← Maçlar
İtalya · Serie C · Grup C31 Ekim 2026 · 19:30 TSİ

Cavese 1919 1-2 AZ Picerno: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Cavese 1919
1–2İY 0–2
AZ Picerno
Maç sonu

Cavese 1919 1–2 AZ Picerno (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Cavese 1919 – AZ Picerno maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: T. Alberti 90+3' (Cavese 1919); S. Pugliese 17', L. Abreu 38' (AZ Picerno).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Cavese 1919 üstte · AZ Picerno altta

01530İY607590 17' gol: S. Pugliese (AZ Picerno)38' gol: L. Abreu (AZ Picerno)46' oyuncu değişikliği: E. Minaj ↔ T. Alberti (Cavese 1919)↔46' oyuncu değişikliği: A. Diarrassouba ↔ S. Sava (Cavese 1919)↔45+1' sarı kart: S. Maselli (AZ Picerno)49' oyuncu değişikliği: A. Bassoli ↔ D. Del Fabro (AZ Picerno)↔66' oyuncu değişikliği: D. Franco ↔ V. Garofalo (AZ Picerno)↔66' oyuncu değişikliği: S. Bianchi ↔ E. Esposito (AZ Picerno)↔66' oyuncu değişikliği: G. Fusco ↔ G. Fella (Cavese 1919)↔72' sarı kart: S. Sava (Cavese 1919)74' sarı kart: E. Esposito (AZ Picerno)74' oyuncu değişikliği: F. Orlando ↔ I. Ponziglione (Cavese 1919)↔82' oyuncu değişikliği: L. Abreu ↔ D. Egharevba (AZ Picerno)↔82' oyuncu değişikliği: F. Rillo ↔ F. Pistolesi (AZ Picerno)↔83' oyuncu değişikliği: G. Esposito ↔ G. Fiorin (Cavese 1919)↔90+3' gol: T. Alberti (Cavese 1919)90+6' sarı kart: G. Fiorin (Cavese 1919)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol: S. Pugliese (AZ Picerno)
  • 38' gol: L. Abreu (AZ Picerno)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. Minaj ↔ T. Alberti (Cavese 1919)
  • 46' oyuncu değişikliği: A. Diarrassouba ↔ S. Sava (Cavese 1919)
  • 45+1' sarı kart: S. Maselli (AZ Picerno)
  • 49' oyuncu değişikliği: A. Bassoli ↔ D. Del Fabro (AZ Picerno)
  • 66' oyuncu değişikliği: D. Franco ↔ V. Garofalo (AZ Picerno)
  • 66' oyuncu değişikliği: S. Bianchi ↔ E. Esposito (AZ Picerno)
  • 66' oyuncu değişikliği: G. Fusco ↔ G. Fella (Cavese 1919)
  • 72' sarı kart: S. Sava (Cavese 1919)
  • 74' sarı kart: E. Esposito (AZ Picerno)
  • 74' oyuncu değişikliği: F. Orlando ↔ I. Ponziglione (Cavese 1919)
  • 82' oyuncu değişikliği: L. Abreu ↔ D. Egharevba (AZ Picerno)
  • 82' oyuncu değişikliği: F. Rillo ↔ F. Pistolesi (AZ Picerno)
  • 83' oyuncu değişikliği: G. Esposito ↔ G. Fiorin (Cavese 1919)
  • 90+3' gol: T. Alberti (Cavese 1919)
  • 90+6' sarı kart: G. Fiorin (Cavese 1919)

Maç olayları

  1. Cavese 1919AZ Picerno
  2. G. FiorinSarı kart90+6'
  3. Gol T. Alberti 1–290+3'
  4. G. Esposito ↔ G. FiorinOyuncu değişikliği83'
  5. 82'L. Abreu ↔ D. EgharevbaOyuncu değişikliği
  6. 82'F. Rillo ↔ F. PistolesiOyuncu değişikliği
  7. VAR: inceleme81'
  8. 74'E. EspositoSarı kart
  9. F. Orlando ↔ I. PonziglioneOyuncu değişikliği74'
  10. S. SavaSarı kart72'
  11. 66'D. Franco ↔ V. GarofaloOyuncu değişikliği
  12. 66'S. Bianchi ↔ E. EspositoOyuncu değişikliği
  13. G. Fusco ↔ G. FellaOyuncu değişikliği66'
  14. 49'A. Bassoli ↔ D. Del FabroOyuncu değişikliği
  15. E. Minaj ↔ T. AlbertiOyuncu değişikliği46'
  16. A. Diarrassouba ↔ S. SavaOyuncu değişikliği46'
  17. 45+1'S. MaselliSarı kart
  18. 38'Gol L. Abreu 0–2
  19. 17'Gol S. Pugliese 0–1Asist: D. Franco

