FC Giugliano 1928 1-0 Casertana FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Giugliano 1928 1–0 Casertana FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
FC Giugliano 1928 – Casertana FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: G. Esposito 9' (FC Giugliano 1928).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FC Giugliano 1928 üstte · Casertana FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: G. Esposito (FC Giugliano 1928)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Sandri ↔ E. Piovanello (Casertana FC)
- 45+3' sarı kart: I. Balde (FC Giugliano 1928)
- 61' oyuncu değişikliği: G. Favale ↔ A. Bentivegna (Casertana FC)
- 61' oyuncu değişikliği: D. Castelli ↔ M. Colley (Casertana FC)
- 63' oyuncu değişikliği: M. Marchisano ↔ S. La Vardera (FC Giugliano 1928)
- 63' oyuncu değişikliği: L. Forciniti ↔ J. Broh (FC Giugliano 1928)
- 72' oyuncu değişikliği: S. Girelli ↔ S. Pezzella (Casertana FC)
- 75' oyuncu değişikliği: P. Martino ↔ F. Di Tacchio (Casertana FC)
- 76' oyuncu değişikliği: U. Galletta ↔ C. Ibe (FC Giugliano 1928)
- 90+6' sarı kart: R. De Rosa (FC Giugliano 1928)
Maç olayları
- FC Giugliano 1928Casertana FC
- R. De RosaSarı kart90+6'
- M. BorgninoVAR: inceleme90+1'
- U. Galletta ↔ C. IbeOyuncu değişikliği76'
- 75'P. Martino ↔ F. Di TacchioOyuncu değişikliği
- 72'S. Girelli ↔ S. PezzellaOyuncu değişikliği
- M. Marchisano ↔ S. La VarderaOyuncu değişikliği63'
- L. Forciniti ↔ J. BrohOyuncu değişikliği63'
- 61'G. Favale ↔ A. BentivegnaOyuncu değişikliği
- 61'D. Castelli ↔ M. ColleyOyuncu değişikliği
- 46'M. Sandri ↔ E. PiovanelloOyuncu değişikliği
- I. BaldeSarı kart45+3'
- VAR: inceleme39'
- Gol G. Esposito 1–09'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,23 (29 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %71 5/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Geride | %38 5/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Giugliano 1928 (13 maç)
Casertana FC (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Giugliano 1928 (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 6 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 10 |
Casertana FC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
FC Giugliano 1928
Sarı 23 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Casertana FC
Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Giugliano son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Casertana 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Giugliano 0 – Casertana 2; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Casertana 1-1 Giugliano.
- Sıralama
- 18. (10 p) – 9. (17 p)
- Form (son 5)
- MGMMG – BBGMM
- H2H (G-B-M)
- 0-5-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 3,26 – 3,13 – 1,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Giugliano iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Casertana dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Giugliano %50, Casertana %40. İlk yarıyı önde kapatma: Giugliano 4/6, Casertana 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,26, 0 – 3,13, 2 – 1,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,82.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie C · Grup C puan durumu · Serie C: Girone C
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 12 | +15 | 29 |
| 2 | Bari | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Scafatese | 13 | +5 | 21 |
| 4 | Audace Cerignola | 13 | +5 | 20 |
| 5 | Sorrento | 12 | +3 | 20 |
| 6 | Inter U23 | 13 | +2 | 20 |
| 7 | Casertana | 13 | +2 | 20 |
| 8 | Catania | 12 | +11 | 19 |
| 9 | SS Monopoli | 12 | +4 | 19 |
| 10 | AZ Picerno | 12 | +3 | 18 |
| 11 | Giugliano | 13 | -12 | 16 |
| 12 | Cavese | 12 | +1 | 15 |
| 13 | Salernitana | 13 | -2 | 15 |
| 14 | Foggia | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Casarano | 13 | -6 | 15 |
| 16 | Team Altamura | 12 | -6 | 15 |
| 17 | Barletta | 12 | -3 | 12 |
| 18 | Savoia | 12 | -5 | 12 |
| 19 | Cosenza | 12 | -13 | 9 |
| 20 | Crotone | 13 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Bari | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Audace Cerignola | 6 | +11 | 14 |
| 4 | Scafatese | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Giugliano | 7 | +1 | 13 |
| 6 | Cavese | 6 | +7 | 12 |
| 7 | AZ Picerno | 6 | +5 | 12 |
| 8 | Casertana | 7 | +3 | 12 |
| 9 | Salernitana | 7 | +3 | 12 |
| 10 | SS Monopoli | 5 | +5 | 11 |
| 11 | Casarano | 6 | +3 | 11 |
| 12 | Inter U23 | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Catania | 6 | +9 | 10 |
| 14 | Sorrento | 6 | +2 | 10 |
| 15 | Barletta | 6 | +1 | 9 |
| 16 | Foggia | 6 | -1 | 8 |
| 17 | Team Altamura | 6 | -6 | 7 |
| 18 | Savoia | 5 | 0 | 6 |
| 19 | Cosenza | 6 | -4 | 5 |
| 20 | Crotone | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +4 | 11 |
| 2 | Sorrento | 6 | +1 | 10 |
| 3 | Catania | 6 | +2 | 9 |
| 4 | Inter U23 | 6 | +2 | 9 |
| 5 | Scafatese | 7 | 0 | 8 |
| 6 | Team Altamura | 6 | 0 | 8 |
| 7 | SS Monopoli | 7 | -1 | 8 |
| 8 | Casertana | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Bari | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Foggia | 6 | -1 | 7 |
| 11 | AZ Picerno | 6 | -2 | 6 |
| 12 | Savoia | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Audace Cerignola | 7 | -6 | 6 |
| 14 | Cosenza | 6 | -9 | 4 |
| 15 | Casarano | 7 | -9 | 4 |
| 16 | Barletta | 6 | -4 | 3 |
| 17 | Crotone | 6 | -4 | 3 |
| 18 | Salernitana | 6 | -5 | 3 |
| 19 | Cavese | 6 | -6 | 3 |
| 20 | Giugliano | 6 | -13 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie C · Grup C'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
