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.

Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar