← Maçlar
Belarus · 1. Division · 29. hafta18 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Volna Pinsk 1-4 FC Minsk 2: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Volna Pinsk
1–4İY 1–2
FC Minsk 2
Maç sonu

Volna Pinsk 1–4 FC Minsk 2 (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Volna Pinsk – FC Minsk 2 maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: A. Vlasov 23' (Volna Pinsk); D. Morozov 35', S. Matusevich 38', I. Volchok 79', V. Zholudov 84' (FC Minsk 2).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Volna Pinsk üstte · FC Minsk 2 altta

01530İY607590 23' gol: A. Vlasov (Volna Pinsk)29' sarı kart (FC Minsk 2)35' gol: D. Morozov (FC Minsk 2)38' gol: S. Matusevich (FC Minsk 2)60' sarı kart (FC Minsk 2)68' sarı kart (FC Minsk 2)77' sarı kart (Volna Pinsk)79' gol: I. Volchok (FC Minsk 2)84' gol: V. Zholudov (FC Minsk 2)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 23' gol: A. Vlasov (Volna Pinsk)
  • 29' sarı kart (FC Minsk 2)
  • 35' gol: D. Morozov (FC Minsk 2)
  • 38' gol: S. Matusevich (FC Minsk 2)
  • 60' sarı kart (FC Minsk 2)
  • 68' sarı kart (FC Minsk 2)
  • 77' sarı kart (Volna Pinsk)
  • 79' gol: I. Volchok (FC Minsk 2)
  • 84' gol: V. Zholudov (FC Minsk 2)

Maç olayları

  1. Volna PinskFC Minsk 2
  2. 84'Gol V. Zholudov 1–4Asist: I. Bondarenko
  3. 79'Gol I. Volchok 1–3Asist: S. Matusevich
  4. Sarı kart77'
  5. 68'Sarı kart
  6. 60'Sarı kart
  7. 38'Gol S. Matusevich 1–2
  8. 35'Gol D. Morozov 1–1Asist: V. Zholudov
  9. 29'Sarı kart
  10. Gol A. Vlasov 1–0Asist: M. Grechikha23'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Volna Pinsk
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%41 13/32%44 7/16
Beraberlik%16 5/32%19 3/16
Mağlubiyet%44 14/32%38 6/16
FC Minsk 2
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%34 11/32%56 9/16
Beraberlik%9 3/32%0 0/16
Mağlubiyet%56 18/32%44 7/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Volna Pinsk
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,47 (47 gol)1,38 (22 gol)
Yediği gol / maç1,75 (56 gol)1,56 (25 gol)
FC Minsk 2
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,44 (46 gol)2,00 (32 gol)
Yediği gol / maç1,91 (61 gol)1,38 (22 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Volna Pinsk
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%66 21/32%69 11/16
1,5 Üst%78 25/32%75 12/16
2,5 Üst%66 21/32%63 10/16
3,5 Üst%47 15/32%38 6/16
Gol yememe%13 4/32%19 3/16
FC Minsk 2
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%59 19/32%63 10/16
1,5 Üst%88 28/32%81 13/16
2,5 Üst%69 22/32%75 12/16
3,5 Üst%41 13/32%50 8/16
Gol yememe%16 5/32%25 4/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Volna Pinsk
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%25 8/32%19 3/16
Berabere%50 16/32%56 9/16
Geride%25 8/32%25 4/16
FC Minsk 2
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%25 8/32%44 7/16
Berabere%44 14/32%31 5/16
Geride%31 10/32%25 4/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Volna Pinsk (32 maç)

1/161/X21/20X/15X/X3X/282/122/X02/26

FC Minsk 2 (32 maç)

1/161/X01/22X/14X/X3X/272/112/X02/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Volna Pinsk (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 6
16-30 7 4
31-45 9 12
46-60 4 7
61-75 7 8
76-90 11 16

FC Minsk 2 (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 7 5
31-45 6 10
46-60 7 7
61-75 10 12
76-90 8 17

Kartlar

Volna Pinsk

Sarı 46 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,5)

FC Minsk 2

Sarı 63 · Kırmızı 4 (31 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 285 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Volna Pinsk 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-11). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Minsk II için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 4, yenilen 10. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Volna Pinsk 2 – Minsk II 1; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Haziran 2026, Minsk II 1-2 Volna Pinsk.

Form (son 5)
BMMMM – MMMBM
H2H (G-B-M)
2-0-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %57
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Volna Pinsk iç saha 14 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,50 gol yedi; Minsk II dış saha 14 maçta 1,71 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Volna Pinsk %64, Minsk II %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Volna Pinsk %71, Minsk II %57. İlk yarıyı önde kapatma: Volna Pinsk 3/14, Minsk II 5/14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %64; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 15:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belarus · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Slutsk 302064 6028 +3266 GGGGG
2Lida 302037 5443 +1163 GGGGG
3Niva 301956 7736 +4162 GBGGB
4FC Energetik-Bgu Minsk 301857 6536 +2959 GGGMG
5Slonim 301659 5335 +1853 GBGGM
6Shakhter Soligorsk 301389 6046 +1447 GBGBG
7Molodechno-DYuSSh 4 2914312 4850 -245 GMMMM
8Bumprom 3012513 5448 +641 BGMMM
9Ostrovets FC 309129 4142 -139 BBMBG
10Smorgon 3011613 3640 -439 MGGGM
11Volna 3011514 4556 -1138 MMBMG
12Dinamo Minsk II 2710512 4241 +135 MBGMM
13Minsk II 3010317 4258 -1633 MMMGM
14Uni Minsk 297913 2937 -830 MBMGB
15Orsha 308616 3556 -2130 MBMMG
16Gomel II 306618 4262 -2024 MMMMG
17Osipovichy 306519 3474 -4023 BMBGM
18BATE II 295717 3766 -2922 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Slutsk 151230 3111 +2039
2Niva 151131 4512 +3336
3FC Energetik-Bgu Minsk 151032 3718 +1933
4Lida 151023 2420 +432
5Shakhter Soligorsk 15933 3216 +1630
6Slonim 16844 2718 +928
7Molodechno-DYuSSh 4 15726 2924 +523
8Smorgon 15726 1818 023
9Bumprom 15717 2922 +722
10Volna 14635 2023 -321
11Uni Minsk 14455 1313 017
12Ostrovets FC 15456 2022 -217
13Dinamo Minsk II 13526 2023 -317
14Osipovichy 15438 2039 -1915
15BATE II 15339 2535 -1012
16Gomel II 153210 1932 -1311
17Orsha 152310 1533 -189
18Minsk II 152310 1437 -239
#TakımOGBMAYAVP
1Lida 151014 3023 +731
2FC Slutsk 15834 2917 +1227
3FC Energetik-Bgu Minsk 15825 2818 +1026
4Niva 15825 3224 +826
5Slonim 14815 2617 +925
6Minsk II 15807 2821 +724
7Ostrovets FC 15573 2120 +122
8Molodechno-DYuSSh 4 14716 1926 -722
9Orsha 15636 2023 -321
10Bumprom 15546 2526 -119
11Dinamo Minsk II 14536 2218 +418
12Shakhter Soligorsk 15456 2830 -217
13Volna 16529 2533 -817
14Smorgon 15447 1822 -416
15Gomel II 15348 2330 -713
16Uni Minsk 15348 1624 -813
17BATE II 14248 1231 -1910
18Osipovichy 152211 1435 -218

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:24 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.