Barletta Calcio 0-0 SS Monopoli 1966: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Barletta Calcio 0–0 SS Monopoli 1966 (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Barletta Calcio – SS Monopoli 1966 maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Barletta Calcio üstte · SS Monopoli 1966 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 30' sarı kart: D. Franco (Barletta Calcio)
- 56' oyuncu değişikliği: A. Cortinovis ↔ M. Fall (SS Monopoli 1966)
- 56' oyuncu değişikliği: L. Garritano ↔ C. Battocchio (SS Monopoli 1966)
- 63' oyuncu değişikliği: R. Malfitano ↔ M. Della Rocca (Barletta Calcio)
- 63' oyuncu değişikliği: E. Ongaro ↔ A. Ferrante (Barletta Calcio)
- 67' sarı kart: J. Greco (SS Monopoli 1966)
- 73' oyuncu değişikliği: L. Vido ↔ G. Bernardotto (SS Monopoli 1966)
- 73' oyuncu değişikliği: E. Scipioni ↔ M. Sardo (SS Monopoli 1966)
- 73' oyuncu değişikliği: D. Franco ↔ I. Voca (Barletta Calcio)
- 79' oyuncu değişikliği: F. Laringe ↔ C. Giardino (Barletta Calcio)
- 84' sarı kart: I. Voca (Barletta Calcio)
Maç olayları
- Barletta CalcioSS Monopoli 1966
- I. VocaSarı kart84'
- F. Laringe ↔ C. GiardinoOyuncu değişikliği79'
- 73'L. Vido ↔ G. BernardottoOyuncu değişikliği
- 73'E. Scipioni ↔ M. SardoOyuncu değişikliği
- D. Franco ↔ I. VocaOyuncu değişikliği73'
- 67'J. GrecoSarı kart
- R. Malfitano ↔ M. Della RoccaOyuncu değişikliği63'
- E. Ongaro ↔ A. FerranteOyuncu değişikliği63'
- 56'A. Cortinovis ↔ M. FallOyuncu değişikliği
- 56'L. Garritano ↔ C. BattocchioOyuncu değişikliği
- D. FrancoSarı kart30'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol) | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 3/12 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 2,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %58 7/12 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Geride | %33 4/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Geride | %33 4/12 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Barletta Calcio (12 maç)
SS Monopoli 1966 (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Barletta Calcio (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 3 | 4 |
SS Monopoli 1966 (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Barletta Calcio
Sarı 25 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
SS Monopoli 1966
Sarı 14 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Barletta Calcio son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta SS Monopoli 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Gol istatistikleri
Barletta Calcio iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; SS Monopoli dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Barletta Calcio %40, SS Monopoli %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Barletta Calcio %60, SS Monopoli %33. İlk yarıyı önde kapatma: Barletta Calcio 2/5, SS Monopoli 1/6.
- Sıralama
- 16. (11 p) – 5. (18 p)
- Form (son 5)
- MGBMM – GGMBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 2,11 – 2,73 – 2,91
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,11, 0 – 2,73, 2 – 2,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,44, Üst 2,03. Karşılıklı Gol: Var 1,74, Yok 1,63.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie C · Grup C puan durumu · Serie C: Girone C
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 12 | +15 | 29 |
| 2 | Bari | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Scafatese | 13 | +5 | 21 |
| 4 | Audace Cerignola | 13 | +5 | 20 |
| 5 | Sorrento | 12 | +3 | 20 |
| 6 | Inter U23 | 13 | +2 | 20 |
| 7 | Casertana | 13 | +2 | 20 |
| 8 | Catania | 12 | +11 | 19 |
| 9 | SS Monopoli | 12 | +4 | 19 |
| 10 | AZ Picerno | 12 | +3 | 18 |
| 11 | Giugliano | 13 | -12 | 16 |
| 12 | Cavese | 12 | +1 | 15 |
| 13 | Salernitana | 13 | -2 | 15 |
| 14 | Foggia | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Casarano | 13 | -6 | 15 |
| 16 | Team Altamura | 12 | -6 | 15 |
| 17 | Barletta | 12 | -3 | 12 |
| 18 | Savoia | 12 | -5 | 12 |
| 19 | Cosenza | 12 | -13 | 9 |
| 20 | Crotone | 13 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Bari | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Audace Cerignola | 6 | +11 | 14 |
| 4 | Scafatese | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Giugliano | 7 | +1 | 13 |
| 6 | Cavese | 6 | +7 | 12 |
| 7 | AZ Picerno | 6 | +5 | 12 |
| 8 | Casertana | 7 | +3 | 12 |
| 9 | Salernitana | 7 | +3 | 12 |
| 10 | SS Monopoli | 5 | +5 | 11 |
| 11 | Casarano | 6 | +3 | 11 |
| 12 | Inter U23 | 7 | 0 | 11 |
| 13 | Catania | 6 | +9 | 10 |
| 14 | Sorrento | 6 | +2 | 10 |
| 15 | Barletta | 6 | +1 | 9 |
| 16 | Foggia | 6 | -1 | 8 |
| 17 | Team Altamura | 6 | -6 | 7 |
| 18 | Savoia | 5 | 0 | 6 |
| 19 | Cosenza | 6 | -4 | 5 |
| 20 | Crotone | 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Potenza | 6 | +4 | 11 |
| 2 | Sorrento | 6 | +1 | 10 |
| 3 | Catania | 6 | +2 | 9 |
| 4 | Inter U23 | 6 | +2 | 9 |
| 5 | Scafatese | 7 | 0 | 8 |
| 6 | Team Altamura | 6 | 0 | 8 |
| 7 | SS Monopoli | 7 | -1 | 8 |
| 8 | Casertana | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Bari | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Foggia | 6 | -1 | 7 |
| 11 | AZ Picerno | 6 | -2 | 6 |
| 12 | Savoia | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Audace Cerignola | 7 | -6 | 6 |
| 14 | Cosenza | 6 | -9 | 4 |
| 15 | Casarano | 7 | -9 | 4 |
| 16 | Barletta | 6 | -4 | 3 |
| 17 | Crotone | 6 | -4 | 3 |
| 18 | Salernitana | 6 | -5 | 3 |
| 19 | Cavese | 6 | -6 | 3 |
| 20 | Giugliano | 6 | -13 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie C · Grup C'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
