Botev Vratsa 1-2 Lokomotiv Plovdiv: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Botev Vratsa 1–2 Lokomotiv Plovdiv (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–4, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %57–%43, korner 6–1.
Paylaş
Maç özeti
Botev Vratsa – Lokomotiv Plovdiv maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Martin Smolenski 49' (Botev Vratsa); Christ Longville 37', D. Mrankov 46' (Lokomotiv Plovdiv).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Hristo Botev Stadyumu, Vratsa
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Botev Vratsa: Todor Simov · Lokomotiv Plovdiv: D. Kosič
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Botev Vratsa üstteLokomotiv Plovdiv altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %63 · 2 şut
- 16–30'Dengeli · 1 şut
- 31–45+'Dep %69 · 2 şut
- 46–60'Dengeli · 3 şut
- 61–75'Ev %70 · 4 şut
- 76–90+'Ev %75 · 4 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Botev Vratsa, Dep = Lokomotiv Plovdiv.
Maç olayları
- Botev VratsaLokomotiv Plovdiv
- 90+4'Ryan lucasSarı kart
- Ivan GoranovSarı kart90'
- Jose Gallegos ↔ Kassim HadjiOyuncu değişikliği89'
- Buchkov ↔ Antoan StoyanovOyuncu değişikliği89'
- 84'Julian Iliev ↔ Miha·TrdanOyuncu değişikliği
- 75'Christ Longville ↔ sevi idrizOyuncu değişikliği
- Martin Detelinov Petkov ↔ Daniel GenovOyuncu değişikliği73'
- Martin Smolenski ↔ Vladislav NaydenovOyuncu değişikliği73'
- 55'Milan petrovic ↔ brito matheusOyuncu değişikliği
- 55'D. Mrankov ↔ junior burbanOyuncu değişikliği
- 55'Julien Lamy ↔ Anton FaseOyuncu değişikliği
- 54'Julien LamySarı kart
- 52'Todor PavlovSarı kart
- Gol Martin Smolenski 1–2Asist: Filip gigov49'
- 46'Gol D. Mrankov 0–2Asist: Julien Lamy
- 37'Gol Christ Longville 0–1
Botev Vratsa iç sahada (6 maç) · Lokomotiv Plovdiv deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 18 maç (2018'den beri)
4 Botev Vratsa4 berabere10 Lokomotiv Plovdiv
- Botev Vratsa iç sahada 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Lokomotiv Plovdiv deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Lokomotiv Plovdiv, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Botev Vratsa
Lokomotiv Plovdiv
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,79 (11 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,57 (8 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 7,1 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Berabere | %43 6/14 | %67 4/6 |
| Geride | %36 5/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Geride | %43 6/14 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Botev Vratsa (14 maç)
Lokomotiv Plovdiv (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Botev Vratsa (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Lokomotiv Plovdiv (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
Botev Vratsa
Sarı 33 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Lokomotiv Plovdiv
Sarı 40 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Botev Vratsa: iç saha, 6 maç · Lokomotiv Plovdiv: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Botev Vratsa – Lokomotiv Plovdiv ilk 11'ler
Botev Vratsa · 4-2-3-1
- 94M. OrlinovK
- 25A. BuchkovD89' oyundan çıktı 89. dk
- 36M. StoevD
- 4I. GoranovF90' sarı kart 90. dk
- 3S. SanyangD
- 7R. TsonevO
- 12I. YurukovO
- 24M. SmolenskiO49' gol 49. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 79M. PetkovF73' oyundan çıktı 73. dk
- 10J. GallegosO89' oyundan çıktı 89. dk
- 90F. GigovF49' asist 49. dk
- 97V. NaydenovF73' oyuna girdi 73. dk
- 8A. StoyanovO89' oyuna girdi 89. dk
- 98L. VasilevK
- 11M. AchkovD
- 88L. BoyanovD
- 21M. DimitrovD
- 9D. GenovD73' oyuna girdi 73. dk
- 81K. HadjiO89' oyuna girdi 89. dk
- 6A. KichukovO
- 17S. MechevF
Teknik direktör: Todor Simov
Lokomotiv Plovdiv · 4-2-3-1
- 1B. MilosavljevicK
- 2Adrián CovaD
- 44M. PetrovićD55' oyundan çıktı 55. dk
- 13Lucas RyanD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 5T. PavlovO52' sarı kart 52. dk
- 10J. IlievO84' oyundan çıktı 84. dk
- 22I. IvanovD
- 99J. LamyF46' asist 46. dk54' sarı kart 54. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 39P. UmarbayevO
- 29Christ LongvilleF37' gol 37. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 31D. MrankovF46' gol 46. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 6M. TrdanO84' oyuna girdi 84. dk
- 94brito matheusD
- 11R. LeijtenO
- 7Sevi IdrizO75' oyuna girdi 75. dk
- 17A. FaseF55' oyuna girdi 55. dk
- 19junior burbanF
- 3D. AliF
- 40P. ZovkoK
- 9A. VelevF
Teknik direktör: D. Kosič
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBotev Vratsa
13. sıra · 10 puan · 14 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBM
- 02.11 Cherno More Varna 1–0 Botev Vratsa M
- 24.10 Lokomotiv Sofia 1–1 Botev Vratsa B
- 18.10 Fratria 1–2 Botev Vratsa G
- 14.10 Botev Plovdiv 2–0 Botev Vratsa M
- 10.10 Botev Vratsa 0–1 Spartak Varna M
Lokomotiv Plovdiv
11. sıra · 12 puan · 14 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGBM
- 31.10 Lokomotiv Plovdiv 0–3 Ludogorets M
- 26.10 Lokomotiv Plovdiv 0–0 Slavia Sofia B
- 21.10 Cherno More Varna 0–1 Lokomotiv Plovdiv G
- 16.10 Yantra 2019 0–2 Lokomotiv Plovdiv G
- 10.10 Lokomotiv Sofia 1–1 Lokomotiv Plovdiv B
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
1. Lig (Bulgaristan) 13. hafta programında Botev Vratsa – Lokomotiv Plovdiv maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 14:30 oynanacak. Sıralamada Botev Vratsa 12., Lokomotiv Plovdiv 14.; iki takım arasında 1 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Botev Vratsa için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Lokomotiv Plovdiv 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 12. (10 p) – 14. (9 p)
- Form (son 5)
- MBGMM – MBGGB
- H2H (G-B-M)
- 4-4-10 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %17
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,88 – 2,74 – 3,37
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Botev Vratsa 4, Lokomotiv Plovdiv 10 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mart 2026, Botev Vratsa 1-2 Lokomotiv Plovdiv.
Gol istatistikleri
Botev Vratsa iç saha 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 1,00 gol yedi; Lokomotiv Plovdiv dış saha 6 maçta 0,17 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Botev Vratsa %20, Lokomotiv Plovdiv %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Botev Vratsa %20, Lokomotiv Plovdiv %17. İlk yarıyı önde kapatma: Botev Vratsa 1/5, Lokomotiv Plovdiv 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Botev Vratsa 5,4, Lokomotiv Plovdiv 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Botev Vratsa 2,4, Lokomotiv Plovdiv 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,88, 0 – 2,74, 2 – 3,37. Karşılıklı Gol: Var 1,96, Yok 1,46.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %10; KG var ortalaması %18; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
