Lokomotiv Sofia 1-1 FC Botev Vratsa: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lokomotiv Sofia 1–1 FC Botev Vratsa (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 4–9, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %56–%44, korner 5–3.
Maç özeti
Lokomotiv Sofia – FC Botev Vratsa maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ante Aralica 55' (Lokomotiv Sofia); Jose Gallegos 42' (FC Botev Vratsa).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Lokomotiv Sofia: L. Penev · FC Botev Vratsa: Todor Simov
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Lokomotiv Sofia üstte · FC Botev Vratsa altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 29' sarı kart: Krasimir Stanoev (Lokomotiv Sofia)
- 42' gol: Jose Gallegos (FC Botev Vratsa)
- 46' oyuncu değişikliği: Erol Dost ↔ Adil Taoui (Lokomotiv Sofia)
- 46' oyuncu değişikliği: Nicholas Penev ↔ Dimitar Kostadinov (Lokomotiv Sofia)
- 55' gol: Ante Aralica (Lokomotiv Sofia)
- 60' sarı kart: Iliya Yurukov (FC Botev Vratsa)
- 66' sarı kart: Kaloyan Kostov (Lokomotiv Sofia)
- 73' sarı kart: Vladislav Naydenov (FC Botev Vratsa)
- 74' oyuncu değişikliği: Mohamed Medfai ↔ Ivan Yordanov (Lokomotiv Sofia)
- 74' oyuncu değişikliği: Vladislav Naydenov ↔ Kassim Hadji (FC Botev Vratsa)
- 75' oyuncu değişikliği: Jose Gallegos ↔ Martin Smolenski (FC Botev Vratsa)
- 84' oyuncu değişikliği: Sainey Sanyang ↔ Martin·Achkov (FC Botev Vratsa)
- 84' oyuncu değişikliği: Martin Detelinov Petkov ↔ Filip gigov (FC Botev Vratsa)
- 86' oyuncu değişikliği: Kaloyan Kostov ↔ Bozhidar Katsarov (Lokomotiv Sofia)
- 86' oyuncu değişikliği: Ante Aralica ↔ Joyce Kati Katulondi (Lokomotiv Sofia)
- 88' sarı kart: Ryan Bidounga (Lokomotiv Sofia)
Maç olayları
- Lokomotiv SofiaFC Botev Vratsa
- Ryan BidoungaSarı kart88'
- Kaloyan Kostov ↔ Bozhidar KatsarovOyuncu değişikliği86'
- Ante Aralica ↔ Joyce Kati KatulondiOyuncu değişikliği86'
- 84'Sainey Sanyang ↔ Martin·AchkovOyuncu değişikliği
- 84'Martin Detelinov Petkov ↔ Filip gigovOyuncu değişikliği
- 75'Jose Gallegos ↔ Martin SmolenskiOyuncu değişikliği
- Mohamed Medfai ↔ Ivan YordanovOyuncu değişikliği74'
- 74'Vladislav Naydenov ↔ Kassim HadjiOyuncu değişikliği
- 73'Vladislav NaydenovSarı kart
- Kaloyan KostovSarı kart66'
- 60'Iliya YurukovSarı kart
- Gol Ante Aralica 1–1Asist: Spas Delev55'
- Erol Dost ↔ Adil TaouiOyuncu değişikliği46'
- Nicholas Penev ↔ Dimitar KostadinovOyuncu değişikliği46'
- 42'Gol Jose Gallegos 0–1
- Krasimir StanoevSarı kart29'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (26 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,79 (11 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol) | 2,12 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Geride | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Geride | %36 5/14 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lokomotiv Sofia (14 maç)
FC Botev Vratsa (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lokomotiv Sofia (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 2 | 7 |
FC Botev Vratsa (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Lokomotiv Sofia
Sarı 43 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 3,1)
FC Botev Vratsa
Sarı 33 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lokomotiv Sofia: iç saha, 7 maç · FC Botev Vratsa: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lokomotiv Sofia – FC Botev Vratsa ilk 11'ler
Lokomotiv Sofia · 4-3-3
- 99M. VelichkovK
- 14A. LyaskovD
- 6EirôD
- 3K. KostovD66' sarı kart 66. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 91R. BidoungaD88' sarı kart 88. dk
- 5E. DostO46' oyundan çıktı 46. dk
- 31K. StanoevO29' sarı kart 29. dk
- 29A. AralicaF55' gol 55. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 16M. MedfaiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 71N. PenevF46' oyundan çıktı 46. dk
- 7S. DelevF55' asist 55. dk
- 8I. YordanovO74' oyuna girdi 74. dk
- 11A. TaouiF46' oyuna girdi 46. dk
- 20D. KostadinovO46' oyuna girdi 46. dk
- 18Joyce Kati KatulondiF
- 44B. KatsarovO86' oyuna girdi 86. dk
- 24A. LyubenovK
- 26K. MiloshevO
- 9G. MinchevF
- 23O. OdukoD
- 17M. PapazovF
- 22R. DaskalovD
Teknik direktör: L. Penev
FC Botev Vratsa · 3-4-2-1
- 94M. OrlinovK
- 25A. BuchkovD
- 4I. GoranovF
- 21M. DimitrovD
- 36M. StoevD
- 3S. SanyangD84' oyundan çıktı 84. dk
- 12I. YurukovO60' sarı kart 60. dk
- 10J. GallegosO42' gol 42. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 7R. TsonevO
- 79M. PetkovF84' oyundan çıktı 84. dk
- 97V. NaydenovF73' sarı kart 73. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 98L. VasilevK
- 8A. StoyanovO
- 17S. MechevF
- 6A. KichukovO
- 90F. GigovF84' oyuna girdi 84. dk
- 9D. GenovD
- 88L. BoyanovD
- 11M. AchkovD84' oyuna girdi 84. dk
- 24M. SmolenskiO75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: Todor Simov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Loko Sofya 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-6). Son 5 maçta Botev Vratsa 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Loko Sofya 9 – Botev Vratsa 5; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Mayıs 2026, Loko Sofya 2-2 Botev Vratsa.
- Sıralama
- 12. (8 p) – 9. (9 p)
- Form (son 5)
- GBGMB – GMMBB
- H2H (G-B-M)
- 9-6-5 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,73 – 3,12 – 3,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Loko Sofya iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 2,00 gol yedi; Botev Vratsa dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Loko Sofya %60, Botev Vratsa %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Loko Sofya %80, Botev Vratsa %67. İlk yarıyı önde kapatma: Loko Sofya 0/5, Botev Vratsa 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Loko Sofya 5,4, Botev Vratsa 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Loko Sofya 3,2, Botev Vratsa 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,73, 0 – 3,12, 2 – 3,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %72; KG var ortalaması %73; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün 1. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