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cavese 1919
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%67 4/6
Beraberlik%25 3/12%0 0/6
Mağlubiyet%42 5/12%33 2/6
AZ Picerno
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%50 6/12%33 2/6
Beraberlik%0 0/12%0 0/6
Mağlubiyet%50 6/12%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cavese 1919
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)2,83 (17 gol)
Yediği gol / maç1,67 (20 gol)1,67 (10 gol)
AZ Picerno
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,58 (19 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cavese 1919
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%67 8/12%83 5/6
1,5 Üst%83 10/12%100 6/6
2,5 Üst%58 7/12%83 5/6
3,5 Üst%42 5/12%67 4/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6
AZ Picerno
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%67 8/12%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%75 9/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%17 1/6
Gol yememe%17 2/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cavese 1919
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%25 3/12%50 3/6
Berabere%33 4/12%17 1/6
Geride%42 5/12%33 2/6
AZ Picerno
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%42 5/12%33 2/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%25 3/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cavese 1919 (12 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/212/102/X12/24

AZ Picerno (12 maç)

1/151/X01/20X/11X/X0X/232/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cavese 1919 (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 4 3
31-45 2 8
46-60 5 1
61-75 6 3
76-90 4 5

AZ Picerno (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 1
31-45 6 5
46-60 4 4
61-75 2 4
76-90 5 3

Kartlar

Cavese 1919

Sarı 25 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,1)

AZ Picerno

Sarı 24 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Cavese 1919 için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 12, yenilen 6. AZ Picerno için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 8, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Cavese 1919 1, AZ Picerno 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Cavese 1919 2-0 AZ Picerno.

Sıralama
10. (15 p) – 11. (15 p)
Form (son 5)
MGBGG – GMMMG
H2H (G-B-M)
1-4-1 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,74 – 2,95 – 3,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Cavese 1919 iç saha 5 maçta maç başına 3,20 gol attı, 1,60 gol yedi; AZ Picerno dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cavese 1919 %80, AZ Picerno %40. İlk yarıyı önde kapatma: Cavese 1919 3/5, AZ Picerno 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 2,95, 2 – 3,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 27 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie C · Grup C puan durumu · Serie C: Girone C

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Potenza 12921 3217 +1529 GGGBG
2Bari 12642 158 +722 MGBBB
3Scafatese 13562 2217 +521 BGMBG
4Audace Cerignola 13625 2015 +520 GGMGM
5Sorrento 12624 1613 +320 GMBBM
6Inter U23 13625 2220 +220 MBGMG
7Casertana 13553 1715 +220 GBBMG
8Catania 12615 2413 +1119 GGMGM
9SS Monopoli 12543 139 +419 BMGGB
10AZ Picerno 12606 2219 +318 MMMGG
11Giugliano 13517 1729 -1216 MGMGG
12Cavese 12435 2120 +115 GBGMM
13Salernitana 13364 1517 -215 BBMBM
14Foggia 12435 1315 -215 GMMGB
15Casarano 13436 1521 -615 BMGBM
16Team Altamura 12435 1117 -615 BMGBG
17Barletta 12264 1316 -312 MBGMB
18Savoia 12264 1318 -512 BGMBB
19Cosenza 12237 1023 -139 MGMBG
20Crotone 13148 1221 -91 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Potenza 6600 198 +1118
2Bari 7430 81 +715
3Audace Cerignola 6420 121 +1114
4Scafatese 6411 105 +513
5Giugliano 7412 1312 +113
6Cavese 6402 1710 +712
7AZ Picerno 6402 1510 +512
8Casertana 7331 129 +312
9Salernitana 7331 129 +312
10SS Monopoli 5320 72 +511
11Casarano 6321 107 +311
12Inter U23 7322 1212 011
13Catania 6312 145 +910
14Sorrento 6312 64 +210
15Barletta 6231 76 +19
16Foggia 6222 56 -18
17Team Altamura 6213 511 -67
18Savoia 5131 66 06
19Cosenza 6123 48 -45
20Crotone 7115 611 -54
#TakımOGBMAYAVP
1Potenza 6321 139 +411
2Sorrento 6312 109 +110
3Catania 6303 108 +29
4Inter U23 6303 108 +29
5Scafatese 7151 1212 08
6Team Altamura 6222 66 08
7SS Monopoli 7223 67 -18
8Casertana 6222 56 -18
9Bari 5212 77 07
10Foggia 6213 89 -17
11AZ Picerno 6204 79 -26
12Savoia 7133 712 -56
13Audace Cerignola 7205 814 -66
14Cosenza 6114 615 -94
15Casarano 7115 514 -94
16Barletta 6033 610 -43
17Crotone 6033 610 -43
18Salernitana 6033 38 -53
19Cavese 6033 410 -63
20Giugliano 6105 417 -133

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,74X2,9523,68

Çifte şans

1X1,11121,19X21,59

Karşılıklı gol

Var1,73Yok1,64

1,5 Alt / Üst

Alt2,73Üst1,22

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,90

3,5 Alt / Üst

Alt1,14Üst3,30

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie C · Grup C'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.