Baník Ostrava II – Prostějov
Baník Ostrava II – Prostějov: 8 Kasım 16:30, Çekya · FNL, 14. hafta. Bu sezon Baník Ostrava II evinde 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet; Prostějov deplasmanda 6 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 22 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Mestsky stadion v Ostrave-Vitkovicich, Ostrava
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Baník Ostrava II | Prostějov |
|---|---|---|
| Form (son 5) | MMGBM | BBMMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 1,71 | 1,00 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %57 | %67 |
| Karşılıklı gol | %71 | %67 |
| Gol yemediği | %0 | %17 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-1-2 (6 maç, Baník Ostrava II bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Baník Ostrava II iç sahada (7 maç), Prostějov deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Baník Ostrava II iç sahada (7 maç) · Prostějov deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Baník Ostrava II iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Prostějov deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 3 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Baník Ostrava II, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBaník Ostrava II
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBM
- 02.11 Baník Ostrava II 1–3 Vysočina Jihlava M
- 23.10 Opava 1–1 Baník Ostrava II B
- 16.10 Baník Ostrava II 2–1 Slavia Praha II G
- 12.10 Dukla Praha 3–2 Baník Ostrava II M
- 20.09 Baník Ostrava II 0–2 Ústí nad Labem M
Prostějov
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMMB
- 01.11 Prostějov 0–0 Opava B
- 28.10 Prostějov 1–3 Hradec Králové M
- 25.10 Slavia Praha II 5–1 Prostějov M
- 16.10 Prostějov 2–2 Ústí nad Labem B
- 09.10 Vysočina Jihlava 2–2 Prostějov B
Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Baník Ostrava II son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Prostějov için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Baník Ostrava II 3, Prostějov 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Nisan 2026, Prostějov 1-3 Baník Ostrava II.
Gol istatistikleri
Baník Ostrava II iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,71 gol yedi; Prostějov dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Baník Ostrava II %71, Prostějov %67. İlk yarıyı önde kapatma: Baník Ostrava II 0/7, Prostějov 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,43, 2 – 3,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 22 gol yediler.
- Form (son 5)
- MBGMM – BMMBB
- H2H (G-B-M)
- 3-1-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,54 – 3,43 – 3,95
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,54 (20 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol) | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %46 6/13 | %71 5/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Baník Ostrava II (13 maç)
Prostějov (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Baník Ostrava II (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Prostějov (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Baník Ostrava II
Sarı 26 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Prostějov
Sarı 30 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
